Startovní listina k soutěži: Semifinále MIA DANCE FESTIVAL Český Krumlov

AKTUALIZACE  startovní listiny ke dni 3.4.2019
Startovní listina je rozdělena 8 bloků, které se budou dodržovat tématicky, časově i včetně času registrace. POSLEDNÍ AKTUALIZACE bude provedena v pátek  5.4.2019 
Info na jana@detifitness.cz

ROZDĚLENÍ:
1. Blok (kategorie 1-9) -  ONE IN GROUP - AEROBIC
2. Blok (kategorie 10-38) - AEROBIC
3. Blok  (kategorie 40-58) - ORIGINAL DYNAMIC
4.Blok  MIA PARADE - průvod městem Český Krumlov pro všechny tanečníky a soutěžící, výuka pochodového tance
5.Blok (kategorie 100-108) - ONE IN GROUP - STREET
6.Blok (kategorie 120-138) - MAJORETTES
7.Blok (kategorie 140-168) - SLOW, HROMADNÁ, RODIČE S DĚTMI, FLASH MOB
8.Blok (kategorie 215-228) - STREET

dotazy a informace prosím na jana@detifitness.cz

REGISTRACE 
1.-2. BLOK - 7:30 - 9:00hod - zahájení vstupu do haly divákům a závodníkům
3.BLOK - 9:45 - 10:30hod
5.- 6.BLOK - 13:00 - 15:00hod
7.- 8.BLOK - 16:00 - 17:00hod

ČASOVÝ HARMONOGRAM SOUTĚŽE 

8:15hod - slavnostní zahájení

1. Blok - 8:30 hod   - 
2. Blok - 9:30 hod  - 2. vyhlášení   (1a 2.blok) - 10:55hod  
3. Blok - 11:40 hod  - 3. vyhlášení  - 13:20hod  
4. Blok - 13:45hod  - MIA PARADE - průvod městem Český Krumlov pro všechny tanečníky a soutěžící, výuka pochodového tance
5. Blok - 15:30hod  - 
6. Blok - 16:30hod - 6.vyhlášení  (5. a 6.blok)- 17:10hod
7. Blok - 17:25hod - 7.vyhlášení - 18:05hod + FLASH MOB
8. Blok - 18:20hod - 8.vyhlášení - 19:30hod

Předpokládaný konec 19:55 hod

NFORMACE PRO TRENÉRY
1. Hudba - nahraná do systému a zkontrolovaná  (doporučuji vyzkoušet v rámci tréninku),  trenér má u sebe náhradní nosič (CD, flash - ne v šatně)
2. Platby za groups - nejsou možné na místě při prezenci, posílejte předem na účet - nejpozději do 28.3.2019
3. Platby za ONE IN GROUPS - jsou možné na místě!!
3. Připravenost před vaším startem - s dětmi buďte připravení v blízkosti plochy cca půl hodiny před Vaším plánovaným startem.
4. Pitný režim - kontrolujte prosím, že Vaše děti v průběhu soutěže mají dostatečný pitný režim
5. Vzduch - prosím chodte s dětmi ven na čerstvý vzduch - není potřeba být celou dobu v kulturním domě
7. Zkontrolujte si prosím, správné zařazení v rámci pravidel - počet členů, styl, a hlavně délku hudbu!! (tam kde pořadatel v rámci pravidel sloučil kategorie - poznáte podle toho, že za názvem choreografie v závorce uvidíte kam jste se původně hlásili)
8. TIP - Chcete se rychle najít ve startovní listině? CTRL+F a napiš název choreografie:-)

Těší se na Vás tým MIA


 

« Předchozí 1 2

1. v 8:30hod 1.BLOK - Růžová č. - Hobby / One in group / Aerobik - Od 4 let Do 7 let - 1

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
Kristýna Homolková X 5 1
Monkey Krumlis x 7 1
Monkey Krumlis x 6 1
Monkey Krumlis x 7 1
EDITA Sokol AK Písek 1 5 1
EDITA Sokol AK Písek 1 4 1
EDITA Sokol AK Písek 1 5 1
EDITA Sokol AK Písek 1 5 1
AET Lena Jindřichův Hradec X 7 1
Monkey Krumlis x 7 1
FiLii - TJ Sokol Hluboká n/Vlt. 0 7 1

1. v 8:30hod 1.BLOK- Zelená č. - Hobby / One in group / Aerobik - Od 8 let Do 11 let - 2

