Logo

Detail události: V.Semi ONLiDANCE - ONE IN GROUP - předběžný termín

Styl Styl Styl Styl

Základní informace

Data 29. 5. 2022
Czas rozpoczęcia 9:00
Ilość dni 1
Miejsce MiA virtual hall  
Vstupenky je možné zakoupit    streamio.cz/channels/mia 
Vybrané peníze  jednak platí náklady na chráněné vysílání a také se z nich bude opět generovat částka pro zaplacení již tradiční výhry MiA beach campu v příštím roce.

ONE IN GROUP 
zde můžete soutěžit s jednou z našich vzorových choreografií.
Vzorové choreografie 
Hobby 

TALENT 
ORIGINÁLNÍ DYNAMIC + tutoriál
Professional 
ORIGINÁLNÍ DYNAMIC + tutoriál

Mažoretky,  Aerobik a další  najdete zde 

 
Virtual town
ONLINE - MiA TV
Uzávěrka přihlášek 15. 5. 2022 12:00
Poziom (kategoria) Professional i Hobby
Rodzaj konkursu Small Groups
O pohár
Účast Všichni
Web organizátora www.miafestival.cz
Z eliminacjami Tak

Ceny

Wysokość opłaty wpisowej "Small Groups" 250 Kč nebo 10 € za osobu | slevněné 250 Kč nebo 10 € za osobu | minimálně 250 Kč nebo 10 €
Wysokość opłaty wpisowej "O pohár" 250 Kč nebo 10 € za osobu | slevněné 250 Kč nebo 10 € za osobu | minimálně 250 Kč nebo 10 €
Zniżka -% pro druhý a třetí start stejné osoby ve stejné kategorii
Wstęp(opłata) od 166,- Vysíláme živě s profesionálním vybavením v HD kvalitě. Nejsme na sociálních sítích a proto vysílání není veřejné pro kohokoliv. Vysílání tímto způsobem už také není zdarma tak jako na FB, youtube a podobně. Je nutné zaplatit chráněné prostředí a za velký přenos dat, proto je nezbytné si zakoupit vstupenku na streamio.cz. Vstupenky budou v prodeji vždy v týdnu před akcí na streamio.cz/channels/mia Proč placená verze vysílání? Chráníme Vás i Vaše děti v sociálním světě a také se připravujeme na reálné akce. Vzhledem k tomu, že očekáváme postupný nástup povoleného počtu lidí na akcích, připravujeme se tímto na možnost vysílání skutečných akcí. Vybrané peníze jednak platí náklady na chráněné vysílání a také se z nich bude opět generovat částka pro zaplacení již tradiční výhry MiA beach campu v příštím roce.
Bankovní účet 2201583539/2010 - Opłatę startową należy przesłać na rachunek bankowy w takim terminie, by odpowiednia kwota została zaksięgowana na rachunku najpóźniej w dniu konkursu! Płatność w walucie EURO jest możliwa również na miejscu.

KONKURS

Nawierzchnia parkiet
Oświetlenie sztuczne
Nawierzchnia
xm x xm

Organizátoři

Ředitel Miroslava Benešová
Tel.: +420608735523
Produkční Eva Šinková - fakturace
Tel.: asistentmia@gmail.com

Dodatkowe informacje

Program Nahrajte video, počkejte zda získáte kvalifikaci a následně můžete svoji už vylepšenou choreografii přihlásit znovu na finále! 
Každého 15. v měsíci proběhne uzávěrka  jednoho ze semifinále 

Zpětná vazba od rozhodčích. 
Můžete si objednat některého z našich hlavních rozhodčích na online konzultaci, jak choreografii vylepšit.  Více na tel.: 608 735 523

Jak to probíhá ? 
On line probíhá tak, že rozhodčí z různých koutů republiky  někdy i Slovenska sedí  v jednu chvíli propojení přes obrazovku u stejné hodnotící tabulky. Té, kterou mají otevřenou na skutečné soutěži a zadávají body. Máme stejne jako na standartní soutěži moderátora, a technickou podporu. Každý z rozhodčích si pustí video a ohodnotí, společně jsme propojení. Po každé choreografii si dáme signál, že pouštíme další. Po celé kategorii si řekneme zda jsou výsledky v pořádku hlavní rozhodčí odsouhlasí. V případě semifinále zadá postupy a jede se dál. 

Vyhlašování a předávání ocenění 
Závodníky na porvních místech si zveme do streamu a předáváme jim virtuální medaile.  Následně zasíláme medaile i diplomy skutěčné. Na finále navíc medaile pro 4. místo. 

FINÁLE 
Postup na finále v Prosinci. Zde proběhne výběr vystoupení pro vysílání GRAND FINÁLE. 

ŽIVÉ vysílání 
Soutěž vysíláme živě na streamio.cz. 
Probíhá cena publika, děkovačka trenérkám a další. 
Wyżywienie Podle toho co máte v ledničce
Zakwaterowanie Vaše vlastní postýlka
Transport Nikam nemusíte
Poznámky VIDEO 
název nahraného souboru: 
název choreografie a klubu v případě, že vystupujete za sebe tak jméno.
správný formát: mp4 (pokud video nahrajete z přímo z fotogalerie telefonu je obvykle ve formátu MOV ! a nemá správný název ) 
velikost: do 150 MB. 
 FORMULÁŘ PRO VLOŽENÍ VIDEA ZDE 

Skupinové choreografie v online ? 
Potřebujete setříhat video skupinové choreografie ? 
Formulář pro vložení jednoltivých videí pro skupinovou choreografii. vložte zde.  a písněte raději i sms na +420 608 735 523

Vytvořeno: admin2