Startovní listina k soutěži: Semifinále MIA DANCE FESTIVAL Mladá Boleslav

3.verze startovní listinu ze dne 1.5. 2019. Poslední í aktualizace bude v sobotu 4.5.2019 
Info na jana@detifitness.cz

POZOR !!!! ZMĚNA MÍSTA KONÁNÍ POUZE SOUTĚŽ " O POHÁR"  - OSMIČKA 8. ZŠ Mladá Boleslav, Václavkova 1040, Mladá Boleslav - POZOR ZMĚNA MÍSTA KONÁNÍ!!! 

JAK SE DOSTAT NA OSMIČKU??  https://drive.google.com/open?id=1vzQJ5ILpm4mXXWEJpYYjee5wHjolFGqK
 JAK SE DOSTAT NA OSMIČKU??
---------------------------------------------------
Nově se tento Mia dance festival koná ve stejný den a stejný čas  na 2.stagích. - PROSÍM ČTĚTE POZORNĚ INFORMACE NÍŽE, abyste byli správně s dětmi ve správný čas na správném místě

Stage 1 - Soutěž Groups a  Small groups - VELKÁ SPORTOVNÍ HALA  -  1.BLOK, 2.BLOK, 3.BLOK, 4.BLOK U Stadionu 1322, 29301 Mladá Boleslav
Stage 2 - Soutěž O Pohár - tělocvična OSMIČKA -  10.BLOK, 11.BLOK  ( registrace a vyhlášení těchto bloků ve Velké sportovní hale) -  OSMIČKA 8. ZŠ Mladá Boleslav, Václavkova 1040, Mladá Boleslav (Dále jen OSMIČKA)

Slavnostní zahájení ve velké hale 8:20hod
1.BLOK - groups, small groups - AEROBIC, MAJORETTES   
 - registrace 7:30- 9:00hod - Velká sportovní hala
    - soutěž - 8:30 -10:30hod - Velká sportovní hala
    - vyhlášení - 10:30 - Velká sportovní hala

2.BLOK - groups, small groups - DANCE SHOW     
- registrace 9:45 - 11:00 - Velká sportovní hala
    - soutěž - 11:20 - 12:50hod - Velká sportovní hala
    - vyhlášení - 12:50hod - Velká sportovní hala

3.BLOK - groups, small groups - ORIGINAL DYNAMIC, DOSPĚLÍ, LATINA     
- registrace 12:15- 14:00 hod - Velká sportovní hala
    - soutěž - 13:40- 15:40hod  - Velká sportovní hala
    - vyhlášení - 15:40hod - Velká sportovní hala

4.BLOK - groups, small groups - HROMADNÁ, COUNTRY, LIDOVÉ, STREET     
- registrace 15:45- 16:45hod - Velká sportovní hala 
    - soutěž - 16:45 - 18:45hod  - Velká sportovní hala
    - vyhlášení - 18:45hod - Velká sportovní hala
Předpokládané ukončení ve velké hale nejpozději 19:30hod 

Slavnostní zahájení v OSMIČCE 10:50HOD
10. BLOK - O pohár -  ORIGINAL DYNAMIC, MAJORETTES     
- registrace 10:00 - 10:45 hod - Velká sportovní hala
    - soutěž - 11:00 -12:10 hod  - OSMIČKA
    - vyhlášení - 12:50hod - Velká sportovní hala

11.BLOK - O pohár - AEROBIC, STREET     
- registrace 10:00 -  11:15 hod - Velká sportovní hala
    - soutěž - 12:05 - 13:55hod  - OSMIČKA
    - vyhlášení - 15:40hod - Velká sportovní hala

