Detail události: FINALS MIA VOICE FESTIVAL PRAGUE 22.-24.5.

Styl Styl Styl

Základní informace

Datum konání 22. 5. 2015 - 24. 5. 2015
Čas zahájení 12:00
Počet dnů 3
Místo konání Akce bude probíhat v centru Hlavního města Praha. Na několika na sobě nezávislých místech. Největší část proběhne v Paláci Lucerna na Václavském náměstí. Více o jedinečných prostorech najdete na www.lucerna.cz / EN - The festival will be held on several detached sites in central Prague. The largest part will be held in Lucerna Palace in Wenceslas Square. To learn more about the unique sites, please visit www.lucerna.cz/ PL - Impreza odbędzie się w centrum Pragi, na kilku samodzielnych scenach. Największa część odbędzie się w Pałacu Lucerna na Placu Wacława. Więcej o tych unikalnych salach podajemy pod www.lucerna.cz / Impreza odbędzie się w centrum Pragi, na kilku samodzielnych scenach. Największa część odbędzie się w Pałacu Lucerna na Placu Wacława. Więcej o tych unikalnych salach podajemy
Štěpánská 61
Praha 1
Uzávěrka přihlášek 11. 5. 2015 14:00
Obtížnost (úroveň) Professional i Hobby
Typ soutěže Small Groups
Groups
O pohár
Účast Všichni
Postupová Ano

Ceny

Ceny startovného "Small Groups" 200 Kč nebo 8 € za osobu | slevněné 180 Kč nebo 7.2 € za osobu
Ceny startovného "Groups" 200 Kč nebo 8 € za osobu | slevněné 180 Kč nebo 7.2 € za osobu
Ceny startovného "O pohár" 200 Kč nebo 8 € za osobu | slevněné 180 Kč nebo 7.2 € za osobu | minimálně 300 Kč nebo 14 €
Sleva -10% pro druhý a třetí start stejné osoby ve stejné kategorii
Vstup(né) 200 - 400,- / na každých 10 závodníků jeden trenérský vstup zdarma/8 - 16 EU a free supervision/coach pass per 10 participants/ PL- na każde 10 zawodników przysługuje jedna wejściówka darmowa dla instruktora/ na każde 10 zawodników przysługuje jedna wejściówka darmowa dla instruktora
Bankovní účet 199 291 094/300 Peníze je musí být na účtu ve čtvrtek před akcí !! - Startovné je nutné poslat na účet předem tak, aby peníze byly v den soutěže na účtu!

SOUTĚŽ

Povrch Parkety
Světla (Osvětlení) umělé
Plochy
1. 12m x 12m
2. 5m x 9m
3. 6m x 7m

Organizátoři

Ředitel Miroslava Benešová
Tel.: +420 608 735 523
Info@miafestival.eu
Program ENGLISH    GERMANY   POLISH    CROATIA

Sobota - Lucerna Music Bar
10:30 MIA Voice
12:00 O pohár disco hobby
12:45 MISS MIA
14:00 Vyhlášení výsledků
15:00 Pole Challange Cup
17:00 Předpokládaný konec soutěže


16. ROČNÍK MIA FESTIVALU PRAHA
Po loňské zkušenosti jsme zvolily opět velmi prestižní prostor v centru Prahy - prostory paláce Lucerna v centru Prahy na Václavském náměstí. Místo, které je pro české i zahraniční účastníky velmi dobře dostupné jak městskou hromadnou dopravou, tak i vlakem. Palác Lucerna je 3 minuty chůze od Hlavního nádraží. Spojíme tentokrát soutěžení s kulturním programem. Také zde budete moci vidět jednu z našich nových kategorií „Pole dance“. Během víkendu si zde zasoutěží ti nejlepší z nejlepších v jednotlivých disciplínách a věkových kategoriích. V rámci akce proběhne i soutěž s názvem „Zazpívej si před plnou Lucernou“. Opět budete moci zažít atmosféru happeningu s názvem "MIA PARADE" ( Karnevaláček), což je průvod městem opět přímo po Václavském náměstí. Budete mít možnost vidět fotografie amatérských i profesionálních fotografů na téma „Tanec jako droga aneb vyfoť to“. Novinkou je také volba MISS MIA.

Na tento festival je nutno se kvalifikovat na některém ze semifinálových kol. Semifinálová kola najdete v kalendáři akcí, letos se konají V Praze, Plzni, Brně, České Skalici, Českých Budějovicích, Otrokovicích a Chebu. Svoje semifinálové kolo si také můžete vyhledat v našem filtru zde .
Poznámka pro rok 2015: Velké pěvecké sbory mohou požádat o vyjímku, je třeba poslat video ukázku emailem .

