Startovní listina k soutěži: FINALS MIA DANCE FESTIVAL PRAGUE 25. 5. 2019 - O POHÁR

POSLENÍ VERZE startovní listiny ke dni 22.5.2019
Startovní listina je rozdělena 4 bloků, které se budou dodržovat tématicky, časově i včetně času registrace. 
Prosíme o kontrolu plateb a nahrané hudby v systému.
Dotazy a informace prosím na jana@detifitness.cz

Předběžný časový harmonogram:

9:20hod - slavnostní zahájení

1.BLOK   -  LUCERNA MUSIC BAR -  O POHÁR

od 8:00  -  registrace (dle času startu - nejpozději 1 hod před startem) - u Velkého sálu Lucerny
Otevření Music Baru od 8:30 
9:30 -  soutěž
11:35 -  1.vyhlášení  (společné pro 1.BLOK a 1S.BLOK)

1S.BLOK  - LUCERNA MUSIC BAR - ČÁST STREET  - small groups 
 
9:35  -  registrace (dle času startu - nejpozději 1 hod před startem) - u Velkého sálu Lucerny
11:05 -  soutěž
11:35 -  1.vyhlášení  ( společné pro 1.BLOK a 1S.BLOK)

2.BLOK  - LUCERNA MUSIC BAR
- O POHÁR
10:45  -  registrace (dle času startu - nejpozději 1 hod před startem) - u Velkého sálu Lucerny
12:20 -  soutěž
13:10 -  2.vyhlášení  

3.BLOK  - LUCERNA MUSIC BAR  - O POHÁR
11:50  -  registrace (dle času startu - nejpozději 1 hod před startem) - u Velkého sálu Lucerny
13:30 -  soutěž
15:45 -  3.vyhlášení  (společné pro 3.BLOK a 3S.BLOK)

3S.BLOK  - LUCERNA MUSIC BAR - ČÁST STREET  - small groups   
13:15  -  registrace (dle času startu - nejpozději 1 hod před startem) - u Velkého sálu Lucerny
15:05 -  soutěž
15:45 -  3.vyhlášení  (společné pro 3.BLOK a 3S.BLOK)

4.BLOK  - LUCERNA MUSIC BAR 
- O POHÁR
14:40  -  registrace (dle času startu - nejpozději 1 hod před startem) - u Velkého sálu Lucerny
16:30 -  soutěž
18:05 -  4.vyhlášení  


PŘEDPOKLÁDANÉ UKONČENÍ SOUTĚŽE 18:40HOD

INFORMACE PRO TRENÉRY
1. Časy u jednotlivých kategorií jsou orientační - příjezdy a odjezdy plánujte prosím na ucelený BLOK  - od jeho zahájení až po jeho vyhlášení ( a minimálně hodinu před a hodinu mějte časovou rezervu)
2. Hudba - nahraná do systému a zkontrolovaná  (doporučuji vyzkoušet v rámci tréninku),  trenér má u sebe náhradní nosič (CD, flash - ne v šatně)
3. Platby - nejsou možné na místě při prezenci, posílejte předem na účet - nejpozději do 24.4.2019 
4. Připravenost před vaším startem - s dětmi buďte připravení v blízkosti plochy cca půl hodiny před Vaším plánovaným startem.
5. Pitný režim - kontrolujte prosím, že Vaše děti v průběhu soutěže mají dostatečný pitný režim
6. Vzduch - prosím chodte s dětmi ven na čerstvý vzduch - není potřeba být celou dobu v Lucerně. 
7. Zkontrolujte si prosím, správné zařazení v rámci pravidel - počet členů, styl, a hlavně délku hudbu!! (tam kde pořadatel v rámci pravidel sloučil kategorie - poznáte podle toho, že za názvem choreografie v závorce uvidíte kam jste se původně hlásili)
Těší se na Vás tým MIA

« Předchozí 1 2

1.BLOK v 9:30hod - Hobby / O pohár / Aerobik - Od 7 let Do 10 let - 1

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
Aerobic club BBS Liberec Duo Emča a Karča 1.29 9.5 2
Aerobic club DDM Ústí nad Labem Gabča a Markét 1:50 9 2
Aerobik Hodkovice nad Mohelkou Kapitán Amerika 1:14 10.5 2
Aerobik klub Ostrava Natálka 1.20 7 1

1.BLOK v 9:40hod - Hobby / O pohár / Aerobik - Od 11 let Do 13 let - 2

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
Aerobic club Milevsko Fitko 1:44 12 2
TSK Dynamik, z.s. Královna počasí 1:41 13 1
Aerobic club Milevsko Bouřka 1:48 13 2
Aerobic Team Lány pod TJ Sokol Lány Legenda 2:00 12 1

1.BLOK v 9:50hod - Hobby / O pohár / Aerobik - Od 14 let Do 17 let - 3

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
TSK Dynamik, z.s. Noc oživlé loutky 1:37 15.5 2

