Detail události: Semifinále One In group Frýdek Místek

Styl Styl Styl

Základní informace

Datum konání 8. 11. 2014
Čas zahájení 08:00
Počet dnů 1
Místo konání 7. základní škola Frýdek-Místek
1. Máje
Frýdek Místek
1700
Uzávěrka přihlášek 2.11.2014 24:00
Obtížnost (úroveň) Professional i Hobby
Typ soutěže One in group
Účast Všichni
Web organizátora www.stormbeat.cz
Postupová Ne

Ceny

Ceny startovného "One in group" 80 Kč za osobu | slevněné 80 Kč za osobu
Sleva -0% pro druhý a třetí start stejné osoby ve stejné kategorii
Vstup(né) 20 - 40,-

SOUTĚŽ

Povrch Parkety
Světla (Osvětlení) umělé
Povrch
00m x 00m

Organizátoři

Ředitel Hana Srncová
Tel.: 604260837
h.srncova@detifitness.cz
Produkční Eva Kubalová(aerobik, talent)
Tel.: 724000044
Ostatní

Kristýna Blahutová ( street dance)
Tel.: 721405326

Program PŘIHLÁŠKY NA SOUTĚŽ ONE IN GROUP  ZDE !!!!!!!!!!
Na soutěž ONE IN GROUP se nelze přihlásit přes rezervační systém, ten slouží jen pro připravené choreografie !!!!!!!

Semifinále ONE IN GROUP - POSTUP NA FINÁLE OTROKOVICE LEDEN/ UNOR 2015

 
8:55 – zahájení soutěže AEROBIC CUP
9:00 – 9:20 – semifinále + finále I. kategorie (20 min)
9:25 – 9:45 – semifinále II. kategorie (20 min)
9:50 – 10:15 – semifinále III. kateogorie (25 min)  
10:20 – 10:40 – finále II. kategorie (20 min)
10:45 – 11:10 – finále III. kategorie (25 min)
11:10 – 11:30 – vyhlašování I., II. kategorie + vystoupení STORM BEAT
11:30 – 12:00 – semifinále IV. kategorie (30 min)
12:05 – 12:35 – semifinále V. kategorie (30 min)
12:35 – 12:45 – vyhlašování III. kategorie + vystoupení STORM BEAT
12:45 – 13:15 – finále IV.kategorie (30 min)
13:20 – 13:50 – finále V.kategorie (30 min)
13:50 – 14:00 – vyhlašování IV., V.kategorie
14:00 – konec soutěže AEROBIC CUP
14:00 – 15:00 – soutěž TALENT CUP + vyhlašování
15:15 – zahájení soutěže STREET CUP
15:15 – 15:40 – semifinále + finále I.kategorie  (25minut)
15:40 – 16:00 – semifinále II. Kategorie (20 minut)
16:00 – 16:20 – semifinále III. Kategorie (20minut)
16:20 – 16:40 – finále II. Kategorie (20minut)
16:40 – 17:00 – finále III. Kategorie  ( 20 minut)
17:00 – 17:30 – vyhlášení výsledků I. II a III.
17:30 – 17:50 – semifinále IV. Kategorie (20 minut)
17:50 – 18:10 – semifinále DANCEHALL (20 minut) !!!NOVINKA!!!
18:10 – 18:30 – finále IV. Kategorie (20 minut)
18:30 – 18:50 – finále DANCEHALL  (20minut) !!!NOVINKA!!!
19:00 – 19:30 – VYHLÁŠENÍ KATEGORIE IV. a dancehall
 
PREZENTACE AEROBIC CUP
 
8:00 – 8:45 – I., II. kategorie
8:45 – 9:30 – III. kategorie
10:30 – 11:15 – IV. kateogorie
11:00 - 11:45 – V.kateogorie
 
PREZENTACE STREET CUP
 
12:00 – 12:30 – I. kategorie
12:30 – 13:00 – II. kategorie
13:00 – 13:30 – III. kategorie
13:30 – 14:00 – IV.kategorie
14:00 – 14:30 – dancehall
 
 
 
 
POZOR
 
Může dojít ke změně v harmonogramu!
Vše bude záležet na počtu přihlášených dětí!
Týden před soutěží bude zaslán přesný harmonogram všem přihlášným!
 

Vytvořeno: Hana Srncová