Disciplíny: zde uvidíte všechny naše disciplíny.NA MIA FESTIVALU UVIDÍTE:
 • MIA DANCE - Mezinárodní finále tanečně aerobikové soutěže. Uvidíte zde přes téměř 100 druhů tance v 15 disciplínách. Více o MIA dance zde
 • MIA VOICE - Pěvecká soutěž s podtitulem „Zazpívej si před plnou Lucernou". Soutěž je otevřena všem, kdo mají rádi zpěv v jakékoliv formě. Soutěž zatím není dělena podle žánru pouze podle počtu zpěváků. Od solových vystoupení přes dua, tria, malé skupinky až po velké sbory. Pěvecký styl není omezen. Bližší o pravidlech a hodnocení MIA voice najdete zde.
 • MIA FOTO - Fotografická soutěž: „Tanec jako droga aneb vyfoť to“. Probíhá od ledna 2015 na facebooku. Vybereme několik finalistů, které vystavíme zde a dále budete moci získat další hlasy. Pravidla najdete zde na stránkách v horním menu. Vyhlášení proběhne zde na MIA festival u Prague Lucerna. Letos bude probíhat ve dvou disciplínách
  • ZÁKLADNÍ DISCIPLÍNA - vyfocení krásy pohybu, radosti z pohybu. Na fotografiích se mohou objevit jakékoliv taneční styly, menší i větší počet tanečníků. Fotografie nesmí mít reklamní charakter. Další pravidla najdete v pravidlech fotografické soutěže zde .
  • LOGOFOTOSOUTĚŽ ( Logofotos) - zde vyfoťte zajímavou fotografii v póze, která znázorňuje
   • logo naší mateřské zakládající organizace Sdružení "Dět fitness aneb sportem proti drogám". Logo najdete zde na stránce dole 3 kolečka fialové, zelené a růžové.
   • Nebo přímo MIA festivalu. Zde nahoře fialové figurky na oranžovém podkladě.
 • MIA PARADE ( PŘEDBĚŽNÝ REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ ) - Nedílnou součástí festivalu bude průvod po Václavském náměstí. Průvodu se může zúčastnit každý zdarma. Vaší kreativitě se meze nekladou, vytvořte si vlastní poutač, vlajku, vemte s sebou svého maskota nebo jinou prezentaci. Pohybové disciplíny - nacvičte si kroky, kterými se budete v karnevaláčku prezentovat. Pokud se nám podaří zajistit povolení pro vozy doprovázející průvod, bude možné vyrobit i alegorický průvod.
 • Více zde : MIA Parade – průvod po městě, který je uspořádán jako výzva všem dětem a mladistvým, aby trávili svůj volný čas raději sportem, zpěvem nebo jinou smysluplnou aktivitou, nežli požíváním alkoholu, kouřením nebo užíváním jiných drog.
 • Trasa : Palác Lucerna → Václavské náměstí → 28. října → Jungmannova → Jungmannovo náměstí → Václavské náměstí → Palác Lucerna.
  Výzva pro Vás : vytvořte pro tento happening, kterého se může zúčastnit kdokoliv, co nejkreativnější prezentaci vaší školy, skupiny, sboru a dalších formací. Ve formě maskota, poutače, trefného vtipného sloganu na téma průvodu, vlajky, loutky, případně tance a zpěvu. Omezením je pouze to, že musíte být schopni danou věc nést vlastní sílou. Z důvodu zajištění dostatečného počtu pořadatelské služby je nutno jen svoji účast před akcí nahlásit ve formuláři k tomu připraveném.
 • DÁLE PŘIPRAVUJEME
 • Průvod po Václavském náměstí s prezentací základních i středních uměleckých škol MIA CREATIVE
 • Soutěž o mini MISS MIA a MISS MIA
 • Pole Battle a školička Pole dance.

PROGRAM MIA FESTIVALU - PODROBNĚ ZDE
 • OTEVÍRACÍ CEREMONIÁL
 • SEMIFINÁLE MIA DANCE - FOR OTHER COUNTRIES ( všechny disciplíny - soutěž je otevřená pro účastníky z okolních zemí kromě Slovenska, zde probíhají samostatná semifinálová kola)
 • FINÁLE MIA DANCE - ICDP - International DANCE CHAMPIONSHIP PRAGUE - Street dance, disco, cheer, majorettes,aerobik, orient, lidové, country, společenské tance
 • FINÁLE MIA VOICE - ISC - International SINGING COMPETITION - soutěž sólových vystoupení i menších i větších sborů více zde
 • MISS MIA a mini MISS MIA
 • MIA FOTO - vernisáž výstavy soutěžních fotografií
 • MIA CREATE
 • MIA PARADE - (KARNEVALÁČEK) – průvod městem v dopoledních hodinách i v době karnevaláčku probíhá soutěžení

JÍDLO : V sálech i okolí je mnoho restaurací v různých cenových relacích. V případě zájmu zajistíme hromadné stravování v místní restauraci.
Pokusíme se domluvit pro české závodníky hromadné ubytování jídlo za výhodnou cenu. V případě zájmu piště bud na email info@miafestival.eu


Ubytování zejména zahraniční účastníci:
pro zahraniční účastníky zajištujeme za speciální cenu ubytování v blízkém hostelu, stravování a vstupenku nebo startovné.
Cena:
 • 2x nocleh a 2x plná penze, vstupenka na všechny 3 dny festivalu, vše za 75 EUR/os.
 • 1x nocleh a 1x plná penze, vstupenka na jeden den festivalu, vše za 40 EUR/os.
Je třeba předem objednat nejlépe do konce února.
Minimální počet skupinky 5 lidí. Záloha 300 EUR.
V pozdějším termínu je objednávku nutno předem konzultovat. REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ DOPRAVA
 • Akce se koná v centru města, které je velmi dobře propojeno s okolím, jak automobilovou dopravou, tak MHD i vlakem. Zastávky jakékoliv dopravy jsou v bezprostřední blízkosti. 5 minut od Václavského náměstí je Hlavní vlakové nádraží. Jsou zde i zastávky všech tras metra.
 • Městká hromadná doprava v Praze jízdné : http://www.dpp.cz/jizdne-na-uzemi-prahy/
Ocenění : v hodnotě přes 15000 eur

Poháry adekvátní velikosti, na zakázku vyráběné medaile, diplom pro každého účastníka plus pro tým, certifikáty pro trenérky, prestižní samolepku pro klub, umístění na plakátu vítězů, cena sympatie - šperk s logem soutěže, banner vítěznému týmu. A další ceny věnované sponzory.NOVINKY PRO TENTO ROK :
 • Grafický návrh na finálový diplom nám bude dělat grafické studio z U.S.A. Dvisual studio z Texaského DallasFTW
 • Připravujeme nový vzhled hlavní stage konzultujeme se zkušenou scénografkou.
 • Opět vytváříme nový jedinečný návrh na semifinálové a finálové medaile, které necháváme razit.
 • Do pěvecké disciplíny budeme tentokráte zvát i pěvecké sbory, k tomuto účelu jsme pronajali také Lucerna Music bar. S tím souvisí i to, že jak se nám soutěž rozšiřuje, bylo nutné vytvořit nové názvosloví MIA VOICE - pěvecká část soutěže a MIA DANCE – taneční část soutěže.
 • Otevřeli jsme pro Vás několik nových semifinálových kol. Připomínáme, že se můžete zúčastnit i více z nich.
 • Nově bude semifinálové kolo v zahraničí nejen v Ruském Niznim Tagilu, ale také v Chorvatském Zagrebu a navázali jsme i spolupráci s kluby ze Srbska a Rakouska.

16th EDITION OF MIA FESTIVAL, PRAGUE

Following the experience last year, we have opted again for a highly reputable site in central Prague: Lucerna Palace in Wenceslas Square. The site offers convenient access to both Czech and foreign participants, both with the public transport and the train, as Lucerna Palace is within 3 minutes' walking distance from the Prague's Main Station. This time, the competition will be complemented with a programme of cultural events. You may also watch a new event, Pole Dance, here. At the weekend, the top of the best will compete in particular disciplines in particular age categories. "Sing a Song in Full Lucerna Palace”. Once again, you may enjoy the happening mood of “MIA Parade”, a carnival parade right in the Wenceslas Square. You may view the photographs by both hobby and professional photographers styled to the central topic, “Dance as a Drug, or Take Your Snap”. A novelty is the pageant for Miss MIA.

