Startovní listina k soutěži: Semifinále MIA DANCE FESTIVAL Olomouc

REGISTRACE 
1.BLOK - 6:45 - 8:00hod
2.BLOK - 8:45 - 10:30hod
3.BLOK - 13:00 - 14:00hod
4.BLOK - 14:00 - 15:15hod
5.BLOK - 16:30 - 18:00hod
6.BLOK - 18:00 - 19:15hod

ČASOVÝ HARMONOGRAM SOUTĚŽE 

7:30hod - slavnostní zahájení

1. Blok - 7:45 hod  - 1.vyhlášení  - 9:50hod  
2. Blok - 10:35 hod  - 2.vyhlášení  - 13:15hod  
3. Blok - 14:05 hod  - 3.vyhlášení  - 14:55hod  
4. Blok - 15:15hod - 4. vyhlášení - 17:20hod
5.Blok - 18:05hod - 5.vyhlášení - 19:10hod
6.Blok - 19:35hod - 6.vyhlášení - 21:10hod

Předpokládaný konec 21:50 hod
 

NFORMACE PRO TRENÉRY
1. 
Časy u jednotlivých kategorií jsou orientační - příjezdy a odjezdy plánujte prosím na ucelený BLOK - od jeho zahájení až po jeho vyhlášení.
2. Hudba - nahraná do systému a zkontrolovaná  (doporučuji vyzkoušet v rámci tréninku),  trenér má u sebe náhradní nosič (CD, flash - ne v šatně)
3. Platby - nejsou možné na místě při prezenci, posílejte předem na účet - nejpozději do 26.4.2019 
4. Připravenost před vaším startem - s dětmi buďte připravení v blízkosti plochy cca půl hodiny před Vaším plánovaným startem.
5. Pitný režim - kontrolujte prosím, že Vaše děti v průběhu soutěže mají dostatečný pitný režim
6. Vzduch - prosím chodte s dětmi ven na čerstvý vzduch - není potřeba být celou dobu ve sportovní hale 
7. Zkontrolujte si prosím, správné zařazení v rámci pravidel - počet členů, styl, a hlavně délku hudbu!! (tam kde pořadatel v rámci pravidel sloučil kategorie - poznáte podle toho, že za názvem choreografie v závorce uvidíte kam jste se původně hlásili)

Těší se na Vás tým MIA

« Předchozí 1 2

1.BLOK v 7:45hod - Hobby / Groups / Aerobik - Od 6 let Do 8 let - 1

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
Sportovní tým K-aerobic Blansko Hlídači krav 2.40 6.08 12
TJ sokol Hrabenov,Z.S. Šmoulíci 2:22 6.44 9
Relax klub Rájec-Jestřebí Milujeme Tamagotchi 2 7.13 8
Dynamic fit TJ Sigma Hranice Tanec princezen 2,19 7.41 12
Flash aerobik "Příběh džungle" 2:16 8.29 9

1.BLOK v 8:05hod - Hobby / Groups / Aerobik - Od 9 let Do 10 let - 2

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
Sportovní tým K-aerobic Blansko Trampové jdou na výlet! 2.35 9.33 9
Aerobik klub Ostrava Pirátky 2.00 9.22 9
Dynamic fit TJ Sigma Hranice Drakiáda 2,32 9.27 18
MK AEROBIC TEAM Uh. Hradiště Leontýnky z Brtníku (small) 2:10 9.37 8
Relax klub Rájec-Jestřebí Popelka 2:40 9.62 13
Aerobic Smile Přerov Pobřežní hlídka 2:16 10.45 11

1.BLOK v 8:30hod - Hobby / Groups / Aerobik - Od 11 let Do 12.49 let - 3

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
Závodní aerobik Křtiny Tvoje tvář má známý hlas 2:30 11 14
MK AEROBIC TEAM Uh. Hradiště Pelíšky 2:15 11.2 10
Dynamic fit TJ Sigma Hranice Zavolejte stráže! 2,44 11.58 12
Aerobik Team KN Ostrava, z.s. Rafťáci 2:50 12.33 11

1. BLOK - Hobby / Groups / Aerobik - Od 12.50 let Do 15.00 let - 4

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
TJ sokol Hrabenov,Z.S. REBELKY 2:40 12.6 10
Aerobik klub Ostrava Vamos a la playa 2.00 12.63 8
Sportovní tým K-aerobic Blansko Ach, ta vojna! 2:45 12.5 12
Aerobikové družstvo Sebranice Magic girls 2:56 12.5 22
Relax klub Rájec-Jestřebí Kdysi v Americe 2:40 13.75 12

