Startovní listina k soutěži: FINALS MIA DANCE FESTIVAL PRAGUE 25. 5. 2019

POSLEDNÍ VERZE startovní listiny ke dni 22.5.2019
Startovní listina je rozdělena 6 bloků, které se budou dodržovat tématicky, časově i včetně času registrace. 
Prosíme o kontrolu plateb a nahrané hudby v systému.
Dotazy a informace prosím na jana@detifitness.cz


Předběžný časový harmonogram:

9:20hod - slavnostní zahájení
1.BLOK  

8:00  -  registrace (dle času startu - nejpozději 1,5hod před startem)
9:30 -  soutěž
10:50 -  1.vyhlášení 

2.BLOK  

9:55  -  registrace (dle času startu - nejpozději 1,5hod před startem)
11:25 -  soutěž
12:25 -  2.vyhlášení 

3.BLOK  

11:20  -  registrace (dle času startu - nejpozději 1,5hod před startem)
12:50 -  soutěž
13:55 -  3.vyhlášení 

4.BLOK  

12:55  -  registrace (dle času startu - nejpozději 1,5hod před startem)
14:25 -  soutěž
15:25 -  4.vyhlášení 

5.BLOK  

14:25  -  registrace (dle času startu - nejpozději 1,5hod před startem)
15:55 -  soutěž
17:00 -  5.vyhlášení 

6.BLOK  

16:00  -  registrace (dle času startu - nejpozději 1,5hod před startem)
17:30 -  soutěž
19:15 -  6.vyhlášení 

Předpokládaný konec soutěže 20:00hod

INFORMACE PRO TRENÉRY

1. Časy u jednotlivých kategorií jsou orientační - příjezdy a odjezdy plánujte prosím na ucelený BLOK  - od jeho zahájení až po jeho vyhlášení ( a minimálně hodinu před a hodinu mějte časovou rezervu)
2. Hudba - nahraná do systému a zkontrolovaná  (doporučuji vyzkoušet v rámci tréninku),  trenér má u sebe náhradní nosič (CD, flash - ne v šatně)
3. Platby - nejsou možné na místě při prezenci, posílejte předem na účet - nejpozději do 24.5.2019  (musí být platby na účtu)
4. Připravenost před vaším startem - s dětmi buďte připravení v blízkosti plochy cca půl hodiny před Vaším plánovaným startem.
5. Pitný režim - kontrolujte prosím, že Vaše děti v průběhu soutěže mají dostatečný pitný režim
6. Vzduch - prosím chodte s dětmi ven na čerstvý vzduch - není potřeba být celou dobu v Lucerně 
7. Zkontrolujte si prosím, správné zařazení v rámci pravidel - počet členů, styl, a hlavně délku hudbu!! 

Těší se na Vás tým MIA

1.BLOK v 9:30hod - Profi / Groups / Hromadná - Od 3 let Do 99 let - 1

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
TS Maestro motion Láska nad Závist 3.29 15.48 25

1.BLOK v 9:35hod - Hobby / Groups / Street dance - Od 10 let Do 10.99 let - 2

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
SC NEXTYLE New generation 2:03 10.07 14
TS STYL DANCE Uničov Let´s Go Kids! 2:56 10.15 19
B.S.G. cute rebels 2:31 10.22 9
Taneční klub NRG crew, z.s. Sway in music 2:15 10.27 15
Taneční studio Sanny - The Caramels/C-MELZZ BOOM BOOM DOWN 2:36 10.33 15
TC YESDANCE Jeseník Mix street 2,5 10.73 14
TK Respect Benešov nad Ploučnicí Rolling in the deep 2:30 10.68 19
STEP4U při DDM Vratimov Money 3 10.38 17
rebelsteamtrutnov Just dance Kids 2:57 10.83 12

1.BLOK v 10:15hod - Hobby / Groups / Street dance - Od 11 let Do 11.99 let - 3

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
Hectic bejbies Be Yourself 2:31 11 9
Beat Generation Dance Zone 2:50 11.89 18
Taneční studio Sanny - The Caramels/C-MELZZ EAZY PEEZY 2:21 11.46 14
TS E.M.Dancers Follow 2:10 11.73 13
N.A.J. Company Arrivals 2:40 11 18
eM-Dance Havlíčkův Brod This is how we do it 2:08 11.08 12
Dům dětí a mládeže Čáslav WOLVES 3 11.95 20
Devils Hey Hey Hey 2:42 11.31 13

1.VYHLÁŠENÍ v 10:50hod - Profi / Groups / Hromadná - Od 0.1 let Do 0.11 let - 4

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země

Nejsou k dispozici žádné položky.