Předpokládané ukončení na OSMIČCE 14:30hod


INFORMACE PRO TRENÉRY
1. Časy u jednotlivých kategorií jsou orientační - příjezdy a odjezdy plánujte prosím na ucelený BLOK  - od jeho zahájení až po jeho vyhlášení.
2. Hudba - nahraná do systému a zkontrolovaná  (doporučuji vyzkoušet v rámci tréninku),  trenér má u sebe náhradní nosič (CD, flash - ne v šatně)
3. Platby - nejsou možné na místě při prezenci, posílejte předem na účet - nejpozději do 4.5.2019 
4. Připravenost před vaším startem - s dětmi buďte připravení v blízkosti plochy cca půl hodiny před Vaším plánovaným startem.
5. Pitný režim - kontrolujte prosím, že Vaše děti v průběhu soutěže mají dostatečný pitný režim
6. Vzduch - prosím chodte s dětmi ven na čerstvý vzduch - není potřeba být celou dobu ve sportovní hale 
7. Zkontrolujte si prosím, správné zařazení v rámci pravidel - počet členů, styl, a hlavně délku hudbu!! (tam kde pořadatel v rámci pravidel sloučil kategorie - poznáte podle toho, že za názvem choreografie v závorce uvidíte kam jste se původně hlásili)
Těší se na Vás tým MIA

« Předchozí 1 2 3

1.BLOK v 8:30hod - Hobby / Groups / Aerobik - Od 6 let Do 7 let - 1

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
Aerobik Český Dub Pojď cvičit! (small) 1:50 7.5 6
FITFORYOU Ledové království 2:12 7.69 16
Dům dětí a mládeže Symfonie Poděbrady Dobrý večer, dobrou noc 2,44 7.92 12

1.BLOK v 8:45hod - Hobby / Groups / Aerobik - Od 8 let Do 9 let - 2

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
BNL Dance Mrazík 2:45 8.78 11
TSK Dynamik, z.s. Hollywoodské hvězdičky 2:14 8 12
Aerobik Hodkovice nad Mohelkou Unicorn (Junikorn) (step) 1:47 8.8 5
Dům dětí a mládeže Symfonie Poděbrady Další prosím! 2,39 9.94 18

1.BLOK v 9:00hod - Hobby / Groups / Aerobik - Od 10 let Do 13 let - 3

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
FITFORYOU Jumanji 2:36 10.92 12
Aerobic club BBS Liberec PinkBlue 2.27 11.09 11
Dům dětí a mládeže Symfonie Poděbrady Avengers- příběh z komiksu 2,42 12.67 9
BNL Dance Sestřičky 2:30 11.17 7

1.BLOK v 9:15hod - Hobby / Groups / Aerobik - Od 14 let Do 16 let - 4

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
Aerobik Hodkovice nad Mohelkou James Bond (step - samll) 2:08 16.14 7

1.BLOK v 9:20hod - Profi / Groups / Aerobik - Od 9 let Do 10 let - 5

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
Aerobik T. J. Sokol Jičín FROZEN (STEP) 1,5 9.4 10
TSK Dynamik, z.s. Děti květin (step - small) 2:00 9.33 6
Aerobik T. J. Sokol Jičín MAGIC GIRLS (STEP) 1,5 9.85 7
TSK Dynamik, z.s. NEKONEČNÝ PŘIBĚH (small) 3 10.28 7
FITFORYOU Police roku 3000 (small) 2:00 10.25 4

1.BLOK v 9:35hod - Profi / Groups / Aerobik - Od 11 let Do 13 let - 6

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
Aerobik T. J. Sokol Jičín THE GREATEST SHOW (step) 2 12 9
TSK Dynamik,z.s. Lara Croft (small) 2 11.4 5
TSK Dynamik, z.s. Depeche mode (step - small) 1:52 12.2 5

1.BLOK v 9:50hod - Profi / Groups / Aerobik - Od 14 let Do 16 let - 7

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
Aerobic club DDM Ústí nad Labem Warrior (small) 1:50 14.14 7
TSK Dynamik, z.s. VESMÍRNÁ MISE 2:50 16.45 11