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
AET Lena Jindřichův Hradec X 10 1
Monkey Krumlis x 8 1
Monkey Krumlis x 8 1
Aerobic club Milevsko 0 11 1
EDITA Sokol AK Písek 1 8 1
EDITA Sokol AK Písek 1 11 1
Monkey Krumlis x 8 1
EDITA Sokol AK Písek 1 8 1
EDITA Sokol AK Písek 1 8 1
EDITA Sokol AK Písek 1 8 1
EDITA Sokol AK Písek 1 10 1
EDITA Sokol AK Písek 1 8 1
EDITA Sokol AK Písek 1 10 1
AET Lena Jindřichův Hradec X 8 1
AET Lena Jindřichův Hradec X 9 1
BNL Dance X 11 1
FiLii - TJ Sokol Hluboká n/Vlt. 0 8 1
AET Lena Jindřichův Hradec X 10 1
AET Lena Jindřichův Hradec X 10 1
AE klub LADY Plzeň 0 10 1
AE klub LADY Plzeň 00 10 1
FiLii - TJ Sokol Hluboká n/Vlt. 0 8 1
FiLii - TJ Sokol Hluboká n/Vlt. 0 11 1
FiLii - TJ Sokol Hluboká n/Vlt. 0 11 1

1. v 8:30hod 1.BLOK - Žlutá č. - - Hobby / One in group / Aerobik - Od 12 let Do 17 let - 3

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
AET Lena Jindřichův Hradec X 12 1
BNL Dance x 12 1
BNL Dance x 13 1
EDITA Sokol AK Písek 1 12 1
EDITA Sokol AK Písek 1 14 1
EDITA Sokol AK Písek 1 12 1
AE klub LADY Plzeň 0 14 1
BNL Dance X 13 1
FiLii - TJ Sokol Hluboká n/Vlt. 0 12 1
BNL Dance X 13 1
BNL Dance X 12 1
Aerobic club Milevsko 0 15 1
Aerobic club Milevsko 0 13 1
Aerobic club Milevsko 0 13 1
Aerobic club Milevsko 0 13 1
Aerobic club Milevsko 0 13 1
FiLii - TJ Sokol Hluboká n/Vlt. 0 14 1
FiLii - TJ Sokol Hluboká n/Vlt. 0 13 1
FiLii - TJ Sokol Hluboká n/Vlt. 0 15 1
FiLii - TJ Sokol Hluboká n/Vlt. 0 14 1
FiLii - TJ Sokol Hluboká n/Vlt. 0 13 1

1. v 8:30hod 1.BLOK - Modrá č. - Hobby / One in group / Aerobik - Od 18 let Do 99 let - 4

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
EDITA Sokol AK Písek 1 43 1
AET Lena Jindřichův Hradec X 19 1
Aerobic club Milevsko 0 23 1
FiLii - TJ Sokol Hluboká n/Vlt. 0 19 1

11. v 9:30hod 2.BLOK - Hobby / O pohár / Aerobik - Od 11 let Do 15 let - 11

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
Aerobic team Kardaška Náš aerobic 1:52 15 2
Aerobic club Milevsko Fitko 1:47 12 2
Aerobic club Milevsko Bouřka 1:52 13 2
Aerobic club Milevsko Havaj 1:56 13 2
Aerobic club Milevsko Čertice 1:52 15 1

15. v 9:50hod 2.BLOK - Profi / O pohár / Aerobik - Od 7 let Do 10 let - 15

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
FiLii - TJ Sokol Hluboká n/Vlt. Sára, Majda, Laura 1:22 7.67 3
AET Lena Jindřichův Hradec Latino 1:48 10 1
AET Lena Jindřichův Hradec Fireworks 1:45 10 1
AET Lena Jindřichův Hradec Trio 1:48 9 3

16. v 10:00hod 2.BLOK - Profi / O pohár / Aerobik - Od 11 let Do 14 let - 16

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
AET Lena Jindřichův Hradec Duo 1:48 14 2
AET Lena Jindřichův Hradec Little mix 1:48 11 1
BNL Dance Ariana Grande 2 11 1
AET Lena Jindřichův Hradec Pink 1:48 11 1
FiLii - TJ Sokol Hluboká n/Vlt. Rézka, Terka, Anička 1:30 13 3

20. v 10:10hod 2.BLOK - Hobby / Groups / Aerobik - Od 7 let Do 10 let - 20

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
For Body Písek Princezny z Arábie 2:00 8.09 11
For Body Písek Pošťačky (small) 2:00 8.5 4

21. v 10:20hod 2.BLOK - Hobby / Groups / Aerobik - Od 11 let Do 13 let - 21

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
Aerobic team Kardaška Charleston 2:18 12.92 12
AET Lena Jindřichův Hradec Na pláži 2:50 12.66 9
BNL Dance Titanic (small) 2:35 12.33 6

26. v 10:30hod 2.BLOK - Profi / Groups / Aerobik - Od 11 let Do 13 let - 26

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země

Nejsou k dispozici žádné položky.

