Startovní listina k soutěži: FINALS MIA DANCE FESTIVAL PRAGUE 22.5 - 24.5

Registrace probíhají u vstupu do velkého sálu
Pátek
14:30-19:30
Sobota
7:00-18:00
Neděle
7:00-18:00


Pátek - Velký sál (VS)
14:30-19:30 Registrace
16:00 Slavnostní zahájení
21:40 Vyhlášení výsledků
22:30 Předpokládaný konec soutěže

Sobota - Velký sál (VS)
7:00-18:00 Registrace
8:30 Zahájení programu
12:30 1.vyhlášení výsledků
18:15 2.vyhlášení výsledků
21:10 3.vyhlášení výsledků
22:00 Předpokládaný konec soutěže

Sobota - Kinosál (KN)
9:00 Zahájení programu
12:15 1.vyhlášení výsledků
16:00 2.vyhlášení výsledků
17:00 Předpokládaný konec soutěže

Sobota - Lucerna Music Bar (MB)
10:30 MIA Voice
12:00 O pohár disco hobby
12:45 MISS MIA
14:00 Vyhlášení výsledků
15:00 Pole Challange Cup
17:00 Předpokládaný konec soutěže

Neděle - Velký sál (VS)
7:00-18:00 Registrace
8:30 Zahájení programu
12:20 1. vyhlášení výsledků
17:00 2. vyhlášení výsledků
21:15 3. vyhlášení výsledků
22:00 Předpokládaný konec soutěže

Neděle - Kinosál (KN)
7:45 Zahájení programu
10:30 1. vyhlášení výsledků
14:55 2.vyhlášení výsledků
15:40 Předpokládaný konec soutěže

Neděle - Mramorový sál (MS)
9:45 Zahájení programu
12:30 1.vyhlášení výsledků
15:00 2.vyhlášení výsledků
16:00 Předpokládaný konec soutěže



« Předchozí 1 2 3 4 5 6

1.VS Pátek 16:30 - Hobby / O pohár / Street dance - Od 7.00 let Do 9.99 let - 1

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
TS Revolution Sára+Zůza 1:15 9 2
Taneční studio Sanny - The Caramels/C-MELZZ Everybody dance now 1 8 2
Rytmus Zlín The Boys Are Back 2 7 3
B.S.G. Best friend (Kika) 1:27 8 1

2.VS Pátek 16:40 - Hobby / O pohár / Street dance - Od 10.00 let Do 13.99 let - 2

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
TS Revolution Amálka+Terka 1:15 12 2
Rytmus Zlín TWO MINUTES (TÚ MINYTS) 2 11 3
K - dance - company Flex on em - street 1:00 13.5 2

3.VS Pátek 16:50 - Hobby / O pohár / Street dance - Od 14.00 let Do 17.99 let - 3

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
TS Respect Klášterec nad Ohří Real Dancers 1.20 17 2
TS Revolution Verča+Káťa 1:15 14 2
TS Respect Klášterec nad Ohří Uptown funk 2 14 1

4.VS Pátek 17:00 - Profi / O pohár / Street dance - Od 3.00 let Do 45.00 let - 4

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
IN CREW (DDM Horní Slavkov) Secret 2 20 2
B.S.G. Cute homegirls 2:00 9 3

5.VS Pátek 17:05 - Hobby / Small Groups / Street dance - Od 7.00 let Do 10.99 let - 5

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
Storm Dancers Č.Krumlov Pat a Mat 2:25 7.5 6
SC Nextyle Poprvé na scéně 2 8.57 7

6.VS Pátek 17:15 - Hobby / Small Groups / Street dance - Od 12.00 let Do 16.99 let - 6

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
Fusion us Bang 2.50 12.8 5
One crew Chodov Dance with me 2:30 15.5 6

7.VS Pátek 17:30 - Profi / Small Groups / Street dance - Od 20.00 let Do 29.99 let - 7

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
DANCEWAY Bubble butt 2:06 24.5 7
Filla crew Limited edition 4 21.5 7
Dreamers Trap Rockers 3.30 25.83 6

