Startovní listina k soutěži: FINALS MIA DANCE FESTIVAL PRAGUE 24. 5. 2019

Pátek 24.5.2019 - Velký sál - Groups, Small groups, O pohár: cheer, rock and roll, hromadná

POSLEDNÍ VERZE startovní listiny ke dni 22.5.2019
Startovní listina je rozdělena 2 bloky,  které se budou dodržovat tématicky, časově i včetně času registrace. 
Dotazy a informace prosím na jana@detifitness.cz


11:50hod - slavnostní zahájení

1.BLOK  - CHEER - hobby
10:30 - 12:15 -  registrace (dle času startu - nejpozději 1,5hod před startem)
12:00 -  soutěž 
13:40 -  1. vyhlášení 
 

2.BLOK  - CHEER - profi, ROCK AND ROLL
13:15 - 14:30 -  registrace (dle času startu - nejpozději 1,5hod před startem)
14:45 -  soutěž
16:25 -  2. vyhlášení  

PŘEDPOKLÁDANÉ UKONČENÍ V 17:30hod



INFORMACE PRO TRENÉRY
1. Časy u jednotlivých kategorií jsou orientační - příjezdy a odjezdy plánujte prosím na ucelený BLOK  - od jeho zahájení až po jeho vyhlášení ( a minimálně hodinu před a hodinu mějte časovou rezervu)
2. Hudba - nahraná do systému a zkontrolovaná  (doporučuji vyzkoušet v rámci tréninku),  trenér má u sebe náhradní nosič (CD, flash - ne v šatně)
3. Platby - nejsou možné na místě při prezenci, posílejte předem na účet - nejpozději do 23.5.2019  (musí být platby na účtu)
4. Připravenost před vaším startem - s dětmi buďte připravení v blízkosti plochy cca půl hodiny před Vaším plánovaným startem.
5. Pitný režim - kontrolujte prosím, že Vaše děti v průběhu soutěže mají dostatečný pitný režim
6. Vzduch - prosím chodte s dětmi ven na čerstvý vzduch - není potřeba být celou dobu v Lucerně 
7. Zkontrolujte si prosím, správné zařazení v rámci pravidel - počet členů, styl, a hlavně délku hudbu!! 

Těší se na Vás tým MIA
 

1.BLOK v 12:00hod - Hobby / Small Groups / Cheer - Od 8 let Do 10 let - 1

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
Tumbao Na parket 2:24 8.2 6
Dance cheerleaders university Ústí nad Labem Rock this party! 2 9.43 8
Aerobic Karla Urbanová Léto 2,21 9.88 8
SVČ Drak Budyně nad Ohří - mažoretky a roztleskáva Cascada 2:32 10.17 6

1.BLOK v 12:15hod - Hobby / Groups / Cheer - Od 6 let Do 7 let - 10

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
SVČ Drak Budyně nad Ohří - mažoretky a roztleskáva Party - Ministars 2:20 6.22 9
Tumbao Little cheers 2:08 7.33 12
TS Gliters Nivnice Pink Panther 2:23 7.27 16
DDM Magnet Mohelnice Námořníci 3:15 7.46 13
Limaxis Děti Alenky a Kloboučník 2:30 7.33 15

1.BLOK v 12:35hod - Hobby / Groups / Cheer - Od 8 let Do 10 let - 11

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
Darlings Rainbow dance 2:40 8.87 8
TJ Sokol Poniklá Právě vysíláme! 3:40 9.13 15
Tumbao Crazy cheers 2:33 9.6 21
TK Dance Flow,z.s. Lego 2,39 9 25
Rebels Cheerleaders Rebels Silver 3:13 10 10

1.BLOK v 12:55hod - Hobby / Groups / Cheer - Od 11 let Do 99 let - 12

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
Darlings Red 2:35 11.62 8
DDM Stonožka Dracula 2:15 12.71 7
Aerobic Karla Urbanová CHEEKY CHEERKY 2,28 12.9 10
TK Dance Flow,z.s. Red Girl 2019 2,30 12.9 10
Tumbao Leaders of the floor 2:49 13.2 19

1.BLOK v 13:05hod - Hobby / O pohár / Cheer - Od 8 let Do 9 let - 20

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
TC YESDANCE Jeseník Mickey Mouse 1,22 8 1
DDM Magnet Mohelnice Da da da 1:30 8 1
TC YESDANCE Jeseník sólo Nica Koudelková 1,17 9 1
DDM Stříbro Duo Anne a Ell - Sweet sisters 1:59 9 2

