III.část FINÁLE MiA Dance Festival

Praha 1
III.část FINÁLE MiA Dance Festival

 • začátek: neděle 26. května 2024 08:00
 • konec: neděle 26. května 2024 00:01

Místo konání

Velký sál Lucerna
Štěpánská 61
11000 Praha 1

MiA League MiA dance league 2024
Úroveň Hobby, Premier, Profi
Disciplíny
 • Originální slow,
 • Dospělí,
 • Balet,
 • Výrazový tanec,
 • Gymnastika,
 • Contemporary/Modern
Typ soutěže Small group, Medium group, Large group
Vstupné pro diváky 350 CZK (15 EUR)

Zvýhodněné vstupné 300 Kč/13 EUR (děti, studenti do 26 let, důchodci ZTP) děti do 6 let zdarma 

Přihlášení klubu

 • Zahájení registrací

  Startovné od 350 Kč / osoba (od 15 €)

  Libovolná změna přihlášek.

 • 13. května 23:59

  Uzávěrka přihlášek

  Startovné po uzávěrce od 400 Kč / osoba (od 17 €)

 • 25. května 09:00

  Uzávěrka změn přihlášek

  Nelze přihlašovat ani měnit choreografii.

Povrch

Osvětlení Efektové
Povrch Nivtec podium
Rozměry 12 × 12 m

Program

INTERNATIONAL DANCE CHAMPIONSHIP

Vážení milovníci tance,

dovolte mi přiblížit vám jedinečnou událost, která se blíží a která přinese nezapomenutelný zážitek všem, kteří mají tanec ve svém srdci. Představte si, že na jednom místě se sejdou stovky nadšených tanečníků a tanečnic, aby předvedli svůj talent a vášeň pro tanec. A vy máte tu jedinečnou příležitost být u toho!

Během 5 dnů, které jsou vyhrazeny pro naši soutěž, se vám naskytne možnost sledovat více než pět set nádherně provedených tanečních choreografií. Tanečníci z celé republiky, Slovenska a dalších zemí přivezou na parket to nejlepší ze svého umu a energie. Každý den se můžete těšit na širokou paletu tanečních vystoupení, které obohatí vaši duši a rozšíří vaše obzory v oblasti tanečního umění.

Naším cílem je představit vám rozmanitost a krásu tance v celé jeho šíři, a proto jsme pro vás připravili soutěže ve 30 různých tanečních disciplínách.

Aby však bylo možné se zúčastnit tohoto finálového klání Mia dance festivalu, musí tanečníci nejprve prokázat své schopnosti na některém ze semifinálových kol. Tyto kola jsou rozeseta po různých místech a v termínech tak, aby poskytla šanci co nejvíce talentovaným skupinám. Je to skutečná cesta plná dřiny a odhodlání, která vyústí v oslavný okamžik postupu na finálovou scénu. - Postupový klíč

Přijďte a buďte součástí této nevšední události, kde se tanec stává jazykem, kterým se můžeme všichni bez rozdílu dorozumět. Užijte si s námi pět dní plných rytmu, elegance a nekonečné radosti z pohybu. Těšíme se na vás a věříme, že společně prožijeme nezapomenutelné okamžiky, které zůstanou v našich srdcích navždy.

Startovní listinu najdete níže po uzávěrce řádných přihlášek,  můžete se tedy podívat, kdy přijdete na řadu, s kým soutěžíte a začít ladit poslední detaily Vašeho vystoupení. Po uzávěrce sledujte stránky.

A pozor! Nezapomínejte, že naše soutěž má jednoho velmi zvláštního a pohyblivého pomocníka – "Mionku". Ano, naší malou kamarádku, která Vám dává jasně najevo, kdo je zrovna na pódiu, ať už jste kdekoliv,  v šatně, venku nebo u občerstvení. Sledujte ji pozorně, aby Vám neunikl Váš moment slávy!

Takže, zůstaňte naladěni a připraveni!

 

Stravování

 • V prostorách paláce Lucerna bude otevřen bar. V okolí na Václavském náměstí je mnoho restaurací s více či méně zdravou stravou mimo jiné i fast foodů.
 • V sálech i okolí je mnoho restaurací na Václavském náměstí je mnoho restaurací mimo jiné i fast food.  V případě zájmu zajistíme hromadné stravování v místní restauraci.

Ubytování

Událost je pro děti vylmi významná, prosím pokuste se dětem zajistit ubytování, určitě budou děti schopny podat lepší výkon pokud budou moci v Praze nebo okolí přespat Je možno hledat na všech trasách metra, u Lucerny je do několika set metrů stanice každé z tras. 

Doprava

 • MHD - městskou hromadnou dopravou, zde se kříží stanice všech třech tras metra.
 • Tramvaj - hned vedle paláce Lucerna je stanice několika různých tramvají. 
 • Vlakem - je dostupná i vlakem, Palác Lucerna je 3 minuty chůze od Hlavního nádraží

Do místa je velmi snadné se dopravit odkudkoliv.

 • MHD - městskou hromadnou dopravou, zde se kříží stanice všech třech tras metra.
 • Tramvaj - hned vedle paláce Lucerna je stanice několika různých tramvají. 
 • Vlakem - je dostupná i vlakem, Palác Lucerna je 3 minuty chůze od Hlavního nádraží
 • Auto/BUS Pozor ! K Lucerně se nesmí zajet autobusem. A parkování nebo i zastavení autem je zde velmi problematické. Využijte nejlépe záchytná parkoviště u stanic metra a dopravte se MHD.  (P+R - záchytná parkoviště - pro auta,  parkování pro autobusy)

Do místa je velmi snadné se dopravit odkudkoliv.

Pozor ! K Lucerně se nesmí zajet autobusem. A parkování nebo i zastavení autem je zde velmi problematické. 

 

Kontaktní osoby

Mirka Benešová, ředitelka soutěže mirka@miafestival.cz +420 608 735 523
Veronika Houdová, Fakturace, startovní listina info@miafestival.cz +420 778 020 225

Další informace

MIA Dance League

 • Sbíráte zde také body do celoroční MiA Dance League  tato akce je prémiová, tedy získané body se zdvojnásobí. - budete mít tedy blíže k získání MiA Beach Camp  

GRAND FINÁLE 

 • Jste připraveni být nejlepší z nejlepších? Odhalíme tajemství postupu na Grandfinále. Získali jste ve svém bloku nejvyšší počet bodů, nebo jste získali divokou kartu od porotců, máte možnost zúčastnit se Grand finále. Je to Vaše šance ukázat, co ve Vás je, a zároveň se setkat s nejlepšími z nejlepších. Těšíme se na vaše výkony a držíme vám palce!

Startovní listina a výsledky

Pro zobrazení výsledků se musíte přihlásit. Pokud ještě nemáte vytvořen účet, zaregistrujte se.