1. BLOK v 10:00hod - Hobby / Groups / Majorettes - Od 7 let Do 9 let - 10

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
TJ Sokol Pomněnky Kosmonosy Šmoulové 3.15 7.06 16
TJ Sokol Pomněnky Kosmonosy Magic words 2:52 9.92 13
Berušky a Ladybirds Benešov nad Ploučnicí Lekce kung-fu 2:48 9.25 12
Funatic club Brandýs nad Labem Common (small) 1:33 9.2 5

1.BLOK v 10:10hod - Hobby / Groups / Majorettes - Od 10 let Do 12 let - 11

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
Berušky a Ladybirds Benešov nad Ploučnicí Aprílové počasí 2:59 12.85 16
TJ Sokol Pomněnky Kosmonosy Uptown Funk 3:00 12.85 13
Funatic club Brandýs nad Labem Believer (small) 2:28 11.43 7

1.BLOK v 10:20hod - Hobby / Groups / Majorettes - Od 13 let Do 15 let - 12

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
Berušky a Ladybirds Benešov nad Ploučnicí Harry Potter (small) 1:47 13.14 7
Mažoretky DDM Nymburk SHUT UP AND DANCE (small) 2:40 14.2 5

1.VYHLÁŠENÍ v 10:30hod 1.BLOKU - Profi / Groups / Step aerobik - Od 0.1 let Do 0.2 let - 18

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země

Nejsou k dispozici žádné položky.

2. BLOK v 11:10hod - Hobby / Groups / Dance Show - Od 16 let Do 18 let - 19

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
TK Scratch DDM Děčín Power Girl 3,30 17.18 11

2. BLOK v 11:10hod - Hobby / Groups / Dance Show - Od 9.51 let Do 11 let - 20

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
TK Respect Benešov nad Ploučnicí CoCo 4:00 10.62 29
DC GLOW Pyžamová párty 3:08 10.15 13
DSA Plaňany Indiánský příběh 3:55 9.84 19
STUDIO 4 YOU Japonci jsou Japonci 3:35 10.42 12
ENLIVEN CENTRE Česká Lípa Magic 2:16 11.12 8
Základní umělecká škola Chlumec nad Cidlinou The Greatest Showman (small) 3 11.17 6

2. BLOK v 11:30hod - Hobby / Groups / Dance Show - Od 7 let Do 9.5 let - 21

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
DSA Plaňany Kung Fu Panda 3:55 7.5 19
TK Respect Benešov nad Ploučnicí Příšerky s.r.o. 3:00 7.7 20

2. BLOK v 11:45hod - Hobby / Groups / Dance Show - Od 5 let Do 6 let - 22

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
TK Respect Benešov nad Ploučnicí Odvážná Alice 4:00 5.35 20
DSA Plaňany Pyžamová party 3:15 5.29 10
TK Scratch DDM Děčín Malí a úžasní 3,20 6.75 16

2. BLOK v 12:00hod - Hobby / Groups / Dance Show - Od 12 let Do 15 let - 23

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
TaPŠ ILMA Dollhouse 3:00 13.22 9
STUDIO 4 YOU All in one 3:34 12.45 11
TK Respect Benešov nad Ploučnicí Scary night 3:50 13.89 19

2.BLOK v 12:10hod - Profi / Groups / Dance Show - Od 9 let Do 12 let - 25

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
TaPŠ ILMA Podmořský svět (latina) 3:15 9.9 21
DSA Plaňany Z jiné planety.. 4:00 12.92 13
TK Scratch DDM Děčín Hra začíná!! 3:30 11.04 27

2.BLOK v 12:20hod - Profi / Groups / Dance Show - Od 13 let Do 15 let - 26

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
DC GLOW You don´t own me 3:42 13.09 11
TK Scratch DDM Děčín Svět podle Fausta 3:30 13.52 25

2.BLOK v 12:30hod - Profi / Groups / Dance Show - Od 16 let Do 19 let - 27

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
DC GLOW Big Boss 3:42 18.5 10
TK Scratch DDM Děčín Sedm 3:30 17.1 20

2.VYHLÁŠENÍ v 12:50hod - 2.BLOKU a 10.BLOKU - Profi / Groups / Step aerobik - Od 0.21 let Do 0.3 let - 29

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země

Nejsou k dispozici žádné položky.

