Startovní listina k soutěži: Finále skupiny Aerobic Tour

Otevření haly v 7:45
Prezence od 7.45 do 13.00
Zahájení 1. části soutěže
kategorie 1-4 Hoby /Estetická/  v 9.00
Vyhlášení výsledků kategorie Hoby /Estetická/ 11:15
Vyhlášení výherce o 10.000 kategorie estetická 

Zahájení 2. části soutěže kategorie 5 - 8 Profi /Technická/ 12:15
Vyhlášení výsledků 2. části soutěže kategorie 5 - 8  13:50
Vyhlášení výherce o 10.000 kategorie technická 
Ukončení celé soutěže kolem 15.00

1. část 9.00 - Hobby / Groups / Aerobik - Od 13.44 let Do 20.00 let - 1

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
Aerobik klub Ostrava Harley Quinn/TOP20/ 2.00 15 9
DDM Pastelka Uherský Ostroh Zlatý obojživelník Ester Ledecká/TOP20/ 2:10 13.44 9
Aerobik Coufalovi Olomouc Největší showman/TOP20/ 2:22 13.76 13
Sportovní klub HIP aerobik Loučka Návštěva z Paříže/TOP20/ 2,34 15 9
Aerobic club K.I.S. Intensive Hodonín Jako vlna Tsunami/TOP10/ 2:50 14.61 18
Aerobic Trávníky Otrokovice Olympijský sen/TOP10/ 2:10 13.76 13
DDM Sluníčko Otrokovice - AT Tlumač Člověk na nitkách společnosti/TOP10/ 2.14 16.77 18
AKROPOLIS-Aerobik Uh. Hradiště PinUp girls-dívky z plakátu/TOP10/ 2:19 16.1 20

1. část 9.45 - Hobby / Groups / Aerobik - Od 10.50 let Do 13.43 let - 2

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
Sportovní klub HIP aerobik Loučka Cesta za velkým snem/TOP30/ 2,32 13.11 9
Sportovní tým K-aerobic Blansko Ach, ta vojna!/TOP30/ 2:45 13.23 13
Aerobik Sokol Veselí nad Moravou Jing jang/TOP30/ 2:15 12.91 11
Aerobic Smile Přerov Pobřežní hlídka/TOP20/ 2:16 10.5 10
1AC Uherský Brod Nákupní maniačky/TOP20/ 2:07 11.12 16
DDM Pastelka Uherský Ostroh Noc na Karlštejně/TOP20/ 2:20 11.62 21
Aerobik klub Ostrava Vamos a la playa/TOP20/ 2.00 12.63 8
AKROPOLIS-Aerobik Uh. Hradiště Šakalí léta/TOP10/ 2:19 11.94 17
AEROBIK team KOSTELEC Rok čínského draka/TOP10/ 2:10 12.4 15
Aerobic club K.I.S. Intensive Hodonín Temný rytíř povstal/TOP10/ 2:35 11.71 21
DDM Sluníčko Otrokovice - AT Tlumač Bitva u Slavkova/TOP10/ 2.04 12.54 22

1. část 10.10 - Hobby / Groups / Aerobik - Od 7.50 let Do 10.49 let - 3

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
Sportovní tým K-aerobic Blansko Trampové jdou na výlet!/TOP30/ 2.40 9.55 9
DDM Pastelka Uherský Ostroh Rybářky/TOP30/ 2:20 7.6 15
Sportovní klub HIP aerobik Loučka Vzhůru do oblak/TOP30/ 2,08 8.8 5
Aerobik klub Ostrava Pirátky/TOP20/ 2.00 9.33 9
Aerobik Coufalovi Olomouc Pojďte s náma sbírat jabka!/TOP20/ 2:15 9.8 15
Aerobik Sokol Veselí nad Moravou Melouny se valí/TOP20/ 2:15 8.5 14
Flash aerobik Příběh džungle/TOP20/ 2:11 8.29 9
AKROPOLIS-Aerobik Uh. Hradiště Pásli ovce valaši/TOP10/ 2:23 9.62 24
AEROBIK team KOSTELEC Janošík, láska v horách/TOP10/ 2:10 9.83 18
DDM Sluníčko Otrokovice - AT Tlumač Myslivecká sezóna zahájena/TOP10/ 2.29 9.72 29
Aerobic club K.I.S. Intensive Hodonín Roztančená galaxie/TOP10/ 2:10 9.36 22

