Startovní listina k soutěži: Finále Aerobic tour Olomouc

Startovné je nutné zaplatit převodem, na místě nebude možné platit, děkujeme za pochopení.

Otevření RCO Olomouc od 9.00

Prezence od 9.15 do 13:00


Zahájení soutěže v 10:30

BLOK č. 1. od 10:30 do 12.00
BLOK č. 2. od 12.40 do 13.35
BLOK č. 3  14.10 do 15.10

Vyhlášení výsledků 1. BLOKU  ve 12.00

Vyhlášení výsledků 2. BLOKU v 13:40

vyhlášení výsledků 3. BLOKU 15:15

Ukončení soutěže kolem 16.00
 

1.Blok 10:30 - Hobby / Groups / Aerobik - Od 3.00 let Do 7.24 let - 1

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
AKROPOLIS-Aerobik Uherské Hradiště V Peřině/TOP20/ 2:45 6.35 17
Aerobik Kostelec Mňauuu/TOP10/ 2.00 6.18 11
Dům dětí a mládeže Sluníčko Otrokovice - AT Tlumač Češi do toho!/TOP10/ 2.25 6.9 22
Dům dětí a mládeže Veselí nad Moravou, příspěvková Jestli to nebude láska/TOP20/ 2:30 7.14 14
Flash TJ VP Frýdek-Místek Pod hladinou/TOP20/ 2:04 7.14 8

1.Blok 10:50 Po tomto bloku vyhlášení výsledků - Hobby / Groups / Aerobik - Od 7.25 let Do 10.00 let - 2

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
DDM Pastelka UO Tottaly Spies - Špionky/TOP30/ 2:20 10 11
Aerobik Kunovice Wimbledon 2018/TOP30/ 2:20 8.31 16
Aerobik Coufalovi Olomouc Skauti/TOP30/ 2:29 9.07 13
R-aerobic klub Ráječko Nahlédněte na východ/TOP20/ 2:20 9.83 6
AKROPOLIS-Aerobik Uherské Hradiště Tři bratři/TOP20/ 2:45 9 24
Flash TJ VP Frýdek-Místek Zatmeni/TOP20/ 2:16 9.4 10
1AC Uherský Brod Panenky z porcelánu/TOP10/ 2:19 9.95 21
Aerobik Kostelec ZORRO - růže a meč./TOP10/ 2.00 9.06 16
Dům dětí a mládeže Sluníčko Otrokovice - AT Tlumač Santova dílna/TOP10/ 2.11 9.75 29

2.Blok 12:40 - Hobby / Groups / Aerobik - Od 10.10 let Do 13.49 let - 3

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
Aerobik Coufalovi Olomouc Pobřežní hlídka/TOP30/ 2:32 11.81 22
Sportovní klub HIP aerobik Loučka Na královském dvoře/TOP30/ 2:36 11.29 7
Dům dětí a mládeže Veselí nad Moravou, příspěvková London calling/TOP30/ 2 13.35 14
DDM Pastelka UO Disco příběh/TOP30/ 2:09 13.3 10
Aerobik Kostelec Mandrage - po tmě jsou všechny kočky černý/TOP20/ 2.00 11.69 13
Aerobic club K.I.S. Intensive Hodonín Kulečník - čistá hra/TOP20/ 2:10 11.38 13
AKROPOLIS-Aerobik Uherské Hradiště Pan Tau/TOP20/ 2:30 12.82 17
Aerobic Trávníky Otrokovice Bájný fénix/TOP10/ 2:07 12.71 14
Dům dětí a mládeže Sluníčko Otrokovice - AT Tlumač Torero Espaňol/TOP10/ 2.10 12.82 23
Aerobik Kunovice Show of Bollywood/TOP10/ 2:23 12.5 22

2.Blok 13:15 Po tomto bloku vyhlášení výsledků - Hobby / Groups / Aerobik - Od 13.50 let Do 20.00 let - 4

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
Aerobik Coufalovi Olomouc Legendy stínu - Ninjové/TOP20/ 2:30 16.8 10
Sportovní klub HIP aerobik Loučka Velký Gatsby/TOP20/ 2:46 16.17 6
Flash TJ VP Frýdek-Místek Roztleskavacky/TOP20/ 2:49 14.75 10
Dům dětí a mládeže Sluníčko Otrokovice - AT Tlumač James Hunt a Niki Lauda - Rivalové/TOP10/ 2:05 17.76 17
Aerobik Kunovice Robinsonův ostrov/TOP10/ 2:32 17.15 20
Aerobic club K.I.S. Intensive Hodonín Kouzlo tváře/TOP10/ 2:39 13.73 15
AKROPOLIS-Aerobik Uherské Hradiště Hra stínů/TOP10/ 2:25 15.06 16

3.Blok 14:10 - Profi / Groups / Aerobik - Od 3.00 let Do 7.49 let - 5

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
AK COCO Otrokovice Žabky 1:47 7.12 8
AKROPOLIS-Aerobik Uherské Hradiště Sisinky 2 7.14 7

3.Blok 14:15 - Profi / Groups / Aerobik - Od 7.50 let Do 10.00 let - 6

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
Aerobik klub Ostrava Kokosy na sněhu/TOP20/ 2:00 10 11
GasiTeam Pusinky/TOP20/ 1:50 9.44 9
Sportovní klub P+K Zlín,z.s. Námořníci/TOP20/ 1.52 9.67 6
GasiTeam Benjaminci/TOP20/ 1:50 8 5
AK COCO Otrokovice Američanky/TOP10/ 2:00 9.66 6
Aerobik Kostelec Po mexicku/TOP10/ 2.00 9.14 7
Sportovní klub P+K Zlín,z.s. Tarzani/TOP10/ 1.51 8.71 7
AKROPOLIS-Aerobik Uherské Hradiště Firework/TOP10/ 2 9.28 14

3.Blok 14:35 - Profi / Groups / Aerobik - Od 10.10 let Do 13.49 let - 7

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
1AC Uherský Brod Rockstars/TOP20/ 2 12.28 7
Aerobik Coufalovi Olomouc Pink/TOP20/ 1:54 11 6
Dům dětí a mládeže Veselí nad Moravou, příspěvková Step by step/TOP20/ 2:00 12.25 8
Aerobik Kostelec True love - never be/TOP10/ 2 12.33 6
Sportovní klub P+K Zlín,z.s. Fotbalistky/TOP10/ 1.46 11.86 7
AKROPOLIS-Aerobik Uherské Hradiště Avicii/TOP10/ 2 12.14 7

3. Blok 14:50 Po tomto bloku vyhlášení výsledků - Profi / Groups / Aerobik - Od 13.50 let Do 20.00 let - 8

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
Aerobik klub Ostrava Ejkord girls/TOP20/ 1:45 14.12 8
1AC Uherský Brod FitnessTeam/TOP20/ 2 13.85 7
Aerobik Kostelec Crazy Queens/TOP20/ 2.00 16.6 5
Aerobik Coufalovi Olomouc Maroon 5/TOP10/ 1:52 18.16 6
Sportovní klub P+K Zlín,z.s. Charlieho andílci/TOP10/ 1.48 13.6 5
AKROPOLIS-Aerobik Uherské Hradiště The Best of 80' s/TOP10/ 2 18 5

Sestav: 53, Počet dětí: 597