30. v 10:40hod 2.BLOK - Hobby / Small Groups / Aerobik - Od 10 let Do 12 let - 30

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
For Body Písek Mimozemšťanky 2:17 10.71 7
AET Lena Jindřichův Hradec Maroon 5 1:45 10.85 7
For Body Písek Kapitán Amerika 2:13 12.42 7
Aerobic club Milevsko Mamma Mia 2:35 12.67 6

31. v 10:50hod 2.BLOK - Hobby / Small Groups / Aerobik - Od 13 let Do 15 let - 31

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
FiLii - TJ Sokol Hluboká n/Vlt. Šňůry (step) 1:55 14.6 5
For Body Písek Hokej 2:48 15.71 7

10:55 hod 2.VYHLÁŠENÍ (1. a 2. blok) - Profi / One in group / Step aerobik - Od 0.11 let Do 0.12 let - 39

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země

Nejsou k dispozici žádné položky.

40. v 11:40hod 3. BLOK - Hobby / O pohár / Originální dynamic - Od 8 let Do 10 let - 40

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
eM-Dance HB Hav.Brod Euforia 2 8 1
VICTORY DANCE COMPANY DON´T MESS WITH COWGIRLS! 2:00 10 1

41. v 11:45hod 3. BLOK - Hobby / O pohár / Originální dynamic - Od 11 let Do 13 let - 41

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
Monkey Krumlis Změna x 12 2
VICTORY DANCE COMPANY SCHOOL BREAK 1:37 12.5 2
VICTORY DANCE COMPANY SWAG IT ARMY! 1:38 13 1
VICTORY DANCE COMPANY SENIORITAS 1:45 13.5 2

45. 11:50hod 3.BLOK - Profi / O pohár / Originální dynamic - Od 8 let Do 11 let - 45

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
Monkey Krumlis Broken 1:05 11 2
eM-Dance HB Hav.Brod Magický sen 2 8 1
Monkey Krumlis Šance na kamarádství x 11 1
eM-Dance HB Hav.Brod V zajetí (dance) 2 11 2

46. v 11:55hod 3.BLOK - Profi / O pohár / Cheer - Od 12 let Do 14 let - 46

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
Hell´s Cheerleaders České Budějovice Hell's Hearts 1,5 12 2
Hell´s Cheerleaders České Budějovice Hell's Buttersticks 1,5 14 2

49. v 12:00hod 3.BLOK - Hobby / Groups / Originální dynamic - Od 9 let Do 9.99 let - 49

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
DDM Kaplice Familier 2,34 9.38 16
DDM Kaplice The greatest show 3,16 9.75 16

50. v 12:15hod 3.BLOK - Hobby / Groups / Originální dynamic - Od 10 let Do 11 let - 50

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
SK Trinity Cheb, z.s. Mix 2:54 11.58 12
DDM Kaplice Zumbagirls 3,46 10 8
FiLii - TJ Sokol Hluboká n/Vlt. Zrození motýlů 2:55 10.71 16
SK Trinity Cheb, z.s. Magic Girls 2:48 11.53 15

51. v 12:30hod 3.BLOK - Profi / Groups / Originální dynamic - Od 8 let Do 11 let - 51

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
Hell´s Cheerleaders České Budějovice Hell's Angels Peewees (cheer) 2 8.57 14
Funatic club Brandýs nad Labem The SHOW! 2:47 11.53 17

52. v 12:35hod 3.BLOK - Hobby / Groups / Originální dynamic - Od 8 let Do 8.99 let - 52

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
Monkey Krumlis Cirkus 2:20 8 11
Taneční centrum Z.I.P.Písek Teletubies 3:06 8.41 17
VICTORY DANCE COMPANY HAKUNA-MATATA! 3:07 8.46 26
Monkey Krumlis Piráti 4 8.8 23
Monkey Krumlis FORTNITE 3 8.8 21

53. v 12:45hod 3.BLOK - Hobby / Groups / Originální dynamic - Od 12 let Do 13 let - 53

