Startovní listina k soutěži: FINALS MIA DANCE FESTIVAL PRAGUE 1. 6. 2019

Sobota 1.6.2019 -Velký sál - Groups , Small groups - aerobik, talent, hromadná

3.verze startovní listiny ke dni 29.5.2019 Poslední aktualizace startovní listiny bude ve čtvrtek  30.5.2019
Prosíme o kontrolu plateb a nahrané hudby v systému.
Info a dotazy ke startovní listině na jana@detifitness.cz

1.BLOK -  AEROBIK
8:00  -  9:30 - registrace (dle času startu - nejpozději 1,5hod před startem)
9:30 -  soutěž
11:15 -  1.vyhlášení 


2.BLOK  - AEROBIK
9:55  -  11:15 registrace (dle času startu - nejpozději 1,5hod před startem)
12:00 -  soutěž
13:00 -  2.vyhlášení 

3.BLOK  - AEROBIK
11:45  -  13:00 registrace (dle času startu - nejpozději 1,5hod před startem)
13:25 -  soutěž
14:45 -  3.vyhlášení 

4.BLOK  - AEROBIK, HROMADNÁ

13:30  -  14:45 registrace (dle času startu - nejpozději 1,5hod před startem)
15:15 -  soutěž
16:30 -  4.vyhlášení 

5.BLOK  - AEROBIK, TALENT

15:15  -  17:20 registrace (dle času startu - nejpozději 1,5hod před startem)
17:00 -  soutěž
18:55 -  5.vyhlášení 

PŘEDPOKLÁDANÉ UKONČENÍ SOUTĚŽE 20:00hod


INFORMACE PRO TRENÉRY
1. Časy u jednotlivých kategorií jsou orientační - příjezdy a odjezdy plánujte prosím na ucelený BLOK  - od jeho zahájení až po jeho vyhlášení (minimálně hodinu před a hodinu po skončení bloku mějte časovou rezervu)
2. Hudba - nahraná do systému a zkontrolovaná  (doporučuji vyzkoušet v rámci tréninku),  trenér má u sebe náhradní nosič (CD, flash - ne v šatně)
3. Platby - nejsou možné na místě při prezenci, posílejte předem na účet - nejpozději do 31.5.2019  (musí být platby na účtu)
4. Připravenost před vaším startem - s dětmi buďte připravení v blízkosti plochy cca půl hodiny před Vaším plánovaným startem.
5. Pitný režim - kontrolujte prosím, že Vaše děti v průběhu soutěže mají dostatečný pitný režim
6. Vzduch - prosím chodte s dětmi ven na čerstvý vzduch - není potřeba být celou dobu v Lucerně 
7. Zkontrolujte si prosím, správné zařazení v rámci pravidel - počet členů, styl, a hlavně délku hudbu!! 

1.BLOK v 9:30hod - Hobby / Small Groups / Aerobik - Od 16 let Do 17 let - 1

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
Aerobik Hodkovice nad Mohelkou James Bond (step) 2:08 16.29 7
AC Diamonds Domažlice První republika 2:22 17.25 8

1.BLOK v 9:40hod - Hobby / Groups / Aerobik - Od 13 let Do 14 let - 2

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
Sportovní tým K-aerobic Blansko Ach, ta vojna! 2:45 13 14
Aerobik Český Dub Zlatokopky 2:00 13.66 12
Sportovní klub HIP aerobik Loučka Cesta za velkým snem 2,32 13.11 9
Fit.nest aerobic klub Polnička Kabaret 2.20 13 8
Aerobic team Kardaška Charleston 2:18 13.25 12
Dům dětí a mládeže Bílina, příspěvková organizace Jezdci odvety 2:35 13.45 11
FIT KLUB D+M Popíci s.r.o. 2:52 13.7 20
Relax klub Rájec-Jestřebí Kdysi v Americe 2:40 13.8 10
AC KidFit Pardubice LOVEní 2:52 14.08 13

1.BLOK v 10:20hod - Hobby / Groups / Aerobik - Od 15 let Do 16 let - 3

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
Aerobic team Orel Blansko Limonádový Joe 2:30 16.21 14
Sportovní klub HIP aerobik Loučka Návštěva z Paříže 2,34 15 9
Aerobic Centrum Pardubice Dvojitá zlatá 2,40 15.4 15

1.BLOK v 10:30hod - Profi / Small Groups / Aerobik - Od 12 let Do 14 let - 5

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
Aerobik klub Ostrava Olympiáda 2.00 14.5 8
Studio K Barrandov Champions 1:46 13.16 6
TSK Dynamik, z.s. Depeche mode (step) 1:52 12.2 5
Bazcentrum z.s. Hradec Králové Rokenroll tým 2.05 13 6
Aerobic club DDM Ústí nad Labem Warrior 1.50 14.14 7
Aerobic Karla Urbanová Fitness 2,00 14.33 6