Participants need to qualify for the festival in a semi-final round. On of them is in Friday 22.5.2015 at same place as is finaly. information about semifinal for other countries here
Due to the enormous interest, 4 stages have been booked for the 2015 edition: Large Hall, Cinema Hall, Marble Hall, and Lucerna Music Bar. Thus, the event will be held on total 4 stages.
Disciplines: Check out all our disciplines here.
The open competitions are: MIA Dance, MIA Voice, and MIA Photo.

ADDITIONAL EVENTS
 • MIA PARADE - A parade in Wenceslas Square, complemented with MIA Creative, a presentation of primary and secondary schools of art.
 • Pageant for Mini Miss MIA and Miss MIA
 • Pole Battle, pole dance course.

WATCH AT MIA FESTIVAL:

MIA DANCE - International finals for aerobic or dancing, GROUPS (9-30 members, 24 plus members), SMALL GROUP (4-8 members), Cup contest (solo, pair, trio dancing). The top of the best will compete in particular disciplines in particular age categories.

MIA VOICE - A singing contest with a slogan, “Sing a Song in Full Lucerna Palace”. The competition is open to everybody enjoying any form of singing. No style categories have been defined yet, only categories based on the singer count: solo performances, duos, trios, small groups, large choirs. No limitations apply to singing styles. For detailed information, please check the application forms here, at MIA Voice Finals.

MIA PHOTO - a photographic contest. “Dancing like a Drug, or Take Your Snap”. Held on Facebook since January 2015. We will select several contestants for the final round, to be exhibited here, and you may win extra votes. The rules can be found here on this website, in the top menu. The winner announcement will be made here at MIA Festival, at Lucerna Palace in Prague. It will be held in two disciplines this year.
 • STANDARD DISCIPLINE: capturing the beauty and joy of movements. The photos may feature any dance style, regardless of dancer count. The photos may not be promotional in nature. Additional rules can be found in the rules of the photographic contest here:
 • LOGO PHOTO CONTEST: take an interesting photo of a pose symbolizing:The logotype of our parent association, “Fitness Children alias Sports against Drugs”. You can find the logo at the bottom of this screen, 3 circles, in purple, green, and pink. Or, directly the MIA Festival logo at the top of the window, purple figures against an orange background.

MIA PARADE - As its integral part, the Festival will also feature a traditional happening, the carnival parade in Wenceslas Square. Anyone can take part in the parade, free of charge. No limits apply to your creativity: design your own banner, flag, take your mascot with you, choose a different presentation. For physical disciplines, practise the steps you will use to present yourself in the carnival parade. If we manage to ensure permits for vehicles, floats will be included in the parade.
Once again, the MIA Parade happening is awaiting you: a parade conceived as an appeal to all children and teenagers to spend their time doing sports, singing and taking on other meaningful activities, rather than drinking alcohol, smoking and abusing other drugs.
 
Route: Lucerna Palace  → Wenceslas Square  → 28. října Street→ Jungmannova Street → Jungmann Square → Wenceslas Square → Lucerna Palace.
 
The challenge for you: anyone can join the happening, so design the most creative presentation for your school, band, troupe or other formation. It can be a mascot, a banner, a witty fitting slogan apt for the parade topic, a flag, a puppet, a dance or a song. The only restriction is that you must be able to carry the object yourselves. In order to ensure a sufficient number of parade stewards, you are required to report your participation in advance using the relevant form.


Programme for MIA Festival: additional details are available here.
 • OPENING CEREMONY
 • MIA Dance Semi-finals - For other countries (all disciplines, the competition is open to all participants from surrounding countries except for Slovakia, where the semi-final rounds are held separately)
 • Finals for MIA Dance - IDCP (International Dance Championship Prague): street dance, disco, cheer, majorettes, aerobics, oriental, traditional folk, country, ballroom dances.
 • Finals for MIA Voice - ISC (International Singing Competition) - solo performances, small bands, large choirs. More details here
 • Miss MIA and Mini Miss Mia
 • MIA Photo - preview of exhibits for photographic contest
 • MIA Create


NOVELTIES FOR THIS YEAR:
The layout of the finals award will be done for us by a US graphic design studio, Dvisual studio from Dallas FTW, Texas.
The new style for the main stage is under preparation, an experienced scenographer is consulted.
A new unique design is under preparation again for the medals to be minted for the semi-finals and finals.
This time, choirs will be invited to join the competition, and Lucerna Music bar has been rented for that purpose. This is also related to the need, now that the competition has extended, to put forward new names, MIA Voice (singing competition) and MIA Dance (dancing competition).
Several new semi-final rounds have been scheduled for you. Just to remind you, you are free to take part in more than one of those.
As a novelty, the foreign semi-finals will be held not just in Nizhny Tagil, Russia, but also in Zagreb, Croatia; we have also established contacts to clubs from Serbia and Austria.


Accommodation
Accommodation for foreign participants:
a special deal has been made with a nearby hostel for accommodation and meals for foreign participants.
Price:
 • 2 nights and 2 full boards, pass for all 3 festival days, at total € 75 per person.
 • 1 night and 1 full board, pass for 40 festival day, at total € 40 per person.
Bookings must be made in advance, best before end of February.The minimum group size is 5 persons. Deposit € 300.For late bookings, please consult your order first. REGISTRATION FORM IS HERE

Transport
The event is held in the city centre, with good accessibility from outside, by coaches, public transport and trains. There are stops and stations in the immediate vicinity. Prague's Main Station is just 5 minutes away from Wenceslas Square. All underground lines have stations nearby.


For fares in Prague public transport, go to http://www.dpp.cz/jizdne-na-uzemi-prahy/

Awards: worth over € 15,000 in total:
Cups in adequate sizes, custom-made medals, award certificates for each participant apart from the team certificate, coach certificates, prestigious sticker for club, placement in the winner poster, audience award, jewel with the competition logotype, banner for winning team, and additional prizes funded by sponsors.


