Logo

Detail události: Podzimní MIA Cheb (Leták)

Styl Styl Styl Styl Styl Styl Styl Styl Styl Styl Styl Styl Styl

Základní informace

Datum konání 29. 11. 2014
Čas zahájení 09:30
Počet dnů 1
Místo konání KC Svoboda Cheb
Za mostní branou 5
Cheb
35002
Uzávěrka přihlášek 15. 11. 2014 12:00
Obtížnost (úroveň) Professional i Hobby
Typ soutěže Small Groups
Groups
O pohár
Účast Všichni
Postupová Ne

Ceny

Ceny startovného "Small Groups" 100 Kč za osobu | slevněné 50 Kč za osobu
Ceny startovného "Groups" 100 Kč za osobu | slevněné 50 Kč za osobu
Ceny startovného "O pohár" 100 Kč za osobu | slevněné 50 Kč za osobu
Sleva -50% pro druhý a třetí start stejné osoby ve stejné kategorii
Vstup(né) 50

SOUTĚŽ

Povrch Parkety
Světla (Osvětlení) umělé
Povrch
28m x 16m

Organizátoři

Ředitel Jiří Černý
Tel.: 777271169
trinity@detifitness.cz
Produkční Martina Krchová
Tel.: 604386755
trinity@detifitness.cz

Další informace

Jídlo Restaurace v místě
Doprava Parkoviště v místě (bus + auto)
Poznámky Začala nová sezóna a v plném proudu jsou také přípravy soutěží Děti fitness aneb sportem proti drogám. Čeká nás spoustu změn a my věříme, že změn dobrých. Zcela zásadní jsou nové stránky, které jsou vytvořeny výhradně pro naše soutěže. Všechny Vás prosím, věnujte jim náležitou pozornost, protože od nich se vše odvíjí. V krátkosti Vám vysvětlím proč tomu tak je.
1.       http://www.miafestival.cz/
2.       Tyto stránky umožní Vám, ale především organizátorům všech soutěží snadněji pracovat s přihláškami, hodnocením i výsledky. Na horní liště jsou veškeré informace, které potřebujete. Pro Vás je nejdůležitější kolonka „Disciplíny“, „Kalendář“ a „Přihlášky“.
3.       Každý, kdo se bude chtít přihlásit na jakoukoli soutěž, musí s těmito stránkami pracovat. Jde především o to, že jakmile trenér, nebo vedoucí skupiny přihlásí svůj tým do soutěže, jeho přihláška (tým), jde v našem systému a v soutěži, svou cestou, až do vyhodnocení. V praxi to znamená, že po Vašem přihlášení se do přihlášky dostane prezence, následně porota a od ní už jdou výsledky. Vše on line.
Jak se přihlásit?
1.       Klikněte na stránky http://www.miafestival.cz/
2.       Klikněte na registrace a zaregistrujte se (NUTNÉ) buď jako trenér, nebo jako uživatel (rodiče)
3.       Informace o týmu – vyplňte, čím se Vaše skupina zabývá, kontakt na trenéra a přihlašovací údaje. Důležitá kolonka jsou ZÁVODNÍCI. Napište všechny závodníky (děti, které máte v týmu. Důležitý je datum. Vámi vytvořené soupiska dětí, už Vám zůstane a budete s ní pracovat při každém přihlašování do soutěží. Vy jen vždy vyberete ze seznamu děti, které budou vystupovat v choreografii a systém Vás podle dat narození automaticky zařadí do věkové kategorie. Do přihlášky můžete vstupovat (dohlašovat, nebo odhlašovat) nejpozději 48 hodin před samotnou soutěží. Potom se do přihlášek může vstupovat na prezenci, přímo na místě soutěže.
4.       Jakmile budete odprezentováni, automaticky postoupí Vaše údaje porotě atd.   
5.       Jakmile budete mít vytvořený svůj profil týmu, klikněte na KALENDÁŘ a vyberte soutěž, které se chcete účastnit. Následně dejte PŘIHLÁSIT a vyplňte přihlašovací formulář (tam již uvidíte všechny děti, které máte v profilu týmu). Vy jen zakřížkujte děti, které budou vystupovat v choreografii. Následně klikněte na PŘIHLÁSIT.
6.       Do přihlášky můžete vstupovat kdykoli na horní liště MOJE PŘIHLÁŠKY
 
Přihlašování je mnohem jednodušší pro Vás i pro pořadatele. Jakmile budete mít jakýkoli problém, kontaktujte mne na mailu, nebo telefonem na 777271169

Vytvořeno: Trinity Club