8.VS Pátek 17:45 - Hobby / Groups / Street dance - Od 6.00 let Do 7.99 let - 8

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
DANCEWAY Girls hit your hallellujah 2:40 7.25 8
Funky Dangers Fun is the Key 2:45 7 10
B.S.G. ou no 1:58 7 8

9.VS Pátek 18:00 - Hobby / Groups / Street dance - Od 8.00 let Do 9.99 let - 9

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
FUNKY BEAT Třetí přání 3:28 9.87 15
Storm Dancers Č.Krumlov Makaville 3:23 9.42 12
TS Progress Here we go 2:40 9.37 8
Taneční studio Sanny - The Caramels/C-MELZZ the Caramels - Co kdyby? 2:45 9 18
IN CREW (DDM Horní Slavkov) Na rýžovém poli 3.00 9.72 11
Taneční studio Hazard Jesenice Účet, prosím 3:00 8.85 19
SC Nextyle Společnými silami... 2:30 9.71 21
Runway Jak strašák k nové práci přišel 3.07 9.61 22
S3T KIDZ Hip-Hop Žije 4:00 8 9
TS Maestro motion Sure you can make it - Máš na to!! 3.05 9 11
K - dance - company RE - KLA - MA 3:24 9.5 8

10.VS Pátek 18:50 - Hobby / Groups / Street dance - Od 10.00 let Do 11.99 let - 10

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
Assos Nelux Bratislava Is it the real world? - Matrix 3 10 10
Victory Dance Havířov Indiáni přicházejí 4 10.58 14
SC Nextyle Come baby... 2 11.92 12
Devils MY (prosím čítať po slovensky) 3.29 10 13
Rytmus Zlín SURPRICE 3:20 10 16

11.VS Pátek 19:15 - Hobby / Groups / Street dance - Od 12.00 let Do 13.99 let - 11

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
FUNKY BEAT Z četníka zlodějem 3:01 13.72 18
Victory Dance Havířov Lara Croft - Tomb Raider 4 13.75 11
TS Progress Like a Boss 2:51 13.08 12
One crew Chodov School love 3:00 12 8
SK GR8 Promoce 2:40 12.88 16
TS Revolution Get out the way! 3:15 13.33 9

12. VS Pátek 19:45 - Hobby / Groups / Street dance - Od 14.00 let Do 16.99 let - 12

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
Dance group A&D Domažlice Four five seconds from wild beat (for,fajf seknds from vajld bít) 3:38 16.57 7
TS Figaro st. What is love 3:00 15.58 12
SC Nextyle Nicki, Nicki, Nicki... 2:37 16.6 10
One crew Chodov Rebels 3:00 15 10

13.VS Pátek 20:05 - Hobby / Groups / Street dance - Od 17.00 let Do 22.99 let - 13

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
TK DIVERGENT Slaný Viva Forever ! 3:51 17.29 10
RYTMUS CHODOV DDM BLUDIŠTĚ DANCING CATS 4 17.7 10
TS Progress party drink 03:00 19.76 13
K - dance - company Do my dance 3:12 17.7 10

14.VS Pátek 20:25 - Profi / Groups / Street dance - Od 8.00 let Do 10.99 let - 14

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
RYTMUS CHODOV DDM BLUDIŠTĚ GANG vs GANG 4 9.5 16
B.S.G. Gimme ... 2:29 8.78 10
FUNKY BEAT Fancy 2:05 10.63 8
Funky Dangers Harley dancers on the Way 3:19 8 16
RYTMUS CHODOV DDM BLUDIŠTĚ VÝLET NA IBIZU 4 9.38 16
B.S.G. Yeah! 2:48 8.78 11

15.VS Pátek 20:50 - Profi / Groups / Street dance - Od 11.00 let Do 13.99 let - 15

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
Funky Dangers Together we are strong 3:29 13.83 12
FUNKY BEAT Bonkers 2:00 13.88 8
Storm Dancers Č.Krumlov Missy M 3:23 12.13 8
Fresh dance Pták se vrací 4 13.91 11
Taneční studio Hazard Jesenice Toxic Box 3:00 12.78 19
S3T KIDZ For Elise 4:00 11.85 7