1.BLOK v 9:55hod - Profi / O pohár / Aerobik - Od 8 let Do 10 let - 5

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
Aerobic club BBS Liberec Emča sólo 1.20 8 1
Aerobic club DDM Ústí nad Labem Pavla Matýášová 1:50 8 1
JKMB Lucky 1:20 8 1
JKMB Sinatra 2:00 9 1
Aerobic club DDM Ústí nad Labem Arash - Kamilka Bílská 02:00 9 1
FIT STUDIO HD Holčičí kouzlo 1:20 9.5 2

1.BLOK v 10:10hod - Profi / O pohár / Aerobik - Od 11 let Do 13 let - 6

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
Aerobik klub Ostrava Bára 1:30 11 1
Aerobic club BBS Liberec Karča sólo 1.35 11 1
JKMB Retro 2:00 12 1
Aerobik klub Ostrava Terka,Aďa,Janča 1.30 13 3
JKMB Rock´n Roll 2:00 13 1
Aerobik klub Ostrava Silva,Peťa 1.20 13.5 2
JKMB Moulin Rouge 1:59 13.5 2

1.BLOK v 10:25hod - Profi / O pohár / Aerobik - Od 14 let Do 17 let - 7

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
Studio K Barrandov Fotbalistky 2:00 14 3
Aerobik klub Ostrava Barča,Janička 1.25 14.5 2
Aerobik klub Ostrava Terka, Neli 1.30 15.5 2
JKMB Phantom of the Opera 2:00 16 1
FIT STUDIO HD Energy duo 1:28 17.5 2

1.BLOK v 10:35hod - Hobby / O pohár / Street dance - Od 13 let Do 14 let - 12

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
VICTORY DANCE COMPANY TRY THIS! 1:30 13 1
VICTORY DANCE COMPANY BLOND POWER! 1:39 13.5 2
Apollo Dance Crew Army Girls 2:00 14 2
Apollo Dance Crew Be Yourself 1:52 14 1
N.A.J. Company Go for it 1:10 14 1
BD Emotion Crew Get Ugly 1:40 14 2

1.BLOK v 10:50hod - Hobby / O pohár / Street dance - Od 15 let Do 18 let - 13

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
Storm Dancers Č.Krumlov break renda (break) 1:25 18 1
MovingBlast It couldn't be crazier 1:18 15.5 2
Dance Academy De Luxe Soňa Jessie 1:28 17 2

1.BLOK v 11:00hod - Profi / O pohár / Street dance - Od 12 let Do 13 let - 14

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
TS Maestro motion duo Kája a Kiki 1.02 12 2
JKMB The Look 1:03 13 2
TS Maestro motion Natka sólo 0.56 13 1

1S.BLOK - soutěž v 11:05hod - Profi / O pohár / Orient - Od 0.1 let Do 0.11 let - 15

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země

Nejsou k dispozici žádné položky.

1.VYHLÁŠENÍ v 11:35hod - Profi / O pohár / Orient - Od 0.12 let Do 0.13 let - 16

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země

Nejsou k dispozici žádné položky.

2.BLOK v 12:20hod - Profi / O pohár / Street dance - Od 18 let Do 99 let - 19

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
RYTMUS CHODOV DDM BLUDIŠTĚ KDYŽ HRUŠKY TANČÍ 1,50 21 2
VICTORY DANCE COMPANY TAKE US BACK TO HAVANA! 1:53 21 2
Storm Dancers Č.Krumlov boom 2:01 36 1

2.BLOK v 12:25hod - Hobby / O pohár / Orient - Od 9 let Do 11 let - 20

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
Orientálne slniečko RIO 1:59 10 2
MovingBlast The Night comes 1:26 11 1

2.BLOK v 12:30hod - Hobby / O pohár / Country - Od 9 let Do 12 let - 25

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
Country mostík John Ryans polka 1:54 11 2

2.BLOK v 12:32hod - Hobby / O pohár / Country - Od 13 let Do 16 let - 26

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
Country Dance MONTANA Stronger - clogging 2.12 16 2

2.BLOK v 12:35hod - Hobby / O pohár / Gymnastika - Od 5 let Do 7 let - 30

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
TK KATLEN Ostrava Červená Karkulka 2:00 5 1

2.BLOK v 12:40hod - Hobby / O pohár / Gymnastika - Od 10 let Do 13 let - 31

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
TK KATLEN Ostrava Feel the light 2:00 10 1
TK KATLEN Ostrava Matrix 2:00 11 1
Vážky Bruntál Try 1:59 12 1
La Pirouette Jeseník z.s. Viktoria Heckelová 1,29 11 1

2.BLOK v 12:45hod - Hobby / O pohár / Gymnastika - Od 14 let Do 18 let - 32

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
TK KATLEN Ostrava Batgirl 2:00 14 1
MovingBlast Variation to modern gymnastics 1:29 18 1