1.BLOK v 9:05hod - Profi / Groups / Aerobik - Od 8 let Do 10 let - 10

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
AK COCO Otrokovice Sing! (small) 2:00 8 8
Aerobik klub Ostrava Člověče, nezlob se 2.00 10.91 11

1.BLOK v 9:20hod - Profi / Groups / Aerobik - Od 11 let Do 12 let - 11

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
AK COCO Otrokovice VALDa team (small) 1:40 11.75 4
Sportovní klub P+K Zlín,z.s. DJs (small) 1.45 11.67 6

1.BLOK v 9:30hod - Profi / Groups / Aerobik - Od 13 let Do 16 let - 12

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
Aerobik klub Ostrava Olympiáda 2.00 14.33 9
Flash aerobik párty mix (small) 1:32 16 6
Aerobik klub Ostrava Harley Quinn 2.00 14.67 9
Sportovní tým K-aerobic Blansko The Greatest Show 2:04 16.88 8
Sportovní klub P+K Zlín,z.s. Evolution of dance (small) 1.45 13.8 5

1. VYHLÁŠENÍ V 9:50hod - Profi / Small Groups / Aerobik - Od 0.1 let Do 0.2 let - 14

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země

Nejsou k dispozici žádné položky.

2.BLOK v 10:35hod - Hobby / Groups / Cheer - Od 7 let Do 9 let - 15

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
TS Gliters Nivnice Pink Panther 2:18 7.2 16
DDM Magnet Mohelnice Námořníci 3:15 7.38 13
TK Dance Flow,z.s. Lego 2,39 8.95 24

2.BLOK v 10:50hod - Profi / Groups / Cheer - Od 7 let Do 10 let - 20

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
Taneční a sportovní spolek Galaxie X,z.s.Šumperk Cheerky (small) 2.10 8.8 5
Mažoretky severovýchod Zábřeh z.s. Příšerky S.R.O. 2:32 7.18 16
Taneční a sportovní spolek Galaxie X,z.s.Šumperk Cheer Paegas (small) 2,07 9 7

2.BLOK v 11:00hod - Profi / Groups / Cheer - Od 11 let Do 13 let - 21

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
Taneční a sportovní spolek Galaxie X,z.s.Šumperk Are you ready for this (small) 2.20 13.67 6

2.BLOK v 11:05hod - Hobby / Groups / Majorettes - Od 4 let Do 5 let - 25

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
Mažoretky Olomouc Parapa 2,31 5.44 9
DDM Magnet Mohelnice Boya bay 2:30 5.5 8

2.BLOK v 11:15hod - Hobby / Groups / Majorettes - Od 6 let Do 8.30 let - 26

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
Mažoretky Olomouc Eo Eo 3,35 7.58 12
Linetbells Zootopia 2.30 7.1 10
ZUŠ Mohelnice JET 2:30 8.22 18

2.BLOK v 11:25hod - Hobby / Groups / Majorettes - Od 11 let Do 13 let - 28

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
Angels Ždánice Domorodci (small) 1:33 11.57 7
DDM Magnet Mohelnice In the air (small) 2:30 11.25 4
Linetbells Mexico 3.00 12.44 16

2.BLOK v 11:35hod - Profi / Groups / Majorettes - Od 11 let Do 14 let - 30

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
GINA Brodek u Přerova Cínový vojáček 3 12.39 18
ZUŠ Mohelnice Zimní sen 3:30 14.58 12

2.BLOK v 11:40hod - Hobby / Groups / Majorettes - Od 8.31 let Do 10 let - 31

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
Linetbells I got my mind set on you 2.40 9.76 17
Mažoretky Olomouc Outside 3,47 9.88 17
ZUŠ Mohelnice Hide and Seek 2:30 10.25 20
TC YESDANCE Jeseník U nás v cirkuse 2:55 10.27 13

2.BLOK v 11:55hod - Profi / Groups / Majorettes - Od 15 let Do 17 let - 32

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
Linetbells survivor (small) 1.30 17.17 6
GINA Brodek u Přerova CATS (small) 1,30 15.86 7