3.BLOK v 13:40hod - Profi / Groups / Latinskoamerická tance - Od 12 let Do 14 let - 30

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
TaPŠ ILMA Persie 3:05 13.29 17
TaPŠ ILMA Červená jako rubín 3:30 13.83 18

3. BLOK v 13:45hod - Hobby / Groups / Originální dynamic - Od 10 let Do 12 let - 31

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
Ledovky ZŠ Jižní Mamma Mia po našem (CHEER- SMALL) 2,00 11.6 5
Darlings Red (CHEER) 2:35 11.62 8
Funatic club Brandýs nad Labem I LOVE Shopping 3:01 12.17 12

Hobby / Groups / Cheer - Od 8 let Do 9 let - 32

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
Darlings Rainbow dance 2:40 8.75 8
TJ Sokol Poniklá Právě vysíláme! 3:40 9.07 15
Dance cheerleaders university Ústí nad Labem Rock this party! ( SMALL) 2 9.43 8

3. BLOK v 13:55hod - Hobby / Groups / Originální dynamic - Od 8 let Do 9 let - 32

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
TaPŠ ILMA Šmoulí polka (lidove) 3:07 9.58 12
Aerobik Hodkovice nad Mohelkou Koťata (SMALL) 1:56 8 6
Funatic club Brandýs nad Labem Ve škole 2:02 8.25 8
STK GEBERT ÚSTÍ NAD LABEM Živý obraz 3:10 9.3 15
TaPŠ ILMA Pod palmou (latina) 3:00 9.58 12

3.BLOK v 14:05hod - Profi / Groups / Dospělí - Od 18 let Do 99 let - 33

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
TaPŠ ILMA Despacito 3:52 39.6 10
TK Scratch DDM Děčín Mr. Grinch!!! 4:00 42.52 25

3.BLOK v 14:30hod - Profi / Groups / Originální dynamic - Od 11 let Do 13 let - 35

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
LIMAXIS Česká Kamenice BETWEEN 2 WORLDS (CHEER) 3 11.5 15
JKMB Roxanne (gymnastika - small) 2:26 12.8 5
TaPŠ ILMA Rain (latina) 3:05 13 14
Funatic club Brandýs nad Labem The SHOW! 2:47 11.65 17

3.BLOK v 14:50hod - Profi / Groups / Originální dynamic - Od 14 let Do 17 let - 36

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
TaPŠ ILMA Hell´s girls club (latino) 2:46 17.2 5
Limaxis Great Spirit (CHEER) 2:55 15.69 21
TJ Sokol Poniklá Vesmír (CHEER) 3:10 15.14 14
JKMB Too Sexy (SMALL) 2:04 16.2 5

3. BLOK - Hobby / Groups / Originální dynamic - Od 6 let Do 7 let - 38

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
TaPŠ ILMA I love Michael Jackson (latina) 3:20 6.76 17
JKMB Beruška (gymnastika) 2:26 7.11 10
Limaxis Děti Alenky a Kloboučník (CHEER) 2:30 7.19 16

3.BLOK - Profi / Groups / Street dance - Od 6 let Do 7 let - 39

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
TaPŠ ILMA ILMA Minikids (small) 1:36 7.25 8

3. BLOK v 15:10hod - Hobby / Groups / Dospělí - Od 18 let Do 99 let - 40

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
TK Respect Benešov nad Ploučnicí Zelená 4:00 36.22 18
Fit studio Mnichovo Hradiště Flashdance (step - small) 1.45 42 6
DSA Plaňany Pralesní liga (dance) 4:00 38.8 10
« Předchozí 1 2 3