Startovní listina k soutěži: Semifinále MIA DANCE FESTIVAL Chrudim

2.AKTUALIZACE a poslední  startovní listiny ke dni 12.4.2019
Startovní listina je rozdělena na dopolední a odpolední program a  bloky, které se budou dodržovat tématicky, časově i včetně času registrace). 


ROZDĚLENÍ:
1. Blok  -  MIA DANCE MAJORETTES
2. Blok  - MIA PARADE 
3. Blok  - MIA DANCE FESTIVAL - ostatní disciplíny - kategorie 1-38
4. Blok - MIA DANCE FESTIVAL - ostatní disciplíny - kategorie 40- 68

dotazy a informace prosím na jana@detifitness.cz

REGISTRACE 
1.BLOK - 8:30 - 9:30hod
2.BLOK  - není třeba registrace - sraz před vstupem do haly ve 12:00hod 
3.BLOK - 12:30 - 13:30hod
4.BLOK - 14:30 - 15:00hod

ČASOVÝ HARMONOGRAM SOUTĚŽE 

9:30hod - slavnostní zahájení

1. Blok - 9:45 hod  - 1. vyhlášení  - 11:20hod  
2. Blok - 12:00 - 13:00 MIA PARADE  - sraz před vstupem do haly ve 12:00hod 
3. Blok - 13:30 hod  - 3. vyhlášení - 15:20hod
4.Blok - 16:00hod - 4.vyhlášení - 17:00hod

Předpokládaný konec 17:30 hod

INFORMACE PRO TRENÉRY
1. Hudba - nahraná do systému a zkontrolovaná  (doporučuji vyzkoušet v rámci tréninku),  trenér má u sebe náhradní nosič (CD, flash - ne v šatně)
2. Platby - nejsou možné na místě při prezenci, posílejte předem na účet 
3. Připravenost před vaším startem - s dětmi buďte připravení v blízkosti plochy cca půl hodiny před Vaším plánovaným startem.
4. Pitný režim - kontrolujte prosím, že Vaše děti v průběhu soutěže mají dostatečný pitný režim
5. Vzduch - prosím chodte s dětmi ven na čerstvý vzduch - není potřeba být celou dobu ve sportovní hale
6. Zkontrolujte si prosím, správné zařazení v rámci pravidel - počet členů, styl, a hlavně délku hudbu!! (tam kde pořadatel v rámci pravidel sloučil kategorie - poznáte podle toho, že za názvem choreografie v závorce uvidíte kam jste se původně hlásili)

Těší se na Vás tým MIA

1.BLOK - POUZE MAJORETTES - jiná startovní listina - Profi / Small Groups / Street dance - Od 0 let Do 0.1 let -

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země

Nejsou k dispozici žádné položky.

1. v 13:30hod 3.BLOK - Hobby / Groups / Street dance - Od 9 let Do 11 let - 1

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
rebelsteamtrutnov Just dance Kids (small) 2:57 10.63 8
TC YESDANCE Jeseník Mix street 2,5 10.55 14
TC YESDANCE Jeseník Level up 2,57 11.94 23

2. v 13.40hod 3.BLOK - Hobby / Groups / Street dance - Od 12 let Do 15 let - 2

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
LEVEL UP Coolest Monkeys In The Jungle 2:32 15.08 12
TC YESDANCE Jeseník Tudishi 3:10 14.73 19

Hobby / Small Groups / Originální dynamic - Od 6 let Do 7 let - 4

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
rebelsteamtrutnov Andílci 2:07 6.8 5

5. v 13:55hod 3.BLOK - Hobby / O pohár / Originální dynamic - Od 6 let Do 7 let - 5

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
Poděbradské mažoretky Slepička (cheer) 2 6 1

6. v 14:05hod 3.BLOK - Hobby / O pohár / Cheer - Od 8 let Do 11 let - 6

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
TC YESDANCE Jeseník Mickey Mouse 1,22 8 1
TC YESDANCE Jeseník sólo Nica Koudelková 1,17 9 1
Základní umělecká škola Chlumec nad Cidlinou Viana 2 8 1
Poděbradské mažoretky H2O 2 10 1

7. v 14:15hod 3.BLOK - Hobby / O pohár / Originální dynamic - Od 12 let Do 15 let - 7

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
FANATIC Havlíčkův Brod Terezka (talent) 02:00 15 1
DDM Stonožka Sia (cheer) 1:30 13 1
DDM Stonožka Karol (cheer) 2 12 2

8. v 14:25hod 3.BLOK - Profi / O pohár / Originální dynamic - Od 10 let Do 13 let - 8