16.VS Pátek 21:20 Po této kategorii následuje vyhlášení výsledků - Profi / Groups / Street dance - Od 14.00 let Do 18.99 let - 16

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
DANCEWAY GROTESKA 4:00 14 9
Feel The Bounce Cigingers : Age of Petri ( Cigindžrs : ejdž of Petri) 4 18 10
DANCEWAY Show me 2:40 15 13
RYTMUS CHODOV DDM BLUDIŠTĚ FIGURÍNY 4 17.13 8
Victory Dance Havířov It´s not easy... 4 17 10

18.VS Sobota 9:00 - Hobby / Groups / Aerobik - Od 6.00 let Do 7.99 let - 18

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
ŠSK aerobik Beník U nás v Kašpárkově 2:59 7.4 11
Aerobic Club DDM Ústí nad Labem Párty na pláži 2:14 7 16
AC KidFit Pardubice Papoušci z Ria 2:28 7.54 22
Aerobic Team KN Ostrava Růžový panter 2.48 7.54 11
Aerobic Centrum Pardubice Marťánci 2.30 6.82 17
Dům dětí a mládeže Sluníčko Otrokovice - AT Tlumač Sněhová říše 2:20 6.29 20
AC KidFit Pardubice Bob a Bobek 2:07 6.5 14

19.VS Sobota 9:30 - Hobby / Groups / Aerobik - Od 8.00 let Do 9.99 let - 19

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
Aerobik team Orel Blansko Papoušci z RIA 2:46 9 18
TJ BANÍK ZBÝŠOV ANGRY BIRDS 2 8.5 10
Aerobic club DDM Ústí nad Labem Kráska a zvíře 2:30 8.18 23
Aerobic Club KIDFIT Pardubice Četníci a četnice 2:23 9.66 18
AET Lena Jindřichův Hradec Noty 1:56 8 10
Funatic club Brandýs nad Labem Rockerky 2:18 8 9
Dům dětí a mládeže Sluníčko Otrokovice - AT Tlumač 101 Dalmatinů 2:24 9.23 30

20.VS Sobota 10:00 - Hobby / Groups / Aerobik - Od 10.00 let Do 11.99 let - 20

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
Aerobic team Kardaška Mr. Bean 2:38 11.2 10
AEROBIC TEAM KN OSTRAVA Ledové království 2.40 10.6 15
ŠSK aerobik Beník Fantom v opeře 2.58 11.64 13
Aerobic club DDM Ústí nad Labem Loupež století 2,20 11.89 21
Flash TJ VP Frýdek-Místek boj červených a bílých krvinek 3 11.57 12
Aerobic Centrum Pardubice Swing, to mě baví! 2.40 10.31 22
SPORT CLUB Sweat&Smile Rosice Hell 2 10.31 15
AC Diamonds Domažlice I don´t care 2:20 11.6 10
Funatic club Brandýs nad Labem Letní hit 2:26 10 9
AET Lena Jindřichův Hradec Dare (Der) 1:55 11.33 8
Aerobic Team Orel Blansko U nás v bistru 2:36 11 16
Aerobic club DDM ÚL Scooby Doo 2:37 10.11 17
TSK Dynamik Lysá nad Labem CUKRÁŘKY 3 10.13 8

21.VS Sobota 10:40 - Hobby / Groups / Aerobik - Od 12.00 let Do 13.99 let - 21

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
Dům dětí a mládeže Sluníčko Otrokovice - AT Tlumač Wolfgang Amadeus Mozart 2.11 12.27 17
Aerobic Centrum Pardubice Veselé Velikonoce! 3 12.94 16
Dynamic fit TJ Sigma Hranice Kupte si kytičku 2,36 13.09 11
DDM Matýsek Napajedla William Shakespeare 2,26 12.1 23
AC KidFit Pardubice Šachová partie 2:50 12.95 20