A new registration procedure applies. On this website, you must do this:
 • First set up a coach profile, list all the children who are your club visitors and may take part in our competition, along with their birthdates. You may add more children to your profile (once logged in, click “Profile” on the top).
 • After that, select an event in the event schedule that you want to register for. Fill in the application for a specific choreography. The system will then send you an email specifying the amount you must pay. You may also check if your application is listed for the specific event, and you are free to modify the entry until 48 hours before the event. If such a modification results in a different class placement (owing to, e.g., changes in average age due to changing lineup), the rearrangement will be done automatically by the system.
 • After that, the system will calculate the birthdate(s), and based on your applications, starting orders will be arranged. Based on the rules of DF in the starting order, competition jurors will provide their rates online. After that, the main juror will confirm the score publication.
 • The semi-final round “For other countries” is held on the same site and on day as the finals. The semi-finals are held on Friday and Saturday, the finals are held on Sunday.
 • All listed events can be held here to qualify for the finals

GERMANY

DER 16. JAHRGANG DES MIA FESTIVALS PRAG

Nach den Erfahrungen vom letzten Jahr wählten wir wieder den Prestigebereich im Zentrum von Prag aus, Palast Lucerna am Wenzelsplatz. Der Ort ist sehr leicht für die in- und ausländischen Teilnehmer erreichbar, so mit dem öffentlichen Stadtverkehr wie auch mit Zug, da der Palast Lucerna ist 3 Gehminuten vom Hauptbahnhof entfernt. Dieses Mal werden wir den Wettbewerb mit einem Kulturprogramm kombinieren. Auch hier können Sie eine Neuheit unter unseren Kategorien, „Pole Dance”. Während des Wochenendes werden die Besten unter Besten miteinander in den einzelnen Disziplinen und Altersklassen wetteifern. „Sing mal vor der vollen Lucerna.” Wieder können Sie die Atmosphäre des Happenings "MIA Parade" (Karnevalsumzug) erleben,was eigentlich ein Umzug unmittelbar auf dem Wenzelsplatz ist. Sie werden die Möglichkeit haben, die Fotos von Amateurfotografen sowie auch Profis zum Thema „Tanz wie Droge, oder mach ein Bild davon”. Eine weitere Neuheit ist auch die Wahl einer Miss MIA.​


Zum Festival muss man sich in einer Halbfinalrunde qualifizieren. Die Halbfinalrunden sind dem Veranstaltungskalender zu entnehmen.Halbfinale MIA Dance - FOR OTHER COUNTRIES (alle Disziplinen - der Wettbewerb ist zugänglich für Teilnehmer aus anderen Ländern außer der Slowakei, wo sich eigene Halbfinalrunden stattfinden)
 • Disziplinen: hier finden Sie alle Disziplinen.
 • Die ausgeschriebenen Wettbewerbe: MIA Dance, MIA Voice, MIA Foto.

BEI MIA FESTIVAL ZU SEHEN:

Aufgrund des enormen Interesses wurden bereits 4 Bühnen für den Jahrgang reserviert: der Große Saal, der Kinosaal, der Marmorsaal und Lucerna Music Bar. Daher wird das Programm insgesamt auf 4 Bühnen stattfinden.
 • MIA Dance - das Internationalfinale für Aerobic-Wettbewerb. GROUPS (9-30 und 24 und mehr Mitglieder), SMALL GROUP (Gruppe 4-8 Mitglieder) und Wettbewerb UM POKAL (Solo, Duo, Trio). Hier treffen sich die Besten in einzelnen Disziplinen und Niveaus.Die gesamte Veranstaltung wird auf zwei getrennten Bühnen stattfinden. Hier finden Sie fast 100 Tanzarten in 15 Disziplinen.Die Regeln sind hier.
 • MIA Voice -Gesangswettbewerb mit dem Slogan „Sing mal vor der vollen Lucerna”. Der Wettbewerb ist offen für alle, die Gesang in irgendeiner Form genießen. Der Wettbewerb ist bisher nicht nach Genre gegliedert, nur nach der Anzahl der Sänger: Von Soloauftritten, über Duos, Trios, kleine Gruppen bis zu großen Chören. Der Gesangsstil ist nicht beschränkt. Weitere Informationen finden Sie hier. Die Anmeldeformulars sind hier - für das Finale MIA Voice.
 • MIA-Foto- Fotowettbewerb: „ Tanz wie Droge, oder mach ein Bild davon.” Er läuft vom 1. Januar 2015 auf Facebook. Wir wählen einige Finalisten, die hier ausstellt werden, und danach können sie weitere Stimmen erhalten. Die Regeln finden Sie hier auf der Website in der oberen Menüleiste. Die Bekanntgabe der Preisträger erfolgt hier bei MIA Festival Prague in Palast Lucerna. In diesem Jahr läuft er in zwei Disziplinen:
 • Grunddisziplin: Aufnahme der Bewegungsschönheit und Bewegungsfreude Auf den Fotos können alle Tanzstile, kleinere oder größere Anzahlen von Tänzer erscheinen. Die Fotos dürfen keinerlei Werbecharakter haben. Zusätzliche Regeln finden Sie in den Gesamtregeln für den Fotowettbewerb.
 • Logo-Fotowettbewerb (Logofotos) -hier gehören interessante Fotos in einer Pose, die folgendes darstellt:
 • Das Logo unserer Gründerorganisation, des Vereins „Kinder Fitness oder mit Sport gegen Drogen". Das Logo ist dieser Seite zu entnehmen: 3 Zirkel - violett,grün und rosafarbig.
 • Oder direkt das Logo des MIA Festivals, hier oben zu entnehmen: lila Figuren gegen den orangefarbenen Hintergrund.
 • MIA PARADE Karnevalsumzug - ein untrennbarer Teil des Festivals ist der Karnevalsumzug auf dem Wenzelsplatz. Jeder kann am Umzug teilnehmen. Ihrer Kreativität sind keine Grenzen gesetzt, schaffen Sie Ihr eigenes Banner, Fahne, nehmen Sie Ihr Maskottchen mit, oder präsentieren Sie sich auf eine andere Weise. Bei körperlichen Disziplinen üben die Schritte, mit denen Sie sich im Karnevalsumzug präsentieren können. Falls wir eine Genehmigung für Begleitwagen erhalten, können wir auch Karnevalswagen erstellen. REGISTRATION FORM MIA PARADE


Programm des MIA Festivals - ausführliche Angaben finden Sie hier.
 • ERÖFFNUNGSFEIER
 • Halbfinale MIA Dance - FOR OTHER COUNTRIES (alle Disziplinen - der Wettbewerb ist zugänglich für Teilnehmer aus anderen Ländern außer der Slowakei, wo sich eigene Halbfinalrunden stattfinden)
 • Finale MIA Dance - IDCP (International Dance Championship Prague): Street Dance, Disco, Cheer, Majorettes, Aerobik, Orient, Volkstänze, Country, Gesellschaftstanz .....
 • Finale MIA Voice - ISC (International Singing Competition) - Wettbewerb von Soloauftritten sowie auch kleineren oder größeren Gruppen, mehr darüber hier.
 • MIA Foto - Vernissage der Ausstellung von Wettbewerbsfotos
 • MIA Create
 • MIA Parade -(Karnevalsumzug) Umzug auf den Stadtstraßen vormittags. Der Wettbewerb läuft auch während des Karnevalsumzugs.

