Startovní listina k soutěži: FINALS MIA DANCE FESTIVAL PRAGUE 26. 5. 2019

POSLEDNÍ VERZE startovní listiny ke dni 22.5.2019
Startovní listina je rozdělena 5 bloků, které se budou dodržovat tématicky, časově i včetně času registrace. 
Prosíme o kontrolu plateb a nahrané hudby v systému.
Info na jana@detifitness.cz

 
  • Neděle 26.5.2019 - Velký sál - Groups, Small groups: hromadná, country, originální slow, balet, výrazový tanec, gymnastika, orien
Předběžný časový harmonogram:

1.BLOK  - COUNTRY 

7:00  -  8:10 registrace (dle času startu - nejpozději 1,5hod před startem)
8:30 -  soutěž
9:40 -  1.vyhlášení 

2.BLOK  - ORIGINAL SLOW, BALET

2A.BLOK
8:35  -  10:20 registrace (dle času startu - nejpozději 1,5hod před startem)
10:05 -  soutěž
11:50 -  2A.vyhlášení 
2B.BLOK

11:00  -  12:15 registrace (dle času startu - nejpozději 1,5hod před startem)
12:30 -  soutěž
13:45 -  2B.vyhlášení + vystoupení

3.BLOK  - VÝRAZOVÝ TANEC
3A.BLOK

12:45  -  14:50 registrace (dle času startu - nejpozději 1,5hod před startem)
14:15 -  soutěž
17:00 -  3A.vyhlášení 
3B.BLOK

15:35  -  16:40 registrace (dle času startu - nejpozději 1,5hod před startem)
17:35 -  soutěž
18:40 -  3B.vyhlášení 

4.BLOK  - GYMNASTIKA

17:05  -  17:50 registrace (dle času startu - nejpozději 1,5hod před startem)
19:05 -  soutěž
19:55 -  4.vyhlášení 

5.BLOK  - ORIENT

18:10  -  19:15 registrace (dle času startu - nejpozději 1,5hod před startem)
20:05 -  soutěž
21:00 -  5.vyhlášení 

PŘEDPOKLÁDANÉ UKONČENÍ 22:00

INFORMACE PRO TRENÉRY

1. Časy u jednotlivých kategorií jsou orientační - příjezdy a odjezdy plánujte prosím na ucelený BLOK  - od jeho zahájení až po jeho vyhlášení (minimálně hodinu před a hodinu po skončení bloku mějte časovou rezervu)
2. Hudba - nahraná do systému a zkontrolovaná  (doporučuji vyzkoušet v rámci tréninku),  trenér má u sebe náhradní nosič (CD, flash - ne v šatně)
3. Platby - nejsou možné na místě při prezenci, posílejte předem na účet - nejpozději do 24.5.2019  (musí být platby na účtu)
4. Připravenost před vaším startem - s dětmi buďte připravení v blízkosti plochy cca půl hodiny před Vaším plánovaným startem.
5. Pitný režim - kontrolujte prosím, že Vaše děti v průběhu soutěže mají dostatečný pitný režim
6. Vzduch - prosím chodte s dětmi ven na čerstvý vzduch - není potřeba být celou dobu v Lucerně 
7. Zkontrolujte si prosím, správné zařazení v rámci pravidel - počet členů, styl, a hlavně délku hudbu!! 

Těší se na Vás tým MIA

« Předchozí 1 2

1.BLOK v 8:30hod - Profi / Small Groups / Country - Od 9 let Do 10 let - 1

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
NASHVILLE V RYTME HARMONIKY 2:37 9.88 8
NASHVILLE ÚÚÚÍ 2:31 9.88 8

1.BLOK v 8:30hod - Profi / Groups / Country - Od 18 let Do 99 let - 2

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
NASHVILLE VALČÍK Z MAJERA 2:14 48.56 9

1.BLOK v 8:35hod - Hobby / Groups / Country - Od 8 let Do 10 let - 3

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
Country Dance MONTANA Kominická kalamajka 3 9.6 10
TS Čtyřlístek Česká Lípa V sedle je mi líp 2.35 8.87 8
Plejády ZUŠ Piešťany Na ranči 2:56 9.72 18
STRIEBORNIČKA ZUŠ Piešťany Trpasličì svatba 2:45 10.56 17
Country Dance MONTANA La polka del Far West 3.40 9.67 9
TS Čtyřlístek Česká Lípa Where You Gonna Go 2.34 10.7 10

1.BLOK v 8:40hod - Hobby / Small Groups / Country - Od 18 let Do 20 let - 4

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země

Nejsou k dispozici žádné položky.