2.BLOK v 11:25hod - Profi / Groups / Street dance - Od 10 let Do 11 let - 5

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
DANCEWAY Manolo 2 10.73 15
SC Nextyle Kidz power 2 10.78 14
Storm Dancers Č.Krumlov TIP TOP 3:13 11.92 13
DMC REVOLUTION In the middle 02:25 11.93 14
TS Maestro motion Phantom 3.04 11 13

2.BLOK v 11:50hod - Hobby / Groups / Street dance - Od 8 let Do 8.99 let - 10

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
ONE CREW CYBERNETIC 2:50 8 12
Storm Dancers Č.Krumlov Holky na párty 2:49 8.27 11
Dance group A&D Domažlice Power of colours 2:56 8.45 11
DMC REVOLUTION Basketball 02:15 8.27 11
Storm Dancers Č.Krumlov go dance 3:00 8.38 13
TS STYL DANCE Uničov Children from the block 2:37 8.54 11
DDM_Symfonie Poděbrady Videohry 2:40 8.69 13
TS Maestro motion Krotitelé duchů 2.53 8.7 17
Dům dětí a mládeže Čáslav Oldschool Kids 3,08 8.93 15

2.VYHLÁŠENÍ v 12:25hod - Profi / Groups / Hromadná - Od 0.2 let Do 0.21 let - 11

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země

Nejsou k dispozici žádné položky.

3.BLOK v 12:50hod - Hobby / Groups / Hromadná - Od 10 let Do 12 let - 12

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
TS E.M.Dancers High school musical 3:30 10.75 34
VICTORY DANCE COMPANY MOCKINGJAY! 3:59 12.1 32

3.BLOK v 13:05hod - Hobby / Groups / Street dance - Od 9 let Do 9.99 let - 14

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
331 Dance Studio Olomouc Sweet Like A Candy 3:13 9.86 15
ONE CREW STRONG 2:30 9.78 16
Progress kids Ringo Bingo! 3:05 9.2 15
TK TYK TAK Liberec Back to the future 2:50 9.23 13
TS E.M.Dancers Madagaskar 3:30 9.05 24
All Style Unit Back to Brooklyn 2:57 9.2 15
DANCEWAY Get up 2 9.23 21
Storm Dancers Č.Krumlov RA ! 3:21 9.67 15
TS Trick Something More 2:32 9.92 14

3.BLOK v 13:25hod - Profi / Groups / Street dance - Od 8 let Do 9 let - 15

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
TS E.M.Dancers Rakataka 2:30 9.83 14
DMC REVOLUTION Ninja Hop 2019 02:47 9.73 16

3.BLOK v 13:35hod - Hobby / Groups / Street dance - Od 6 let Do 6.99 let - 16

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
DMC REVOLUTION DMC´Babies 02:02 6 10
Devils Hip Hap Hop 2:27 6.87 15
VICTORY DANCE COMPANY KE-WIN! 2:00 6.79 15
TS Trick New Wave 2:30 6.72 11
Devils Come on baby 2:13 6.93 14
Taneční studio Sanny - The Caramels/C-MELZZ HUBBA BUBBA 2:48 6.91 14

3.VYHLÁŠENÍ v 13:55hod - Profi / Groups / Hromadná - Od 0.3 let Do 0.31 let - 18

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země

Nejsou k dispozici žádné položky.