WEITER IN VORBEREITUNG
Pole Battle und Pole Dance Schule
Miss MIA und Mini Miss MIA


NEUHEITEN FÜR DIESES JAHR:
 • Die grafische Gestaltung des Diploms für das Finale wird von Dvisual, einem Grafikstudio aus Dallas FTW, Texas, USA, vorgenommen.
 • Wir bereiten einen neuen Look für die Hauptbühne vor - er wird mit einer erfahrenen Bühnenbildneerin besprochen.
 • Wieder gestalten wir einzelartige Entwürfe für Medaillen für das Halbfinale und Finale, die wir prägen lassen.
 • Zu diesem Mal werden zur Gesangdisziplin auch Chöre eingeladen, dazu wurde von uns auch Lucerna Music Bar reserviert. Damit verbunden ist auch die neue Benennung infolge der Erweiterung des Wettbewerbs: MIA Voice für den Gesangteil und MIA Dance für den Tanzteil des Wettbewerbs.
 • Mehrere Halbfinalruden wurde für Sie eröffnet. Nur als Erinnerung, Sie dürfen an mehreren davon teilnehmen.
 • Dieses Mal findet die Halbfinalrunde im Ausland nicht nur in Nischni Tagil (Russland) statt, sondern auch in Zagreb (Kroatien), und wir begannen Zusammenarbeit auch mit Klubs aus Serbien und Österreich.

Preise:
 • Pokale in einer entsprechenden Größe
 • Medaillen geprägt auf Maß
 • Diplom für jeden Teilnehmer, zusätzlich ein Diplom für das Team
 • Zertifikate für Trainer/Lehrkräfte
 • Prestigeaufkleber für den Klub
 • Platzierung auf dem Gewinnerplakat, Sympathiepreis
 • Schmuck mit dem Logo des Wettbewerbs
 • Banner für das Gewinnerteam
 • Und zusätzliche Preise als Geschenk der Sponsoren.

Unterkünfte für ausländische Teilnehmer:
für ausländische Teilnehmer wird Unterkunft und Verpflegung zu einem Sonderpreis in einer nahen Herberge.
Preis:
 • 2x Übernachtung und 2x Vollpension, Festivalkarte für alle 3 Tage des Festivals, gesamt 75 € /Person.
 • 1x Übernachtung und 1x Vollpension, Festivalkarte für 40 Festivaltag, gesamt 40 € /Person.
Die Buchung muss in voraus erfolgen, am besten bis Ende Februar.Die Mindestgröße einer Gruppe ist 5 Personen. Vorauszahlung 300 €.Bei späteren Buchungen bitte zuerst unter info@miafestival.eu konsultieren. REGISTRATION FORM Verpflegung/Unterkunft

Anmerkungen:
Ein neues Meldesystem - auf dieser Webseite ist folgendes zu machen:
Zuerst ein Profil für den Trainer/Lehrkraft schaffen. Hier sind alle Kinder einzugeben, die Ihren Klub besuchen und möglicherweise zum Wettbewerb kommen, zusammen mit ihrem Geburtsdatum. Kinder können auch später Ihrem Profil zugefügt werden (wenn eingeloggt, finden Sie „Profil” oben auf der Leiste).
Danach wählen Sie im Kalender die Veranstaltung, wo Sie sich registrieren wünschen. Hier füllen Sie ein Anmeldeformular für eine konkrete Choreographie aus. Nachstehend wird vom System an Sie eine E-Mail geschickt, mit dem von Ihnen zu zahlendem Betrag. Sie können auch selbst prüfen, ob Ihre Anmeldung bei der konkreten Veranstaltung erscheint. Die Anmeldung darf bis zu 48 Stunden vor Anfang des Wettbewerbs editiert werden. Falls durch die Änderung eine Umgruppierung verursacht ist (z.B. infolge des geänderten Durchschnittsalters oder Anzahl der Kinder in einer Choreographie), wird die Choreographie vom System automatisch umgruppiert.
Nachstehend wird vom System selbst das Geburtsdatum berechnet und aufgrund der Anmeldungen eine Teilnehmerliste zusammengestellt. Nach den DE-Wettbewerbsregeln werden die Preisrichter online entscheiden. Danach werden die Ergebnisse vom Hauptrichter zwecks Veröffentlichung bestätigt.

POLISH

16 edycja MIA FESTIVAL Praga

Po zeszłorocznym doświadczeniu zdecydowaliśmy się ponownie na bardzo prestiżowe pomieszczenia w centrum Pragi - sale Pałaca Lucerna w centrum Pragi, przy Placu Wacława. Miejsce to jest bardzo dobrze dostępne dla uczestników z Czech i zagranicy korzystających tak samo z usług komunikacji miejskej, jak i z pociągów, bo Pałac Lucerna znajduje się 3 minuty od praskiego dworca głównego idąc pieszo. Tym razem połączymy rywalizację z programem kulturalnym. Tu też można zobaczyć jedną z naszych nowszych kategorii, „pole dance”. Podczas weekendu rywalizować z sobą będą najlepsi z najlepszych w poszczególnych dyscyplinach i kategoriach wiekowych. „Zaśpiewaj sobie przed pełną Lucerną”. Ponownie będzie można doświadczyć atmosfery happeningu „MIA PARADE” (pochód karnawałowy), w formie pochodu w mieście, bezpośrednio na Placu Wacława. Będziesz miał okazję zobaczyć zdjęcia amatorskich i profesjonalnych fotografów na temat „Taniec jak narkotyk, czyli zrób zdjęcie”. Nowością jest również wybór Miss MIA.