1.BLOK v 9:15hod - Hobby / Small Groups / Country - Od 10 let Do 12 let - 5

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
Country mostík TENK 2:30 10 6
NASHVILLE CLOG IN THE RAIN 3:00 10 6

1.BLOK v 9:20hod - Hobby / Groups / Country - Od 12 let Do 14 let - 10

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
Country Dance MONTANA Try - clogging 2.53 13.13 8
TS Čtyřlístek Česká Lípa Dance with me 2.41 14.25 8
Country Dance MONTANA Mořský vítr 3.20 12.88 8

1.BLOK v 9:35hod - Profi / Small Groups / Country - Od 18 let Do 99 let - 11

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
NASHVILLE NASHVILLE TANCOVAČKA 2:36 48 6

1. VYHLÁŠENÍ v 9:40hod - Profi / Small Groups / Gymnastika - Od 0.1 let Do 0.11 let - 19

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země

Nejsou k dispozici žádné položky.

2A.BLOK v 10:05hod - Hobby / Small Groups / Originální slow - Od 6 let Do 9 let - 20

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
Baletní škola Ballerine Do pohádky 3 6 7
MÚZA Bratislava Freedom 2.45 8.8 5
TK KATLEN Ostrava Růžový panter 3 9.5 8

2A.BLOK v 10:15hod - Hobby / Small Groups / Originální slow - Od 10 let Do 12 let - 21

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
Baletní škola Ballerine Angells 3 10.33 6

2A.BLOK v 10:20hod - Hobby / Small Groups / Originální slow - Od 14 let Do 16 let - 22

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
Plejády ZUŠ Piešťany Svetlo 2:30 16.2 5
Plejády ZUŠ Piešťany Spomienka 2:40 16.43 7

2A.BLOK v 10:30hod - Hobby / Groups / Originální slow - Od 5 let Do 7 let - 25

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
All Style Unit Motýlí tanec 2:18 5.76 17
CODA company dancing Píseň Sirén 2:37 6.64 14
All Style Unit Kreslení 3:34 6.22 18
TK KATLEN Ostrava Kocour Fous 3:00 6.72 11
Taneční centrum Z.I.P.Písek Sen 4:00 7.05 19

2A.BLOK v 10:55hod - Hobby / Groups / Originální slow - Od 9 let Do 9.99 let - 26

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
T.A.M. Prachatice V úlu 3:57 9.36 11
CODA company dancing Who are you? 3:09 9.16 18
SZUŠ - taneční s.r.o. JESENÍK Waterfall 3.03 9.33 15
Život je hra - Dance Factory Nuvole Bianche 2:00 9.42 12
Plejády ZUŠ Piešťany Gašparkovia 2:30 9.31 16
Základní umělecká škola Járy Cimrmana Františkovy Na vlnách 3:15 9.6 10
Tumbao Na širém moři 3:16 9.68 22

2A.BLOK v 11:20hod - Hobby / Groups / Originální slow - Od 10 let Do 11 let - 27

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
STRIEBORNIČKA ZUŠ Piešťany Americký mix 2:45 10.56 17
GAIA Bratislava HUMAN RUNNING 3:30 11.29 12
ŠSK při ZŠ Štáflova Havlíčkův Brod V zajetí barev 3:40 10.85 16
Taneční centrum Z.I.P.Písek Zásnubní prstýnek 3:50 11 24

2A.BLOK v 11:40hod - Hobby / Groups / Originální slow - Od 12 let Do 15 let - 28

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
La Pirouette Jeseník z.s. Freedom (small) 2,30 14.5 8
Plejády ZUŠ Piešťany V modrej oblohe 3:00 12.25 12
FUN DANCE Základní umělecká škola Rokycany More Than Words 3:39 14.27 11
GAIA Bratislava INNER CIRCLES 3:50 15.56 10

2A.VYHLÁŠENÍ v 11:50hod + VYSTOUPENÍ - Profi / Small Groups / Gymnastika - Od 0.2 let Do 0.21 let - 29

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země

Nejsou k dispozici žádné položky.