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
Taneční centrum Z.I.P.Písek The greatest show 3:14 12.88 16
T.A.M. Prachatice Není malých "rockenrolích" (dance) 2:44 12.72 11
Funatic club Brandýs nad Labem I LOVE Shopping 3:01 12.08 12
Taneční centrum Z.I.P.Písek Vyprávěj 4:00 12.88 16

54. v 13:00hod 3.BLOK - Hobby / Groups / Originální dynamic - Od 14 let Do 15 let - 54

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
Taneční centrum Z.I.P.Písek Vulkán 3:00 15.33 12

56. v 13:15hod 3.BLOK - Profi / Groups / Originální dynamic - Od 12 let Do 15 let - 56

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
Taneční centrum Z.I.P.Písek Tma 3:00 15.31 13

13:25hod 3.VYHLÁŠENÍ (3. blok) - Profi / One in group / Step aerobik - Od 0.13 let Do 0.14 let - 59

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země

Nejsou k dispozici žádné položky.

13:45hod 4.Blok MIA PARADE - průvod městem Český Krumlov pro všechny tanečníky - Profi / One in group / Step aerobik - Od 0.21 let Do 0.3 let - 99

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země

Nejsou k dispozici žádné položky.

100. v 15:30hod 5.BLOK - Oranžová č. - Hobby / One in group / Street dance - Od 8 let Do 11 let - 100

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
Monkey Krumlis X 10 1
Monkey Krumlis x 11 1
Monkey Krumlis x 11 1
Monkey Krumlis x 10 1
Monkey Krumlis x 11 1
Monkey Krumlis x 10 1
Monkey Krumlis x 9 1
Monkey Krumlis x 11 1
Monkey Krumlis x 8 1
Monkey Krumlis x 10 1
Monkey Krumlis x 11 1
BD Emotion Crew 3:00 11 1
BD Emotion Crew 3:00 11 1
BD Emotion Crew 3:00 11 1
VICTORY DANCE COMPANY 1 8 1
VICTORY DANCE COMPANY 1 10 1
VICTORY DANCE COMPANY 1 8 1
VICTORY DANCE COMPANY 1 11 1
VICTORY DANCE COMPANY 1 11 1
VICTORY DANCE COMPANY 1 11 1
VICTORY DANCE COMPANY 1 10 1
VICTORY DANCE COMPANY 1 11 1
VICTORY DANCE COMPANY 1 11 1
VICTORY DANCE COMPANY 1 10 1
Monkey Krumlis x 9 1
VICTORY DANCE COMPANY 1 11 1
VICTORY DANCE COMPANY 1 11 1
VICTORY DANCE COMPANY 1 8 1
VICTORY DANCE COMPANY 1 11 1
« Předchozí 1 2

101. v 15:30hod 5.BLOK - Bílá č. - Hobby / One in group / Street dance - Od 12 let Do 16 let - 101

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
Monkey Krumlis X 12 1
BD Emotion Crew 3:00 12 1
BD Emotion Crew 3:00 13 1
BD Emotion Crew 3:00 12 1
BD Emotion Crew 3:00 13 1
BD Emotion Crew 3:00 14 1
BD Emotion Crew 3:00 13 1
BD Emotion Crew 3:00 13 1
BD Emotion Crew 3:00 15 1
BD Emotion Crew 3:00 12 1
VICTORY DANCE COMPANY 1 12 1
VICTORY DANCE COMPANY 1 13 1
VICTORY DANCE COMPANY 1 13 1
VICTORY DANCE COMPANY 1 13 1
VICTORY DANCE COMPANY 1 13 1
VICTORY DANCE COMPANY 1 13 1
VICTORY DANCE COMPANY 1 13 1
VICTORY DANCE COMPANY 1 13 1
VICTORY DANCE COMPANY 1 13 1
VICTORY DANCE COMPANY 1 12 1
VICTORY DANCE COMPANY 1 13 1
VICTORY DANCE COMPANY 1 13 1
VICTORY DANCE COMPANY 1 14 1

120. v 16:30hod 6.BLOK - Hobby / O pohár / Majorettes - Od 7 let Do 9 let - 120

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
DDM Strakonice She wolf 1:36 7 1
DDM Strakonice Confident 1:44 7 1
DDM Strakonice Girls 1:31 8 1
DDM Strakonice La papaya 1:40 8 1
DDM Strakonice Try Everything 1:46 8 1

121. v 16:40hod 6.BLOK - Hobby / O pohár / Majorettes - Od 11 let Do 14 let - 121

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
mažoretky Scarlett Kutná Hora Something To Dance For 1:30 13 1
DDM Strakonice We found love 1:52 14 1
« Předchozí 1 2