Na Festiwal należy zakwalifikować się z którejś z rund półfinałowych. Rundy półfinałowe znajdziesz w kalendarzu wydarzeń. Swoją rundę półfinałową możesz również wyszukać. For other countries (wszystkie dyscypliny - konkurs jest otwarty dla wszystkich uczestników z okolicznych krajów z wyjątkiem Słowacji, gdzie odbywają się samodzielne rundy półfinałowe.


Ze względu na ogromne zainteresowanie już zarezerwowaliśmy na 2015 r. 4 sceny: Wielką salę, Salę kinową, Salę marmurową oraz Lucerna Music Bar. Razem można będzie oglądać program na 4 scenach.

Dyscypliny: tu zobaczysz wszystkie nasze dyscypliny.
Ogłoszone konkury: MIA DANCE, MIA VOICE, MIA FOTO.

NA MIA FESTIWALU ZOBACZYSZ:
MIA DANCE - międzynarodowy finał konkursu w taerobiku, GROUPS (zespoły 9-30 członków i od 24 członków wzwyż), SMALL GROUP (grupki 4-8 osób) oraz konkurs O PUHAR (solo, duo, trio). Spotka się tu czołówka w podanych dyscyplinach i poziomach.
MIA VOICE- konkurs piosenkarski z podtytułem „Zaśpiewaj sobie przed pełną Lucerną”. Konkurs jest przeznaczony dla wszystkich, którzy lubią śpiew w jakiejkolwiek formie. Na razie nie dokonano podziału na gatunki muzyczny, tylko według liczby wokalistów: od występów solowych przez duety, tria , małe grup po wielkie chóry. Brak ograniczeń odnośnie stylu interpretacji. Bliższe dane znajdziesz tutaj, zgłoszenia tutaj - do finału MIA Voice.
MIA FOTO - konkurs fotograficzny: „Taniec jak narkotyk, czyli zrób zdjęcie”. Toczy się od stycznia 2015 r. na Facebooku. Wybierzemy kilka finalistów, których zaprezentujemy tu, i następnie można będzie zdobywać kolejne głosy. Regulamin znajduje się na tej witrynie w górnym menu. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się tutaj podczas MIA Festival Prague w Pałacu Lucerna. W tym roku odbędzie się w dwóch dyscyplinach:
DYSCYPLINA PODSTAWOWA - ujęcie piękna ruchu, zachwycenia ruchem. Na zdjęciach mogą pojawić się wszelkie style tańca, mniejsze lub większe liczby tancerzy. Zdjęcie nie powinny mieć charakteru reklamowego. Kolejne reguły zawiera regulamin konkursu fotograficznego, tutaj:
LOGO FOTO KONKURS (Logofotos) - zrób interesujące zdjęcie pozycji, która przedstawia:
- logo naszego stowarzyszenia założycielskiego, „Dzieci fitness, czyli sportem przeciwko narkotykom”. Logo można znaleźć tutaj na dole tej witryny: 3 kółka - fioletowe, zielone i rużowe.
- lub bezpośrednio logo MIA Festiwalu (u góry witryny, fioletowe postacie na pomarańczowym tle.
MIA PARADE - POCHÓD KARNAWAŁOWY - nierozdzielną część festiwalu stanowi pochód karnawałowy po Placu Wacława. Wszyscy mogą wziąć udział bezpłatnie. Brak ograniczeń dla kreatywności: zaprojektuj swój sztandar, flagę, weź z sobą swoją maskotkę lub inną formę prezentacji. W dyscyplinach fizycznych przećwicz kroki, którymi będziesz się prezentował w pochodzie karnawałowym. Jeśli uda nam się zdobyć pozwolenie dla pojazdów towarzyszących, to można będzie zaprojektować pochód z wozami karnawałowymi.


PROGRAM MIA FESTIWALU - szczegółowe informację znajdują się tutaj
CEREMONIA OTWARCIA
PÓŁFINAŁ MIA Dance - For other countries (wszystkie dyscypliny - konkurs jest otwarty dla wszystkich uczestników z okolicznych krajów z wyjątkiem Słowacji, gdzie odbywają się samodzielne rundy półfinałowe.
• FINAŁ MIA Dance IDCP (International Dance Championship Prague): street dance, disco, cheer, majorettes, aerobics, orient, ludowe, country, tańce towarzyskie
FINAŁ MIA Voice - ISC (International Singing Competition): konkurs występów solowych, w mniejszych grupach lub dużych chórach. Więcej tutaj:
Miss MIA i Mini Miss MIA
MIA FOTO - wernisaż wystawy zdjęć konkursowach
MIA TWORZENIE
MIA Parade (pochód karnawałowy) - pochód w mieście w godzinach dopołudniowych. Konkursy odbywają się też podczas pochodu karnawałowego

PONADTO PRZYGOTUJEMY
 • Pochód na Placu Wacława z prezentacją podstawowych i średnich szkół artystycznych MIA CREATIVE
 • Konkurs Mini MIss i MIss MIA
 • Pole Battle i szkoła pole dance.


TEGOROCZNE NOWOŚCI:
 • Projekt graficzny dyplomu finałowego dostarczy studio graficzne Dvisual z Dallas FTW, stan Texas, USA.
 • Przygotowujemy nowy styl sceny głównej, prowadząc konsultacje ze znaną scenografką.
 • Ponownie przygotujemy projekt medali półfinałowych i finałowych, których wybicie zamawiamy.
 • Do udziału w dyscyplinach wokalistycznych tym razem zapraszamy też chóry, z tego właściwie powodu wynajmujemy też Lucerna Music Bar. W związku z tym i z poszerzeniem konkursu potrzebne było stworzenie nowej nazwy - MIA Voice (część wokalistyczna) i MIA Dance (część taneczna).
 • Nowość stanowi zagraniczna runda półfinałowy nie tylko w rosyjskim Niżnim Tagile, lecz też w chorwackim Zagrzebiu; nawiązaliśmy stosunki też z klubami ze Serbii i Austrii.

Wyżywienie,Zakwaterowanie
Zakwaterowanie dla uczestników zagranicznych:
dla zagranicznych uczestników, oferujemy specjalne ceny zakwaterowania i wyżywienia w pobliskim hostelu.
 • 2x nocleg i 2x pełne wyżywienie, bilet na wszystkie 3 dni festiwalu, wszystko za 75 € na osobę.
 • 1x nocleg i 1x pełne wyżywienie, bilet na 1 dzień festiwalu, wszystko za 40 € na osobę.
Należy rezerwować z wyprzedzeniem, najlepiej do końca do końca lutego.
Minimalna liczebność grupy to 5 osób. Depozyt 300 €.
W razie poterminowych rezerwacji należy uprzednio skonsultować zamówienie.