2B.BLOK v 12:30hod - Profi / Small Groups / Originální slow - Od 9 let Do 11 let - 30

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
Duhová škola Paseka Rebelky 3.00 9 4

2B.BLOK v 12:35hod - Profi / Small Groups / Originální slow - Od 12 let Do 15 let - 31

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
Základní umělecká škola KH Na tónech houslí 2:45 12 7
MÚZA Bratislava Imagine river 2:44 12.25 4
Bella ZUŠ Piešťany Kvapík 15.5 5

2B.BLOK v 12:50hod - Profi / Groups / Originální slow - Od 9 let Do 12 let - 35

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
T.A.M. Prachatice Vltava 3:29 10.18 11
TK KATLEN Ostrava Země nezemě 4 10.6 20
Vážky Bruntál Popeláři 3.59 12.43 16
JKMB Roxanne (small) 2:26 12.8 5
elledanse Sun 2:50 10.18 11
GAIA Bratislava HOLLOW TALK 2:35 11.5 9

2B.BLOK v 13:05hod - Profi / Groups / Originální slow - Od 13 let Do 16 let - 36

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
Taneční centrum Z.I.P.Písek Srdce 2:40 15.61 13
TK Scratch DDM Děčín I have a dream 3,30 14.7 10
STRIEBORNIČKA ZUŠ Piešťany Valčík 3:20 14.71 8
CODA company dancing Lost your way (small) 3:05 16.28 7
Taneční centrum Z.I.P.Písek Tma 3:00 15.61 13

2B.BLOK v 13:20hod - Hobby / Groups / Balet - Od 8 let Do 10 let - 40

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
Baletní škola Ballerine Maďarské Princezny 3 8.8 10
STRIEBORNIČKA ZUŠ Piešťany Šelest jari 2:30 9.5 6

2B.BLOK v 13:30hod - Hobby / Groups / Balet - Od 11 let Do 12 let - 41

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
STRIEBORNIČKA ZUŠ Piešťany Rozprávkový les 3:45 11.2 11

2B.BLOK v 13:35hod - Profi / Groups / Balet - Od 14 let Do 16 let - 45

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
Bella ZUŠ Piešťany Grand pas de deux 14.46 16

2B.BLOK v 13:40hod - Profi / Groups / Rodiče a děti - Od 18 let Do 25 let - 46

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
T.A.M. Prachatice Kříž 3:00 19 14

2B.VYHLÁŠENÍ v 13:45hod - Profi / Small Groups / Gymnastika - Od 0.22 let Do 0.23 let - 47

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země

Nejsou k dispozici žádné položky.

3A.BLOK v 14:15hod - Hobby / Small Groups / Výrazový tanec - Od 14 let Do 15 let - 50

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
Súkromná Základná Umelecká Škola Ružová Tichá voda... 3:00 15.75 4
BE HIGH Havlíčkův Brod NOBODY´S PERFECT 2:45 14.67 6
Základní umělecká škola Járy Cimrmana Františkovy Jackson 2:55 14 6
ZUŠ Mohelnice Perfect 3:00 15 6

3A.BLOK v 14:25hod - Hobby / Small Groups / Výrazový tanec - Od 12 let Do 13 let - 51

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
TK KATLEN Ostrava Victory 3 13.33 6
ŠSK při ZŠ Štáflova Havlíčkův Brod Come on 3:00 12.25 6
Proxima dance Skutečný svět 2:59 12.6 5

3A.BLOK v 14:50hod - Hobby / Groups / Výrazový tanec - Od 9 let Do 10 let - 55

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
FUN DANCE Základní umělecká škola Rokycany Zoubková víla 3:46 9.2 20
Plejády ZUŠ Piešťany Tik-tak 2:53 9.08 12
VICTORIA TALENT ACADEMY, z.s. Rozbřesk 3:47 9.29 19
Contemporary, prostor pro tanec Kuchaříčci 03:18 9.5 10
Základná umelecká škola Jozefa Kresánka Le vent et ses formes 03:51 10.3 10
Plejády ZUŠ Piešťany Hodiny 2:40 10.43 14
SZUŠ-taneční, s.r.o.JESENÍK Strom života 3:57 10.91 12

3A.BLOK v 15:45hod - Hobby / Groups / Výrazový tanec - Od 13 let Do 14 let - 56

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
Základná umelecká škola Jozefa Kresánka To Be Different 04:00 13.25 8
Tanečná akadémia Sunnydance Osud 4:00 14.19 26
Tanečné štúdio MUZETA MIRAGE 3:17 13.5 10
SZUŠ - taneční s.r.o. JESENÍK Shadows 3.50 13.6 10
Contemporary, prostor pro tanec On the surface 03:56 13.71 21
Marty Dance Klatovy Escape 3:55 14.15 13

3A.BLOK v 16:15hod - Hobby / Groups / Výrazový tanec - Od 16 let Do 18 let - 57

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
Tanečné štúdio MUZETA BIG GOD 3:08 16.15 20
Plejády ZUŠ Piešťany Fallin 3:20 16.25 8
Základná umelecká škola Jozefa Kresánka The Unity 03:36 18 10
Tanečná akadémia Sunnydance Fu-Tu-Re 4:31 16 12
« Předchozí 1 2