Detail události: MIA DANCE LEAGUE a MIA VOICE Bratislava - Vánoční Bratislava

Styl Styl Styl Styl Styl Styl Styl Styl Styl Styl Styl Styl Styl Styl Styl Styl Styl Styl Styl

Základní informace

Datum konání 21. 11. 2015
Čas zahájení 10:00
Počet dnů 1
Místo konání Dom kultúry Lúky
Vígľašská
Bratislava - Petržaĺka Vígľašská
851 04
Uzávěrka přihlášek 13. 11. 2015 00
Obtížnost (úroveň) Professional i Hobby
Typ soutěže Small Groups
Groups
O pohár
Účast Všichni
Web organizátora www.miafestival.cz
Postupová Ne

Ceny

Ceny startovného "Small Groups" 6 € za osobu | slevněné 6 € za osobu | minimálně 6 €
Ceny startovného "Groups" 6 € za osobu | slevněné 6 € za osobu | minimálně 6 €
Ceny startovného "O pohár" 8 € za osobu | slevněné 8 € za osobu | minimálně 8 €
Sleva -0% pro druhý a třetí start stejné osoby ve stejné kategorii
Vstup(né) 4 €

SOUTĚŽ

Povrch Parkety
Světla (Osvětlení) umělé
Povrch
00m x 00m

Organizátoři

Ředitel Hana Srncová
Tel.: 604260837
h.srncova@detifitness.cz

Další informace

Program Tipy soutěží, kterých se můžete zúčastnit.
Na této akci se můžete přihlásit do několika tipů soutěží.Můžete si tedy odsud odvést několik  medailí pohárů a diplomů z různých soutěží.
Zúčastnit se můžete s připravenou choreografií, se solem, duem triem, malou a větší skupinou. Nebo si můžete i zazpívat.
 1. MIA DANCE LEAGUE -   základní kolo ligy ( preliminari) , skupinky 6 a více , spojeno do 4  kategorií. Závěrečné kolo 13.12.2015 Vánoční Praha 
 2. Soutěž MIA DANCE "O pohár" a "SMALL GROUPS" - Sola,dua,tria  a malé skupinky do 5 členů - nepostupové
 3. VÁNOČNÍ KATEGORIE - Vánoční kategorie Tedy kategorie kde se potkají pouze ti, kdo mají choreografie s vánočním tématem.
 4. MIA VOICE 

PODROBNĚJI O JEDNOTLIVÝCH SOUTĚŽÍCH 
 
Pro rok 2015 jsme pro Vás připravili nový formát soutěže MIA DANCE LEAGUE.
Naše soutěže se stávají více a více oblíbené. Na základě těchto opakovaných startů na našich jarních semifinálových kolech vznikl nápad vytvořit sérii soutěží, kde budete moci získávat body, které se na závěrečné akci SUPER ROUND sečtou a ze součtu vznikne celkové hodnocení. Podle celkových výsledků bude udělen titul MISTR MIA LEAGUE a další ocenění.
Soutěž je složena ze základních kol - “PRELIMINARY ROUND”.  Na podzim vždy proběhne několik Preliminary round (základních kol) MIA LEAGUE. A v prosinci bude závěrečná SUPER ROUND..Pokud jste na soutěži cizinci ( například Češi v Bratislavě, nebo ve Vídni)  vaše body se násobí dvěmi. A v prosinci bude závěrečná Slavnostní Vánoční  SUPER ROUND V Praze. Zde proběhne dvojí vyhlášení jedno které vznikne v ten den a druhé , které se sestaví z bodů ligy. Ti kdo budou mít největší počet bodů v každé disciplíně získají navíc pro tuto příležitost na zakázku vyrobený pohár a medaile s titulem MISTR MIA DANCE LEAGUE. 
OCENĚNÍ: Na každém z preliminari  MIA LEAGUE proběhne samostatné vyhlášení pořadí  a získáte na prvních třech místech medaile,  diplomy a pro klub pohár.
Disciplíny jsou rozděleny podle pravidel MIA DANCE LEAGUE  tedy do čtyř a těmi jsou: 
 1. AEROBIK
 2. MAŽORETKY
 3. ORIGINÁLNÍ DYNAMIC ( sem patří sestavy s tanečnímy styly disco, street, break dance, cheer, zumba rock´n´roll a  další)
 4. ORIGINÁLNÍ SLOW ( orientální tance, gymnastika, výrazový tanec, balet, gipsy, lidové tance, country tance, latinsko-americké tance a další styly
 
 • O POHÁR  A SMALL GROUPS -  soutěž předem vytvořených choreografií počet vystupujících je na těchto podzimních akcích 1 - 5 členů.délka sestavy následuje počet vystupujících.Viz pravidla MIA DANCE.
OCENĚNÍ: Proběhne samostatné vyhlášení pořadí  a získáte na prvních třech místech medaile a na každém místě diplomy. 

DISCIPLÍN  pro sola, dua tria a  skupinové choreografie:

Pro skupinové choreografie jsou zde všechny naše  disciplíny. Jsou rozděleny podle pravidel MIA DANCE LEAGUE  tedy do čtyřech a těmi jsou: 
 1. AEROBIK
 2. MAŽORETKY
 3. ORIGINÁLNÍ DYNAMIC ( sem patří sestavy s tanečnímy styly disco, street, break dance, cheer, zumba rock´n´roll a  další)
 4. ORIGINÁLNÍ SLOW ( orientální tance, gymnastika, výrazový tanec, balet, gipsy, lidové tance, country tance, latinsko-americké tance a další styly
OCENĚNÍ: Proběhne samostatné vyhlášení pořadí  a získáte na prvních třech místech medaile a na každém místě diplomy.

 
 • Vánoční kategorie 
Speciální VÁNOČNÍ KATEGORIE –  nutno se samostatně přihlásit, bude také samostatně vyhlášena. 
Pro ty kdo máte sestavy s Vánočním tématem, jsme přidělali ještě jednu kategorii bez  omezení věku, počtu a disciplíny, jedinou podmínkou je Vánoční téma.  Startovné je pro ty kdo se zúčastní Vánoční MIA DANCE Praha  ve standartních kategoriích a řádně zaplatí startovné, je startovné zvýhodněno.
OCENĚNÍ: Na prvních třech místech získáte pohár a pro každého účastníka na prvních třech místech medaili. 
Přihlásit se můžete viz.  Kalendář akcí:
 Vánoční kategorie

MIA VOICE - V podzimní části je v Bratislavě jako na jediném kole vypsána pěvecká kategorie. Je nepostupová. Zde si mohou zazpívat děti ve věku od 9 do 18ti let a více. Zpěv bude hodnotit profesionální porota.​Vyhlášení  a ocenění probíhá průběžně během dne.
Medaile pro MIA LEAGUE  jsou navrženy opět ve studiu Bohemian inspirations. Z medailí nasbíraných na jednoltivých preliminari Rounds se bude sestavovat medailový kruh. viz. obrázek dole. Závěrečná akce  Super Round proběhne tentokráte ve Vánoční Praze. Na tuto akci budeme zajištovat i ubytování a jídlo.
 
Jídlo Jídlo si hradí soutěžící sami, možnost využití místního bufetu, který se nachází poblíž kulturního domu.
Poznámky Startovné v soutěži MIA VOICE je 12 Euro za osobu!

Vytvořeno: Hana Srncová