1.BLOK v 10:55hod - Profi / Groups / Aerobik - Od 13 let Do 16 let - 6

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
Dance group A&D Domažlice Sweet rock&roll 2:33 13.91 11
Aerobic club DDM Ústí nad Labem Army Nurse 2:10 14.27 15
Aerobik klub Ostrava Harley Quinn 2.00 15 9
Aerobic club DDM Ústí nad Labem Holky od kolotočů 2.19 16 15
TSK Dynamik, z.s. VESMÍRNÁ MISE 2:50 16.54 11

1.VYHLÁŠENÍ - 11:15hod - Profi / Small Groups / Talent - Od 0.1 let Do 0.11 let - 9

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země

Nejsou k dispozici žádné položky.

2.BLOK v 12:00hod - Hobby / Small Groups / Aerobik - Od 7 let Do 8 let - 10

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
Aerobik Český Dub Pojď cvičit! 1:50 7.5 6
Sportovní klub HIP aerobik Loučka Vzhůru do oblak 2,08 8.86 7
Flash aerobik "Příběh džungle" 2:11 8.33 8

2.BLOK v 12:05hod - Hobby / Groups / Aerobik - Od 3 let Do 6 let - 11

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
AC KidFit Pardubice Lesní víly 2:34 5.84 25
AC Diamonds Domažlice Malá mořská víla 2:33 6.44 16
Aerobic club DDM Ústí nad Labem Tajná mise rodiny Úžasňákových 02:08 6.76 25
Relax klub Rájec-Jestřebí Milujeme Tamagotchi 2 6.88 8

2.BLOK v 12:15hod - Hobby / Groups / Aerobik - Od 7 let Do 8 let - 12

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
FIT KLUB D+M Jedeme na výlet 2:42 7.06 16
Aerobic Karla Urbanová Mimozemšťani 2,00 7.31 16
Aerobic Centrum Pardubice Pardubická pavučinka 2,10 7.6 10
AC KidFit Pardubice The Flintstones 2:33 7.75 26
Dům dětí a mládeže Symfonie Poděbrady Dobrý večer, dobrou noc 2,44 7.85 13
Dance group A&D Domažlice Hakuna Matata 2:51 8.13 24
Dům dětí a mládeže Bílina, příspěvková organizace Cesta kolem světa 2:30 8.41 17
Aerobikové družstvo Sebranice Vojáci 2:30 8.7 20
BNL Dance Mrazík 2:39 8.73 14

2.VYHLÁŠENÍ - 13:00hod - Profi / Small Groups / Talent - Od 0.2 let Do 0.21 let - 19

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země

Nejsou k dispozici žádné položky.

3.BLOK v 13:25 hod - Hobby / Groups / Aerobik - Od 9 let Do 10 let - 20

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
Aerobic club DDM Ústí nad Labem Veselé Velikonoce 2:17 9.31 16
Dynamic fit TJ Sigma Hranice Drakiáda 2,32 9.5 16
Aerobic team Orel Blansko Loupežníci z pohádek 2:30 9.64 14
FIT KLUB D+M Z mlýna rovnou do pekárny 2:55 9.45 24
Relax klub Rájec-Jestřebí Popelka 2:40 9.75 12
DANCE EMOTION Lysá nad Labem, spolek Na tej našej dědině 2:54 9.79 16
B.A.Z centrum Chicas Locas (Čikas Lokas) 2:44 9.75 12
Dům dětí a mládeže Symfonie Poděbrady Další prosím! 2,39 9.81 21
AC KidFit Pardubice Čínský národní cirkus - BEST of show 2:38 10.15 27
Aerobic Centrum Pardubice Zrcadlo, zrcadlo, řekni mi.. 2,33 10.11 17

3.BLOK v 14:00hod - Hobby / Small Groups / Aerobik - Od 9 let Do 10 let - 21

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
TSK Dynamik, z.s. Děti květin (step) 2:00 9.5 6
Aerobik Hodkovice nad Mohelkou Unicorn (Junikorn) (step) 1:47 9 5
Aerobik Český Dub Monster High 2:07 9.5 6
MK AEROBIC TEAM Uh. Hradiště Leontýnky z Brtníku 2:15 9.62 8
Fit.nest aerobic klub Polnička Bulharsko 2.30 10.67 6
Aerobik klub Ostrava Pirátky 2.00 9.25 8

3.VYHLÁŠENÍ - 14:45hod - Profi / Small Groups / Talent - Od 0.3 let Do 0.31 let - 29

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země

Nejsou k dispozici žádné položky.