Transport
Impreza odbędzie się w centrum miasta z dobrym połączeniem z okolicą, dla samochodów, komunikacji miejskiej i pojazdów. Przystanek i stacje wszystkich rodzajów transportu znajdują się w bezpośrednim sąsiedztwie. 5 minut od Placu Wacława znajduje się Dworzec główny kolei. Są tu też stacje wszystkich tras metra.
Taryfy zakładu komunikacji miejskiej w Pradze: http://www.DPP.cz/jizdne-na-uzemi-Prahy/

Uwaga

Nagrody: o wartości powyżej 15.000 €
Puchary o odpowiedniej wielkości, medale wybite na zamówienie, dyplom dla każdego uczestnika łącznie z jednym dla zespołu, certyfikaty dla instruktorów, prestiżowa naklejka dla klubu, zamieszczenie na afiszy zwycięzców, nagroda sympatii, klejnot z logiem konkursu, sztandar dla zwycięskiego zespołu I nagrody dodatkowe zafundowane przez sponsorów.


Nowy system zgłaszania się - na tej witrynie należy:
 • Najpierw stworzyć profil instruktora, w nim podać wszystkie dzieci zajmujące się w Twoim klubie, które możliwie przyjadą na nasz konkurs, wraz z ich datą urodzenia. Dzieci można też dodatkowo wpisać, logując się do swego profilu (po zalogowaniu pojawi się u góry pozycja PROFIL).
 • Następnie wybrać sobie w w planie imprez konkretną imprezę, na którą chcesz się zarejestrować. Wypełnij tam zgłoszenie na konkretną choreografię. Następnie system wyśle do Ciebie wiadomość z kwotą, którą należy uregulować. Możesz też sam(a) sprawdzić, czy Twoje zgłoszenie zostało wyświetlone. Zgłoszenie można edytować w okresie do 48 godzin przed rozpoczęciem konkursu. Jeżeli zmiany spowodują konieczność przeniesienia do innej kategoii (wobec zmiany średniego wieku, liczby dzieci w choreografii), to system dokona automatycznej zmiany kategorii.
 • Następnie system sam obliczy datę urodzenia i na podstawie zgłoszeń wygeneruje listę startową. Zgodnie z regulaminem konkursów DF na tej liście startowej będą konkursy rozstrzygać jurorzy online. Ostatecznie główny juror zatwierdzi publikację wyników.


CROATIA

16. FESTIVAL MIA, PRAG

Ponukani prošlogodišnjim iskustvom, ponovo smo odabrali prestižnu lokaciju u centru Praga: Palaču Lucerna na Vaclavskom trgu. Ova je lokacija lako dostupna kako češkim, tako i inozemnim sudionicima (javnim prijevozom i vlakom) budući da je Palača Lucerna udaljena 3 minute hoda od glavnog praškog kolodvora. Ovoga puta natjecanje će biti dopunjeno programom kulturnih događanja. Također ćete moći pogledati novi događaj,”Pole dance” Vikendom će se najbolji sudionici natjecati u pojedinim disciplinama u određenim dobnim kategorijama. "Zapjevate pred punom Palačom Lucerna”. Ponovno ćete moći uživati u atmosferi događanja “MIA PARADE”, karnevalskoj povorci na samom Vaclavskom trgu. Moći ćete razgledati fotografije amaterskih i profesionalnih fotografa na središnju temu: “Ples kao droga ili snimite svoju fotografiju”. Novost je natjecanje za Miss MIA.

Sudionici se moraju kvalificirati za festival u polufinalnom krugu. Polufinalni krug FOR OTHER COUNTRIES “Za druge države” održava se na istoj lokaciji i na isti dan kao i finale. Polufinale se održava u petak i subotu, a finale se održava u nedjelju.

Zbog ogromnog interesa, za festival 2015. osigurane su 4 pozornice: Velika dvorana, Kinodvorana, Mramorna dvorana i Lucerna Music Bar. Na taj način, događaj će se održati na ukupno 4 mjesta.

Discipline: ovdje provjerite sve naše discipline.
Otvorena natjecanja su: MIA DANCE, MIA VOICE i MIA FOTO.

PONADTO PRZYGOTUJEMY
• Pochód na Placu Wacława z prezentacją podstawowych i średnich szkół artystycznych MIA CREATIVE
• Konkurs Mini MIss i MIss MIA
• Pole Battle i szkoła pole dance.

NA FESTIVALU MIA POGLEDAJTE:

MIA DANCE – međunarodno finale aerobic plesa, GRUPE (9-30 članova, starijih od 24 godine), MALA GRUPA (4-8 članova), natjecanje Kup (pojedinačni ples, ples u paru, ples u troje). Najbolji sudionici natjecat će se u pojedinim disciplinama u pojedinim dobnim kategorijama.Cijeli događaj održat će na dvije zasebne pozornice. Na 15 događaja moći ćete pogledati preko 100 vrsta plesova. U nastavku se nalaze pravila.
MIA VOICE - pjevačko natjecanje pod sloganom: “Zapjevajte pred punom Palačom Lucerna”. Natjecanje je otvoreno za sve koji uživaju i bilo kojem obliku pjesme. Još nisu utvrđene kategorije vezane uz stil, već samo kategorije temeljene na broju pjevača: pojedinačni nastupi, dueti, tri nastupi, male grupe, veliki zborovi. Ne postoje ograničenja vezana uz stilove pjevanja. Za podrobnije informacije, molimo da provjerite obrasce za prijavu u nastavku, u finalu MIA Voice.
MIA FOTO - fotografsko natjecanje: “Ples kao droga ili snimite svoju fotografiju”. Održava se na Facebooku od siječnja 2015. Za završni krug odabrat ćemo nekoliko natjecatelja koji će biti ovdje predstavljeni, a moguće je osvojiti dodatne glasove. Pravila se nalaze na ovoj internetskoj stranici, u gornjem izborniku. Pobjednik će biti objavljen ovdje na festivalu MIA u Palači Lucerna u Pragu. Ove godine, održat će se u dvije discipline.dyscyplinach:
STANDARDNA DISCIPLINA: fotografiranje ljepote i radosti pokreta. Fotografije mogu prikazivati bilo koju vrstu plesa, neovisno o broju plesača. Fotografije ne smiju imati promotivni karakter. Dodatna pravila nalaze se u pravilima fotografskog natjecanja u nastavku:
LOGO FOTO NATJECANJE: snimite zanimljivu fotografiju poze koja simbolizira:
logotip našeg matičnog udruženja, “Fitness djeca ili Sportom protiv droge”. Logotip se nalazi na dnu ovog zaslona, 3 kruga ljubičaste, zelene i ružičaste boje.
logotip Festivala MIA na vrhu prozora, ljubičaste figure na narančastoj podlozi.
MIA PARADE -KARNEVALSKA POVORKA – kao sastavni dio festivala, održat će se tradicionalni događaj, karnevalska povorka na Vaclavskom trgu. Svi mogu besplatno sudjelovati u povorci. Ne postoje ograničenja vezana uz Vašu kreativnost: dizajnirajte svoj oglas, zastavu, ponesite sa sobom svoju maskotu, odaberite različitu prezentaciju. U fizičkim disciplinama, vježbajte korake kojima ćete se predstaviti u karnevalskoj povorci. Ako uspijemo osigurati dozvole, u povorci će sudjelovati i vozila