22.VS Sobota 11:05 - Hobby / Groups / Aerobik - Od 14.00 let Do 17.99 let - 22

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
Aerobic club DDM Ústí nad Labem Božský Kája 02:20 14.5 20
AC Diamonds Domažlice Cheerleaders 2:25 14.67 12
Aerobic Centrum Pardubice Homerun 3:00 16 8
Aerobic team orel Blansko Mimořádná linka Praha-Tokio 2:46 15.25 16
Dynamic fit TJ Sigma Hranice Květinové děti 2,26 14 8
AET Lena Jindřichův Hradec Pink 1:57 15.25 9
Dům dětí a mládeže Sluníčko Otrokovice - AT Tlumač Za hranicemi fantazie - Avatar 2:18 16.18 16

23.VS Sobota 11:30 - Hobby / Groups / Aerobik - Od 25.99 let Do 45.00 let - 23

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
Dům dětí a mládeže Sluníčko Otrokovice - AT Tlumač Mrazík 2.21 40.54 23
Aerobic Centrum Pardubice Pardubické knihovnice 3:00 33.57 15

24.VS Sobota 11:40 - Profi / Groups / Aerobik - Od 9.00 let Do 11.99 let - 24

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
AC hip hop HK Sport tým 2,00 9.1 10
AC hip hop HK Pomáda 1:58 11.38 8

26.VS Sobota 12:00 - Profi / Groups / Aerobik - Od 14.00 let Do 16.99 let - 26

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
1.AC Uherský Brod Bon Jovi 2:17 15.33 12
Aerobic Club DDM Ústí nad Labem Everybody 2:03 16.75 8
Aerobic team orel Blansko Break free 1.55 16 8
AC hip hop HK USA 2:02 14.43 7

27.VS Sobota 12:10 - Hobby / Groups / Step aerobik - Od 9.00 let Do 12.99 let - 27

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
Kardiofitness Monti Františkovy Lázně Aero step mix Monti 3.08 11.67 18
Aerobik Český Dub Ole 2 10.5 8

28.VS Sobota 12:20 Potéto kategorii následuje vyhlášení výsledků - Profi / Groups / Step aerobik - Od 11.00 let Do 13.99 let - 28

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
Aerobic team orel Blansko It's my life 1.55 11.33 8
AC hip hop HK Happy 2:00 13 8

29.VS Sobota 13:30 - Hobby / Groups / Talent - Od 6.00 let Do 8.99 let - 29

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
Mini Hvězdičky Štíty Brazil 2:30 7.18 11
FREN ZUMBA STARS DANCING HEART 2:47 8.22 9
Rytmus Zlín Shake - Shake - Shake 3 7.57 16
TSK DYNAMIK Lysá nad Labem Super Girls 3:04 8.83 13

30.VS Sobota 13:45 - Hobby / Groups / Talent - Od 9.00 let Do 11.99 let - 30

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
Rytmus Zlín ZUMBA TONES (ZUMBA TOUNS) 3:45 11 14
Hvězdičky Štíty Poca yo 3:00 9.62 16
Rytmus Zlín BETO AND SUPERGIRLS 3:00 11 8
Zumba DDM Hradec Králové Troublemaker girls 2,27 11.22 18
AC hip hop HK Zumba dance tým 3,42 10.8 25
FREN ZUMBA STARS LET´S GO 2:54 10.73 11
Rytmus Zlín ZUMBA AFRIKA 3:17 10.56 14

31.VS Sobota 14:25 - Hobby / Groups / Talent - Od 12.00 let Do 15.99 let - 31

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
Helena Gálová Zumba CC + Zumba Dale 3:25 13.09 11
FREN ZUMBA STARS ZUMBA DISCO DANCE 2:42 12.33 12
TSK DYNAMIK Lysá nad Labem Crazy - Sensual (čte se senčl) 2:58 13.7 16
STARS Štíty Zumba Dale 3:25 12.81 16

32.VS Sobota 14:40 - Hobby / Groups / Handicap - Od 3.00 let Do 49.99 let - 32

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
Naděje Otrokovice Ruská Máša 3 32.87 15
Motýlek Happy 3 11.66 9
« Předchozí 1 2 3 4 5 6

Sestav: 669, Počet dětí: 3012