1.BLOK v 13:15hod - Hobby / O pohár / Cheer - Od 10 let Do 12 let - 21

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
SVČ Drak Budyně nad Ohří - mažoretky a roztleskáva Dangerous 2:20 10 1
Rebels Cheerleaders Kyra & Lisa 1:31 10.5 2
DDM Stonožka Karol 2 12 2

1. BLOK v 13:25hod - Hobby / Small Groups / Cheer - Od 11 let Do 13 let - 22

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
TC YESDANCE Jeseník Ekvador 1:40 11 7
Ledovky ZŠ Jižní Mamma Mia po našem 2,30 11.6 5
Ellis Mini MIX 1.32 11.14 7
TC YESDANCE Jeseník Bum Bum 1,40 13.67 7

1.VYHLÁŠENÍ - v 13:40hod - Profi / Small Groups / Hromadná - Od 0.1 let Do 0.11 let - 29

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země

Nejsou k dispozici žádné položky.

2.BLOK v 14:45hod - Profi / Small Groups / Cheer - Od 8 let Do 10 let - 50

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
Taneční a sportovní spolek Galaxie X,z.s.Šumperk Cheer Paegas 2,07 9.14 7
Taneční a sportovní spolek Galaxie X,z.s.Šumperk Cheer Leonis 1,56 9.5 6
TC YESDANCE Jeseník Mama 1,40 10.43 7

2.BLOK v 15:00hod - Profi / Small Groups / Cheer - Od 11 let Do 13 let - 51

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
TC YESDANCE Jeseník Sweet girls 1:37 11.67 6
TC YESDANCE Jeseník Demons 1:56 11.83 7
Taneční a sportovní spolek Galaxie X,z.s.Šumperk Are you ready for this 2,20 12.8 5
TC YESDANCE Jeseník Power girls 1:30 13.67 7

2.BLOK - v 15:15hod - Profi / Groups / Cheer - Od 6 let Do 9 let - 60

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
TC YESDANCE Jeseník Kongo srdce Afriky 2:50 9.88 25
Mažoretky severovýchod Zábřeh z.s. Příšerky S.R.O. 2:32 7.37 16

2.BLOK - v 15:25hod - Profi / Groups / Cheer - Od 10 let Do 11 let - 61

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
Ellis FOLK 02.31 11.35 20
DDM Stříbro SilverTeam Cheerleaders Diamonds- Why so serious? 4 11 16
LIMAXIS Česká Kamenice BETWEEN 2 WORLDS 3 11.5 14
DDM Stříbro SilverTeam Cheerleaders Sparkles- Summer Vibes 3,5 11.5 18

2.BLOK v 15:35hod - Profi / Groups / Cheer - Od 12 let Do 13 let - 62

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
TC YESDANCE Jeseník Návrat četnic ze Saint - Tropez 3 12.1 25

2.BLOK v 15:45hod - Profi / Groups / Cheer - Od 14 let Do 16 let - 63

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
Domino Cheerleaders Galaxy 2:56 14 13
TC YESDANCE Jeseník Apollo 13 2:47 14.56 15
Limaxis Great Spirit 3:17 15.77 21
CK Sparkles S-hero 2:50 16 16

2.BLOK v 16:00hod - Profi / O pohár / Cheer - Od 10 let Do 12 let - 70

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
TC YESDANCE Jeseník Duo Zuzka a Nelča 1,20 10 2
Mažoretky severovýchod Zábřeh z.s. Špačková Tereza 01:27 11 1
Mažoretky severovýchod Zábřeh z.s. Duo Štoudková, Valentová 01:29 11.5 2
Ellis Teen age emotions 1.30 12 1

2.BLOK v 16:10hod - Profi / O pohár / Cheer - Od 13 let Do 15 let - 71

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
TC YESDANCE Jeseník Solo Anna 1,30 13 1
Mažoretky severovýchod Zábřeh z.s. Vítková Adriana 01:29 13 1
Mažoretky severovýchod Zábřeh z.s. The fire of love 01:29 15 1
TC YESDANCE Jeseník Paris 1:27 13.5 2

2.BLOK v 16:15hod - Hobby / Small Groups / Rockandroll - Od 10 let Do 12 let - 75

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
rebelsteamtrutnov ReBeLky 1:40 11.63 8

2.BLOK v 16:20hod - Profi / Small Groups / Rockandroll - Od 14 let Do 16 let - 80

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
Rnr club Václava Batisty K.Vary This is us! 2:22 15.67 6

2.VYHLÁŠENÍ - V 16:25hod - Profi / Small Groups / Hromadná - Od 0.2 let Do 0.21 let - 89

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země

Nejsou k dispozici žádné položky.