DODATNA DOGAĐANJA
Povorka na Vaclavskom trgu koju nadopunjuje MIA CREATIVE, predstavljanjem osnovnih i srednjih umjetničkih škola.
Natjecanje za Mini Miss MIA i Miss MIA
Pole Battle, tečaj poljskog plesa.

PROGRAM FESTIVALA MIA: više detalja dostupno je ovdje.
 • SVEČANOST OTVARANJA
 • POLUFINALE MIA DANCE – za ostale države FOR OTHER COUNTRIES (sve discipline, natjecanje je otvoreno za sve sudionike iz susjednih država osim Slovačke, gdje se polufinalni krugovi natjecanja održavaju zasebno)
 • FINALE MIA DANCE - IDCP (Međunarodno prvenstvo u plesu, Prag): ulični ples, disco, navijanje, mažoretkinje, aerobic, orijentalni ples, tradicionalni narodni ples, country, standardni plesovi.
 • FINALE MIA VOICE - ISC (Međunarodno pjevačko natjecanje) – solo izvedbe, male skupine, veliki zborovi. Više detalja u nastavku
 • Miss MIA i Mini Miss MIA
 • MIA FOTO – pregled eksponata za fotografsko natjecanje
 • MIA CREATE
 • MIA PARADE (karnevalska povorka): ulična povorka u prijepodnevnim satima; natjecanja traju tijekom održavanja povorke.

NOVOSTI ZA OVU GODINU:
 • grafički izgled uvjerenja za nas će izraditi američki studio grafičkog dizajna, Dvisual studio iz Dallasa FTW, Teksas.
 • u pripremi je novi izgled glavne pozornice prilikom kojeg se konzultiramo s iskusnim scenografom.
 • u pripremi je novi jedinstveni dizajn medalja za polufinale i finale.
 • ovoga puta, na natjecanje će biti pozvani i zborovi, te je u tu svrhu unajmljen Lucerna Music bar. Proširena natjecanja donijela su i potrebu za novim nazivima MIA VOICE (pjevačko natjecanje) i MIA DANCE (plesno natjecanje).
 • za Vas je pripremljeno nekoliko novih polufinalnih krugova. Podsjetit ćemo Vas da možete sudjelovati u nekoliko krugova.
 • novost je da se inozemno polufinale neće održavati samo u Nizhny Tagilu u Rusiji, nego također i u Zagrebu, Hrvatska; također smo ostvarili kontakte s klubovima u Srbiji i Austriji.

NAGRADE:
 • ukupna vrijednost veća od 15.000 EUR
 • pokali odgovarajućih veličina
 • ručno izrađene medalje
 • uvjerenja za svakog sudionika pored grupnog uvjerenja
 • uvjerenja za trenere
 • prestižna naljepnica za klub
 • smještaj na pobjedničkom posteru
 • nakit s logotipom natjecanja
 • natpis za pobjednički tim
 • dodatne nagrade sponzora.


SMJEŠTAJ ZA INOZEMNE SUDIONIKE:
s obližnjim hotelom ostvaren je posebni aranžman za smještaj i obroke za inozemne sudionike.
Cijena:
 • 2 noći i 2 puna pansiona, ulaznica za sva 3 dana festivala, ukupno 75 EUR po osobi.
 • 1 noć i 1 puni pansion, ulaznica za 1 dan festival, ukupno 40 EUR po osobi.
Rezervacije je potrebno izvršiti unaprijed, najbolje prije kraja veljače.Grupa broji minimalno 5 osoba. Depozit 300 EUR.Za naknadno izvršene rezervacije molimo da prvo kontaktirate sljedeću adresu e-pošte: info@miafestival.eu
REGISTRATION FORM


Prijevoz
Događaj se održava u središtu grada i lako mu se može pristupiti autobusima, javnim prijevozom i vlakovima. Stanice se nalaze u neposrednoj blizini, a Glavni kolodvor u Pragu udaljen je samo 5 minuta od Vaclavskog trga. U blizini su stanice svih linija podzemne željeznice.
Za cijene praškog javnog prijevoza posjetite: http://www.dpp.cz/jizdne-na-uzemi-prahy/


Primjenjuje se nov postupak registracije. Na ovoj internetskoj stranici, morate učiniti sljedeće:
 • prvo napravite profil trenera, navedite svu djecu posjetitelje kluba koja mogu sudjelovati u našem natjecanju te njihove rođendane. Vašem profile možete dodati još djece (nakon prijave, pritisnite na “Profil” na vrhu).
 • nakon toga, odaberite događaj u rasporedu. Ispunite prijavu za određenu koreografiju. Sustav će Vam potom poslati e-poštu s iznosom koji morate uplatiti. Također morate provjeriti je li Vaša prijava navedena za određeni događaj, a možete je mijenjati do 48 sati prije održavanja događaja. U slučaju da takva promjena rezultira smještajem u različiti razred (zbog npr. promjena prosječne dobi zbog promjene poretka), sustav će automatski izvršiti ponovni poredak.
 • potom će sustav izračunati rođendan(e), te će se na temelju Vaših prijava izvršiti startni poredak. Na temelju pravila DF-a vezanih

Vytvořeno: Děti fitness