4.BLOK v 14:25hod - Hobby / Groups / Street dance - Od 7 let Do 7.99 let - 21

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
TaPŠ ILMA ILMA Minikids 1:36 7.14 7
Progress mini "LOOK" 3:00 7 21
DANCEWAY Kung Fu Fighting 2 7.22 9
All Style Unit What do you dream about? 3:47 7.76 17
TS E.M.Dancers I believe 2:50 7.69 14
TK Respect Benešov nad Ploučnicí NY 2:15 7.77 18

4.BLOK v 14:55hod - Hobby / Groups / Street dance - Od 12 let Do 12.99 let - 22

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
Taneční studio Sanny - The Caramels/C-MELZZ BLACK POWER 2:57 12.91 14
SC Nextyle Come thru 2 12.25 8
M Dance crew Junior km Level Up 3:20 12.29 24
TC YESDANCE Jeseník Level up 2,57 12 23
BD Emotion Crew Me Gusta 2:33 12.65 23
TS E.M.Dancers Just yes 2:20 12.67 7
N.A.J. Company Uprising 3:30 12 22
331 Dance Studio Olomouc 42 3:33 12.72 18
SC Nextyle First time together 2 12.72 11
Progress junior Desert 3:30 12.76 13

4.VYHLÁŠENÍ v 15:25 hod - Profi / Groups / Hromadná - Od 0.4 let Do 0.41 let - 26

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země

Nejsou k dispozici žádné položky.

5.BLOK v 15:55hod - Hobby / Groups / Street dance - Od 13 let Do 13.99 let - 41

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
331 Dance Studio Olomouc Black Or White 3:10 13.76 17
All Style Unit Close to the tundra 3 13.18 11
DEMI CREW CONTRA VISION 3:11 13.25 12
TS STYL DANCE Uničov Girl´s Power 3:13 13.31 22
All Style Unit YOUNGSTERS 2:50 13.81 11
Rytmus Zlín Drive 4 13.66 15
331 Dance Studio Olomouc Kult 3:47 13.93 14

5.BLOK v 16:30hod - Profi / Groups / Street dance - Od 12 let Do 13 let - 45

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
ONE CREW VIP 2:45 12.38 10
SC NEXTYLE Hello yellow 2:00 12.66 9
A.D.A. Kunratice černobílý svět 4:00 12.59 23
TS Maestro motion Egypt 2.53 13 10
Taneční klub NRG crew, z.s. Humble 2:44 13.92 13
SC Nextyle New division 2 12.73 19

5.VYHLÁŠENÍ v 17:00hod - Profi / Groups / Hromadná - Od 0.5 let Do 0.51 let - 46

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země

Nejsou k dispozici žádné položky.

6.BLOK v 17:30hod - Hobby / Groups / Street dance - Od 14 let Do 17 let - 50

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
STUDIO 4 YOU Generace Z 3":52 14.75 8
Dance Academy De Luxe Wass up 3:04 14.21 14
DS Bystřice n. P. VO PRD DE 3 14.12 16
LEVEL UP Coolest Monkeys In The Jungle 2:32 15.25 12
TK Respect Benešov nad Ploučnicí Koňo 2:40 14.21 19
Dance Academy De Luxe In Memory 3:53 14.91 11
TC YESDANCE Jeseník Tudishi 3:10 14.82 19
Dům dětí a mládeže Čáslav REBOUND 3,08 15.27 11
DS Bystřice n. P. Do you love me 3 15.86 15

6.BLOK v 18:30hod - Profi / Groups / Street dance - Od 14 let Do 17 let - 55

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
Beat Generation Gangsta's Paradise 2:45 14.31 16
SC Nextyle Camo madness 2 14.77 9
DMC REVOLUTION JDMC - Girls like.. 02:40 15.09 11
ONE CREW SAVAGE 3:15 17 14

6.BLOK v 18:40hod - Hobby / Groups / Street dance - Od 18 let Do 99 let - 60

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
331 Dance Studio Olomouc Rich 3:33 20.18 16
SC Nextyle Lucky you .... 2 19.17 17
M Dance Crew KM Glossy Sqvad 3:50 21.1 19
331 Dance Studio Olomouc Radioactive 3:47 22 14

6.VYHLÁŠENÍ v 19:15hod - Profi / Groups / Hromadná - Od 0.6 let Do 0.61 let - 61

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země

Nejsou k dispozici žádné položky.