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
TC YESDANCE Jeseník Solo Anna (cheer) 1,30 13 1
TC YESDANCE Jeseník Duo Zuzka a Nelča (cheer) 1,20 10 2
Monkey Krumlis Změna 1,5 12 2

10. v 14:35hod 3.BLOK - Hobby / Groups / Originální dynamic - Od 8 let Do 11 let - 10

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
rebelsteamtrutnov MiniReBeLky (rokenrol- small) 1:40 10.8 5
rebelsteamtrutnov Zumba Dance (small) 2:24 10.86 7
TC YESDANCE Jeseník Jungle (cheer) 3,04 8 16
TC YESDANCE Jeseník Ekvádor (disco-small) 1,40 10.67 7

11. 14:40hod 3.BLOK - Hobby / Groups / Originální dynamic - Od 12 let Do 15 let - 11

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
DDM Stonožka Dracula (cheer) 2:10 12.57 7
FANATIC Havlíčkův Brod Magic in the air (talent) 3.15 12.5 14
TC YESDANCE Jeseník Bum Bum (disco - small) 1,40 13.67 7

19. v 14:50hod 3.BLOK - Profi / Small Groups / Cheer - Od 11 let Do 13 let - 19

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
TC YESDANCE Jeseník Power girls 1:30 13.67 7
TC YESDANCE Jeseník Demons 1:56 11.83 7
TC YESDANCE Jeseník Sweet girls 1:37 11.33 6

20. v 15:00hod 3.BLOK - Profi / Groups / Originální dynamic - Od 8 let Do 10 let - 20

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
TC YESDANCE Jeseník Kongo srdce Afriky (cheer) 2:50 9.63 25
TC YESDANCE Jeseník Mama (cheer. small) 1,40 10.14 7
Rebels Cheerleaders Rebels Silver (cheer) 3:13 9.8 10
DDM Alfa Pardubice Hedgehog (gymn.) 3 8.85 27

30. v 15:15hod 3.BLOK - Profi / Groups / Cheer - Od 12 let Do 14 let - 30

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
TC YESDANCE Jeseník Apollo 13 2:47 14.8 17

3. VYHLÁŠENÍ v 15:20hod 3.BLOKU - Profi / Small Groups / Aerobik - Od 0.1 let Do 0.2 let - 39

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země

Nejsou k dispozici žádné položky.

40. v 16:00hod 4.BLOK - Hobby / Groups / Dospělí - Od 18 let Do 99 let - 40

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
Aerobic Centrum Pardubice Někdo to rád horké (aerobik) 3 34.13 15
TJ Sport Mikulovice Hopsandy 3,59 48.85 14

45. v 16:10hod 4.BLOK - Hobby / Groups / Originální slow - Od 11 let Do 14 let - 45

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
Život je hra - Dance Factory The Bravest Heart 2:00 11.78 9

46. v 16:15hod 4.BLOK - Hobby / Groups / Originální slow - Od 15 let Do 17 let - 46

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
Život je hra - Dance Factory Talk is Cheap (small) 3:52 17.2 5

50. v 16:20hod 4.BLOK - Hobby / Groups / Aerobik - Od 5 let Do 8 let - 50

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
AC KidFit Pardubice The Flintstones 2:33 7.57 23
T.J.Sokol Chrudim Pinkie Pie 02:15 7.1 10
AC KidFit Pardubice Lesní víly 2:34 5.68 25

51. v 16:30hod 4.BLOK - Hobby / Groups / Aerobik - Od 9 let Do 11 let - 51

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
AC KidFit Pardubice Čínský národní cirkus - BEST of show 2:41 10.22 27
T.J.Sokol Chrudim Cesta do vesmíru 02:07 11.06 16
Fit.nest aerobic klub Polnička Bulharsko 2.30 10.14 7

52. v 16:40hod 4.BLOK - Hobby / Groups / Aerobik - Od 12 let Do 15 let - 52

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
AC KidFit Pardubice LOVEní 2:59 13.92 13
Fit.nest aerobic klub Polnička Kabaret 2.30 13.11 9

55. v 16:50hod 4.BLOK - Profi / O pohár / Aerobik - Od 9 let Do 12 let - 55

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
ATKNO Niki a Teri 1:59 11.5 2
T.J.Sokol Chrudim Nikča solo 01:45 10 1
T.J.Sokol Chrudim Kačka solo 01:58 12 1
T.J.Sokol Chrudim It´s okay 01:47 9 3

4.VYHLÁŠENÍ v 17:00hod 4. BLOKU - Profi / Small Groups / Aerobik - Od 0.21 let Do 0.3 let - 69

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země

Nejsou k dispozici žádné položky.