4.BLOK v 15:15hod - Hobby / Groups / Aerobik - Od 11 let Do 11.99 let - 40

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
Dům dětí a mládeže Bílina, příspěvková organizace Panenky z podsvětí 2:35 11 21
Závodní aerobik Křtiny Tvoje tvář má známý hlas 2:28 11.14 14
Dance group A&D Domažlice Útěk z vězení 2:54 11.18 17
Bazcentrum z.s. Hradec Králové The King tým 2.35 11.2 10
Aerobic club DDM Ústí nad Labem Pomáda 2:40 11.94 17
MK AEROBIC TEAM Uh. Hradiště Pelíšky 2:15 11.3 10
Aerobic Centrum Pardubice Střihoruká rapsodie 2,33 11.5 16
Dynamic fit TJ Sigma Hranice Zavolejte stráže! 2,44 11.58 12

4.BLOK v 15:55hod - Profi / Small Groups / Aerobik - Od 9 let Do 11 let - 41

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
Aerobic club DDM Ústí nad Labem Hollywood 1:48 9.28 7
TSK Dynamik,z.s. Lara Croft 2 11.4 5
Sportovní klub P+K Zlín,z.s. DJs 1.45 11.66 6

4.BLOK v 16:05hod - Profi / Groups / Aerobik - Od 10 let Do 11 let - 42

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
Aerobic club DDM Ústí nad Labem Marcus a Martinus 1:47 10.63 8
Aerobik klub Ostrava Člověče, nezlob se 2.00 10.89 9

4.BLOK v 16:15hod - Hobby / Groups / Hromadná - Od 8 let Do 11 let - 43

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
Dance group A&D Domažlice Superheroes 2:33 11.5 28
As tým Zumba party 2,45 9.03 32

4.BLOK v 16:25hod - Profi / Small Groups / Aerobik - Od 6 let Do 8 let - 44

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
Sportovní klub P+K Zlín,z.s. Mamma Mia 1.50 8.6 5
Sportovní klub P+K Zlín,z.s. Malošci 1.31 6.6 5

4.VYHLÁŠENÍ - 16:30hod - Profi / Small Groups / Talent - Od 0.4 let Do 0.41 let - 49

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země

Nejsou k dispozici žádné položky.

5.BLOK v 17:00hod - Hobby / Small Groups / Aerobik - Od 11 let Do 13 let - 50

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
BNL Dance Sestřičky 2:30 12 6
Aerobic club Milevsko Mamma Mia 2:28 12.6 5
Aerobik klub Ostrava Vamos a la playa 2.00 12.63 8

5.BLOK v 17:05hod - Hobby / Groups / Aerobik - Od 12 let Do 12.99 let - 52

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
Aerobic Karla Urbanová PAC - MAN 2,05 12.33 15
Dům dětí a mládeže Symfonie Poděbrady Avengers- příběh z komiksu 2,42 12.5 12
Aerobikové družstvo Sebranice Magic girls 2:56 12.54 22
Aerobik Team KN Ostrava, z.s. Rafťáci 2:50 12.63 10
Aerobic team Orel Blansko Volejte linku 155! 2:42 12.86 22

5.BLOK v 17:30hod - Hobby / Groups / Talent - Od 12 let Do 14 let - 65

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
Rytmus Zlín Calypso 2:50 13.64 14
DANCE EMOTION Lysá nad Labem, spolek Azukita 2:59 12.1 24
YasmeenDance Azukita 3:01 12.66 12
Zumba s Veronikou Bang bang! 2:50 12.45 20
FREN ZUMBA STARS LOOK AT ME 3:17 12.5 12
FANATIC Havlíčkův Brod Magic in the air 3:15 12.55 14
Aerobic Karla Urbanová Velká Zumba 2,21 13.09 11

5.BLOK v 18:00hod - Hobby / Groups / Talent - Od 9 let Do 11 let - 66

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
Zumba s Veronikou Zumba Fight! 2:57 9.07 15
YasmeenDance Zumba mix 2:59 9.42 14
Rytmus Zlín Bambadam 3 10.93 15
As tým Gasolina 2:50 11 12
Zumidance Strong girls 3:00 11.6 10

5.BLOK v 18:20hod - Hobby / Groups / Talent - Od 6 let Do 8 let - 67

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
YasmeenDance Los minions 3:03 7 14
Zumidance Mořské víly 3:00 8.24 17
As tým Afrika 2:50 8.25 16
FREN ZUMBA STARS SUMMER PARTY 3:28 8.75 17

5.BLOK v 18:35hod - Hobby / Small Groups / Talent - Od 4 let Do 6 let - 68

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
As tým Madagaskar 2 5.5 4

5.BLOK v 18:40hod - Hobby / Small Groups / Talent - Od 9 let Do 11 let - 69

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
Taneční oddíl DANNA Děti ráje 02:43 10.5 5

5.VYHLÁŠENÍ - 18:55hod - Profi / Small Groups / Talent - Od 0.5 let Do 0.51 let - 79

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země

Nejsou k dispozici žádné položky.