2.BLOK v 12:50hod - Profi / O pohár / Gymnastika - Od 10 let Do 12 let - 35

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
Vážky Bruntál Turn Around 1:59 12 1
Vážky Bruntál Fight Song 1:59 12.5 2

2.BLOK v 12:55hod - Profi / O pohár / Gymnastika - Od 13 let Do 16 let - 36

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
Vážky Bruntál Bad Liar 1:58 13 1
Vážky Bruntál Centuries 2:00 14 1
La Pirouette Jeseník z.s. Flute 1.30 16.66 3

2.BLOK v 13:00hod - Profi / O pohár / Dance Show - Od 11 let Do 14 let - 40

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
MÚZA Bratislava Time to break 1,59 11 1
eM-Dance HB Hav.Brod V zajetí 2 11.5 2
Musically Harley Quinn 2 14 1

2.BLOK v 13:05hod - Profi / O pohár / Street dance - Od 9 let Do 10 let - 42

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
JKMB Jump 1:03 9 2
JKMB Love 1:20 10.5 2

2.VYHLÁŠENÍ v 13:10hod - Profi / O pohár / Orient - Od 0.2 let Do 0.21 let - 43

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země

Nejsou k dispozici žádné položky.

3.BLOK v 13:30hod - Hobby / O pohár / Street dance - Od 8 let Do 10 let - 45

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
GAIA Bratislava HER RIDE 1:40 10 1
K dance company První trio 1:30 9 3
Storm Dancers Č.Krumlov break David (break) 1:20 8 1
K dance company Just hiphop 1:30 10 1
K dance company Now that we found love 1:30 10 2
GAIA Bratislava BETTER TOGETHER 1:40 10.5 2

3.BLOK v 13:45hod - Hobby / O pohár / Street dance - Od 11 let Do 12 let - 46

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
Storm Dancers Č.Krumlov break martin (break) 1:20 11 1
Dům dětí a mládeže Čáslav OUTBREAK 2 11 1
B.S.G. Cute troubles 1.25 11 2
Storm Dancers Č.Krumlov N.D 2:01 11 2
TS Maestro motion duo Jára a Kiki 1.03 11 2
Devils Girls power 1:26 11.5 2
TS Maestro motion duo Kája a Kačka 1.02 11.5 2
Beat Generation Emiliano 1:00 12 1

3.BLOK v 14:05hod - Hobby / O pohár / Originální dynamic - Od 8 let Do 9 let - 50

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
eM-Dance HB Hav.Brod Euforia 2 9 1
TK KATLEN Ostrava Poppy 2:00 9 1
GAIA Bratislava GOOD MORNING MONSTER 1:50 9.5 2
DDM Blovice Luci a Naty 2,02 9.5 2
Funatic club Brandýs nad Labem Black or white 1:14 9.5 2

3.BLOK v 14:25hod - Hobby / O pohár / Originální dynamic - Od 10 let Do 11 let - 51

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
Taneční Akademie Shadow, z. s. Blue diamond in the sky 1:43 10 1
VICTORY DANCE COMPANY DON´T MESS WITH COWGIRLS! 2:00 10 1
GAIA Bratislava FIRST SHOT 1:50 11 2
TK KATLEN Ostrava The greatest show 2:00 11 1
Fittime Kbely Motorkář 1.20 10 1

3.BLOK v 14:35hod - Hobby / O pohár / Originální dynamic - Od 12 let Do 13 let - 52

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
Funatic club Brandýs nad Labem Sweet but psycho 1:23 12 2
Taneční Akademie Shadow, z. s. Storm 2:00 12.5 2
Taneční Akademie Shadow, z. s. Welcome to the jungle 1:45 13 1
VICTORY DANCE COMPANY SENIORITAS 1:45 13.5 2

3.BLOK v 14:45hod - Hobby / O pohár / Originální dynamic - Od 14 let Do 15 let - 53

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
VICTORY DANCE COMPANY SWAG IT ARMY! 1:38 14 1
Musically Cleaning Woman 2 14 1
TK KATLEN Ostrava Hay Pachuco! 2:00 14 2
Funatic club Brandýs nad Labem Tutti frutti 1:30 14 1
Junioraerobik DDM Nýrsko Hot and Cold (talent) 1:26 15 2
GAIA Bratislava LITTLE TALK 2:00 15.5 2
MovingBlast Move Up! 1:59 15.5 2

3.BLOK v 14:55hod - Profi / O pohár / Originální dynamic - Od 11 let Do 14 let - 55

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
Monkey Krumlis Šance na kamarádství 1,3 11 1
Relevé Get Back Up Again 2.00 11 1
MÚZA Bratislava Our territory 1:59 12.33 3
GAIA Bratislava WIN THIS GAME 1:30 13 1
Funatic club Brandýs nad Labem Dobro a zlo 1:30 13 2
« Předchozí 1 2