1. část 10:40 Po kategorii 4 vyhlášení vásledků - Hobby / Groups / Aerobik - Od 3.00 let Do 7.49 let - 4

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
AKROPOLIS-Aerobik Uh. Hradiště AkroPigiáda/TOP20/ 2:42 6.43 16
Sportovní tým K-aerobic Blansko Hlídači krav/TOP20/ 2.35 6 10
Aerobik Sokol Veselí nad Moravou Chci tančit/TOP20/ 2:15 6 9
AEROBIK team KOSTELEC Pohádka z včelího úlu/TOP10/ 2:10 6.33 15
DDM Sluníčko Otrokovice - AT Tlumač Klub přátel vody/TOP10/ 2.14 6.77 18
Aerobic club K.I.S. Intensive Hodonín Do sedla/TOP10/ 2:10 6.89 18

2. část 12.15 - Profi / Groups / Aerobik - Od 13.20 let Do 21.00 let - 5

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
Sportovní tým K-aerobic Blansko The Greatest Show/TOP20/ 2:04 17 9
Aerobik Sokol Veselí nad Moravou Imagine dragons/TOP20/ 1:52 17 6
1AC Uherský Brod Marshmello/TOP20/ 1:52 15 6
AK COCO Otrokovice A dost!/TOP20/ 2:00 20.5 6
AKROPOLIS-Aerobik Uh. Hradiště Crazy five/TOP10/ 1:53 13.2 5
AKROPOLIS-Aerobik Uh. Hradiště Fresh team/TOP10/ 1:44 13.2 5
Aerobik klub Ostrava Olympiáda/TOP10/ 2.00 14.56 9
Aerobik Team KN Ostrava, z.s. Slečna drsňák/TOP10/ 2 14.4 5

2. část 12.30 - Profi / Groups / Aerobik - Od 10.30 let Do 13.19 let - 6

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
Aerobik Sokol Veselí nad Moravou Endless summer/TOP30/ 2:00 13.17 6
AKROPOLIS-Aerobik Uh. Hradiště Numanumajej/TOP30/ 1:48 10.62 8
Aerobik klub Ostrava Člověče, nezlob se/TOP30/ 2.00 11 11
Aerobik Coufalovi Olomouc Supergirls/TOP20/ 1:51 11.71 7
Sportovní klub P+K Zlín,z.s. Pomáda/TOP20/ 1.44 10.6 5
AK COCO Otrokovice Madagaskar/TOP20/ 2:00 10.66 6
AKROPOLIS-Aerobik Uh. Hradiště Na Na team/TOP10/ 1:48 10.37 8
Aerobik klub Ostrava Adams family/TOP10/ 2:00 10.67 6
AEROBIK team KOSTELEC Xena-princezna bojovnice/TOP10/ 2:00 13.13 8

2. část 12.50 - Profi / Groups / Aerobik - Od 7.50 let Do 10.29 let - 7

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
Aerobic Team Zlín Olympioničky/TOP30/ 01:40 9.9 10
AK COCO Otrokovice Sing!/TOP30/ 2:00 8.12 8
Aerobik Coufalovi Olomouc Trollinky/TOP30/ 1:56 7.57 7
1AC Uherský Brod Sweethearts/TOP30/ 1:50 8.88 9
AKROPOLIS-Aerobik Uh. Hradiště Lucky Six/TOP20/ 1:49 10 5
AKROPOLIS-Aerobik Uh. Hradiště Little Mix/TOP20/ 1:51 8.28 7
Aerobic Team Zlín Letušky/TOP20/ 01:56 9.71 7
Sportovní klub P+K Zlín,z.s. Mamma Mia/TOP20/ 1.50 8.75 4
Sportovní klub P+K Zlín,z.s. Czech Girls/TOP10/ 1.45 9.37 8
AKROPOLIS-Aerobik Uh. Hradiště Jessinky/TOP10/ 1:49 8.33 6
AEROBIK team KOSTELEC Pirátky na vlnách podivna/TOP10/ 2:00 9.57 7

2. část 13.30 Po kategorii 8. vyhlášení výsledků - Profi / Groups / Aerobik - Od 3.00 let Do 7.49 let - 8

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
Sportovní klub P+K Zlín,z.s. Malošci/TOP10/ 1.31 6.8 5
AKROPOLIS-Aerobik Uh. Hradiště Sweet Babies/TOP10/ 1:36 6.71 7
Aerobic Team Zlín Srdíčka/TOP10/ 01:35 6.6 5