2. BLOK v 12:05hod - Hobby / Groups / Originální slow - Od 4 let Do 5 let - 33

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
TS RYTMUS Olomouc My Little Pony 3:40 4.13 22
All Style Unit Motýlí tanec 2:18 5.67 18
TS RYTMUS Olomouc Kouzelná romance (výraz) 2:38 5.95 24

2. BLOK v 12:20hod - Hobby / Groups / Originální slow - Od 6 let Do 7 let - 34

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
All Style Unit Kreslení 3:34 6.12 17
DDM Magnet Mohelnice Největší showman ((výraz) 2:30 6.25 4
gymnastika Hrabenov Poupata v akci (gymnastika) 3:14 7.73 19

2. BLOK v 12:35hod - Hobby / Groups / Originální slow - Od 8 let Do 9 let - 35

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
TJ Sokol Hrabenov , z.s. DREAMLAND (gymnastika) 3:15 8.71 18
SZUŠ - taneční s.r.o. JESENÍK Waterfall 3.30 9.27 15

2. BLOK v 12:45hod - Hobby / Groups / Originální slow - Od 10 let Do 12 let - 36

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
SZUŠ-taneční, s.r.o.JESENÍK Strom života (výraz) 3:57 10.91 12
331 Dance Studio Olomouc Plastový oceán (výraz) 2:52 11.56 18
Taneční kroužek Šárky Miklíkové Kill Bill (výraz) 3.56 12.2 10

2. BLOK v 13:00hod - Hobby / Groups / Originální slow - Od 14 let Do 15 let - 37

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
ZUŠ Mohelnice Amsterdam (výraz) 2:40 14.58 12
La Pirouette Jeseník z.s. Freedom (gymnastika- small) 2,30 14.25 8
ZUŠ Mohelnice Perfect (výraz - small) 3:00 15 6

2. VYHLÁŠENÍ v 13:15hod - Profi / Small Groups / Aerobik - Od 0.21 let Do 0.3 let - 39

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země

Nejsou k dispozici žádné položky.

3. BLOK v 14:05hod - Profi / Small Groups / Originální slow - Od 10 let Do 13 let - 40

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
Cunami Malé chůvy Marry Poppins 2:35 10.75 4
Cunami Milion snů 3 13.67 6

3.BLOK v 14:10hod - Profi / Groups / Gymnastika - Od 8 let Do 10 let - 41

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
Duhová škola Paseka Rebelky (small) 3.00 9 4
Gymnastics Komárov Pod hladinou 2:24 8.58 12
Duhová škola Paseka Stoličky 4,00 9.14 14

3.BLOK v 14:25hod - Profi / Groups / Gymnastika - Od 11 let Do 13 let - 42

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
Vážky Bruntál Popeláři 3.59 12.27 15
Cunami Tam kde se sny stávají skutečností 4 13.27 11

3.BLOK v 14:35hod - Hobby / Groups / Cheer - Od 10 let Do 12 let - 43

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
Taneční klub Martiny Bartuschkové Swing 2,45 10.25 11
Taneční klub Martiny Bartuschkové Rave in the grave 2,39 11.25 20
Linetbells Přátelé (small) 1.30 12.33 6
TK Dance Flow,z.s. Red Girl 2019 2,30 12.66 9

3.VYHLÁŠENÍ v 14:55hod - Profi / Small Groups / Aerobik - Od 0.31 let Do 0.4 let - 44

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země

Nejsou k dispozici žádné položky.

4.BLOK v 15:15hod - Hobby / Groups / Originální dynamic - Od 7 let Do 9.84 let - 45

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
TK Dance Flow,z.s. Malé Rebelky (disco) 2,00 7.6 10
Štěpničky Dancing Free 3:29 9 9
TS Mirah Opava Narozeninová oslava (gipsy) 2:54 9.08 13

4.BLOK v 15:30hod - Hobby / Groups / Originální dynamic - Od 9.85 let Do 11 let - 46

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
TK Dance Flow,z.s. Rokeři/orig.dynamic/ 3,24 9.85 14
TS KASTER Litovel Now or never (disco) 2:20 10.3 23
TC YESDANCE Jeseník Ekvador (disco - small) 1:35 10.83 7
Angels Ždánice MIX junior-Lady Gaga (MIX-hůlka+pompony) 2:10 11.57 7
ŠtěpDance Sixtysix (66) 3:10 11.43 11
« Předchozí 1 2